105-calowy telewizor LG w Saturnie. Technologia tak ma!

Saturn jako pierwszy w Polsce zaprezentował widowiskowy, 105-calowy telewizor LG 105UC9. Największy na polskim rynku telewizor Ultra HD dostępny jest w warszawskim sklepie marki, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Arkadia.

 LG 105UC9

Telewizor LG 105UC9 to pierwszy na świecie 105-calowy telewizor z zakrzywionym ultra-panoramicznym ekranem o proporcjach 21:9 (jak w kinie) oraz rozdzielczości 11 mln pikseli, czyli 4K Ultra HD. Światowa premiera tego innowacyjnego urządzenia marki LG miała miejsce w 2014 roku na targach CES, a telewizor od razu spotkał się z pozytywnymi opiniami krytyków i klientów.

Oprócz niezwykłych wymiarów i niespotykanej ostrości obrazu, ten wysokiej klasy telewizor oferuje realistycznie odwzorowane kolory i bardzo dobrej jakości dźwięk, dobiegający z dwóch imponujących głośników certyfikowanych przez firmę Harman&Kardon.

 LG 105UC9

Tego typu technologie – wprawiające w zachwyt, realistycznie oddające obraz oraz dźwięk i dzięki temu przenoszące nas do świata filmowych bohaterów, stanowią przyszłość w sektorze domowej rozrywki. LG 105UC9 to widowiskowe urządzenie i jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce możemy zaprezentować je naszym klientom. - powiedział Ryszard Malewski kierownik Działu Zakupu Media Saturn Holding Polska. - Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników nowinek technologicznych do zapoznania się z jego możliwościami.

 

powrót