Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

2 w 1 – piekarnik z funkcją mikrofali. Wybierz swój model

Jak zaoszczędzić miejsce w kuchni?


Czy oszczędność miejsca może iść zgodnie w parze z dużą funkcjonalnością? Jak najbardziej, wystarczy postawić na nowoczesne AGD do zabudowy. Jednolita, minimalistyczna zabudowa to nie jedyny sposób na zaoszczędzenie odrobiny wolnej przestrzeni w kuchni. Mogą w tym pomóc również urządzenia 2 w 1, takie jak np. piekarniki z funkcją mikrofali. Można je zamontować w ciągu stojących szafek, pod blatem. Możliwy jest także tzw. montaż pod słupek. Polega on na umieszczeniu urządzenia na dowolnej wysokości w pionie. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że nad piekarnikiem może znajdować się jeszcze inne urządzenie lub szafka. Jaki piekarnik z funkcją mikrofali wybrać? Co jeszcze może nam on zaoferować oprócz możliwości szybkiego podgrzania jedzenia?

Piekarnik AMICA AMMB44E1GCI

Amica AMMB44E1GCI


Amica AMMB44E1GCI ma wymiary 45,5 cm x 59,5 cm x 56,9 cm oraz pojemność 44 l i moc całkowitą 3350 W. Oprócz funkcji mikrofali opisywany piekarnik zaproponuje nam rozmrażania wagowego i czasowego. Oznacza to, że Amica AMMB44E1GCI potrafi automatycznie określić czas rozmrażania w zależności od tego, jaka jest waga i rodzaj produktu, skraca czas rozmrażania i skutecznie przeciwdziała rozwojowi bakterii. W zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy i czasu, którym dysponujemy na jej przyrządzenie możemy też skorzystać z 5 różnych poziomów mocy mikrofali. Należy do nich poziom maksymalny, średni, minimalny, utrzymanie w stanie podgrzania i już wcześniej wspomniana funkcja czasowego rozmrażania. Precyzyjne nastawienie wszystkich funkcji ułatwi wygodne i intuicyjne sterowanie elektroniczne. Za bezpieczne użytkowanie piekarnika Amica AMMB44E1GCI odpowiada m.in. blokada przypadkowego włączenia przez dzieci, która przy pomocy specjalnej kontrolki informuje o zablokowaniu wszystkich elementów sterowania.

Beko BCW14500BG


Beko BCW14500BG ma wymiary 45,5 cm x 59,4 cm x 56,7 cm i pojemność 40 l. Jest to wszechstronny piekarnik z funkcją mikrofali, który łączy tradycyjne i mikrofalowe opcje pieczenia. Jego dodatkowym atutem jest duża wydajność, która gwarantuje oszczędność nawet połowy czasu pieczenia. O 50% szybsze przygotowywanie potraw w żadnym wypadku nie wiąże się z utratą walorów smakowych. Te pozostają nienaruszone na najwyższym poziomie. Beko BCW14500BG posiada jeszcze funkcje termoobiegu, rozmrażania i grilla. Dzięki nim możemy przygotować za jednym razem do 3 potraw, szybko rozmrozić zamrożone potrawy i grillować kiełbaski, mięso, ryby, czy tosty. A co jeżeli nie mamy pomysłu na to, jak przygotować wybrane danie? W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie nam funkcja Beko Chef, która oferuje aż 82 programy pieczenia dla potraw z całego świata. Po umieszczeniu danej potrawy w piekarniku wystarczy jedynie wybrać odpowiedni program, a piekarnik z funkcją mikrofali Beko BCW14500BG sam zajmie się dobraniem odpowiednich parametrów i czasu pieczenia.

Samsung NQ50J9530BS/EO


Energooszczędny Samsung NQ50J9530BS/EO z ekskluzywnej linii Chef Collection ma wymiary 59,5 cm x 45,42 cm x 57 cm, pojemność 50 l i moc 3200 W. Gotowanie kombinacyjne przy pomocy mikrofal i kilku systemów grzewczych (w tym termoobiegu) to tylko niewielki wycinek jego możliwości. Dokładnie rozprowadzone ciepło i apetycznie opieczone potrawy to również efekt dwóch wentylatorów obracających się w przeciwnych kierunkach. Nie możemy się doczekać, aby w końcu zasiąść do stołu? Nie ma problemu! Samsung NQ50J9530BS/EO błyskawicznie się rozgrzewa, a przez to potrawy pieką się dokładniej i szybciej. O wysokiej klasie piekarnika świadczy nie tylko jego wygląd i smak przygotowywanych dań. Liczy się także jego bezpieczne, bezproblemowe i intuicyjne użytkowanie. O prostotę wybierania żądanych funkcji i ustawień zadba w pełni dotykowy wyświetlacz TFT-LCD 4,6". O ciche zamykanie zatroszczy się jednostopniowy zawias typu pre-stop, który pozwoli uniknąć hałasu i zabrudzeń poprzez zatrzymanie drzwi w odpowiednim momencie. A co z zabrudzeniami wewnątrz piekarnika, których niestety często nie da się uniknąć? Aby Samsung NQ50J9530BS/EO lśnił wewnątrz jak nowy, wystarczy napełnić wodą pojemnik znajdujący się w środku piekarnika i włączyć tryb czyszczenia parowego.

Piekarnik SIEMENS HM638GRS1

Siemens HM638GRS1


Siemens HM638GRS1 ma wymiary 59,5 cm x 59,5 cm x 54,8 cm i pojemność aż 67 l. Od razu rzuca się w oczy ogromny, 5,7-calowy kolorowy wyświetlacz graficzny z przyciskami sensorowymi. Niemiecki piekarnik z funkcją mikrofali może się pochwalić aż 15 rodzajami grzania, m.in.: termoobieg 4D, funkcja coolStart, pieczenie w niskiej temperaturze oraz suszenie i podtrzymywanie ciepła. Czas przygotowywania dań można skrócić o połowę dzięki trybowi kombi o nazwie varioSpeed. Siemens HM638GRS1 zaproponuje nie tylko wybór odpowiedniego programu (funkcja cookControl Plus), ale także automatycznie zasugeruje optymalną temperaturę, a dzięki termosondzie  Plus i funkcji bakeSensor sam wykryje dokładnie ten moment, w którym potrawa będzie już gotowa. Czy czyszczenie tego niemieckiego piekarnika jest tak samo proste, jak jego użytkowanie? Jak najbardziej. Specjalna powłoka czyszcząca o nazwie ecoClean zauważalnie skróci czas potrzebny na doprowadzenie wnętrza modelu Siemens HM638GRS1 do nienagannej czystości.

Prostsze i szybsze przyrządzanie potraw


Piekarnik z funkcją mikrofali to urządzenie 2 w 1, które będzie doskonałym sposobem na zaoszczędzenie odrobiny miejsca w kuchennej zabudowie, nawet połowy czasu pieczenia i wypiekanie dowolnych potraw. Piekarniki 2 w 1 mogą działać w sposób konwencjonalny oraz jako mikrofala lub kombinacja piekarnika i mikrofali. W porównaniu do standardowych modeli znacznie szybciej się nagrzewają i oferują wiele inteligentnych funkcji, ponieważ należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów. Wystarczy wybrać swój model, aby zmienić przyrządzanie potraw na zauważalnie prostsze i szybsze.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]