150 sekund na darmowe zakupy w Media Markt

Media Markt znów zaskakuje nietypową akcją marketingową. Na zwycięzcę czeka spektakularna nagroda: darmowe zakupy w rekordowo krótkim czasie 150 sekund.

 

Już 10 lutego br. rusza rejestracja do konkursu „Bierz, co chcesz! Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt”. Zwycięzca będzie miał szansę zrobić najszybsze i najdroższe zakupy w życiu, za które nie będzie musiał zapłacić ani grosza!

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się do newslettera Media Markt na stronie www.mediamarkt.pl i w 300 słowach odpowiedzieć na pytanie „Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?”. Czas na rejestrację i zgłoszenie wypowiedzi trwa od 10 do 17 lutego br. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoni najciekawsze, najbardziej oryginalne zgłoszenie i zaprosi jego autora lub autorkę do udziału w Wielkim Finale konkursu, który odbędzie się 20 lutego br. w sklepie Media Markt w Warszawie Markach.

 

Forma i wartość wygranej nagrody będą zależały wyłącznie od samego Finalisty. Jego zadaniem będzie zrobienie zakupów marzeń w ciągu… 150 sekund. Wszystko, co Finalista zdoła w tym czasie zebrać, będzie należało do niego – bez ograniczeń finansowych. Warunkiem jest samodzielne przyniesienie produktów na linię mety wyznaczoną na terenie sklepu Media Markt.

Podobna akcja organizowana była już w Hiszpanii dla 100-milionowego klienta, gdzie zwycięzca w ciągu wyznaczonych 120 sekund (w Polsce jest 150 sekund!) stał się właścicielem sprzętu o wartości 28.144 Euro.

 

Konkurs „Bierz co chcesz. Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt” to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Zwyciezca zostanie wyłoniony 18 lutego, będzie miał zatem przynajmniej jeden dzień, aby dokładnie przemyśleć, które produkty z elektronicznego świata MM chciałby mieć. Wszyscy pracownicy sklepu MM będą wspierać Finalistę swoją wiedzą. Spełnienie czyichś marzeń o najnowszym sprzęcie to dla nas prawdziwa radość - mówi Ewelina Piątek, Marketing Manager sieci Media Markt.

 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.mediamarkt.pl.

 

powrót