50 Cent spotkał się z fanami w Media Markt

W dniu 4 kwietnia amerykańska gwiazda rapu – Curtis „50 Cent” Jackson, spotkał  się  z fanami w sklepie Media Markt. Wizyta związana była z oficjalnym wprowadzeniem słuchawek marki SMS Audio™, której artysta jest pomysłodawcą i właścicielem.

W  czasie spotkania z fanami w Media Markt w Markach 50 Cent odpowiadał na pytania związane zarówno z jego najnowszym przedsięwzięciem – marką SMS Audio™, jak i o swoich najbliższych planach związanych z muzyką. Fani mogli usłyszeć dwa premierowe numery z nadchodzącego albumu „Animal Ambition”. Muzyk pokusił się nawet o krótki freestyle –śpiewając na scenie do rytmu nowych utworów. Do aplauzu zachęcała prowadząca spotkania – Patricia Kazadi.

W czasie spotkania w Media Markt nie zabrakło również miejsca na autografy.
50 Cent podpisywał swoim wielbicielom słuchawki SMS Audio™, płyty, a także plakaty i książkę „Szacunek ulicy”, której jest autorem. Publiczność miała też możliwość zobaczyć występ grupy tanecznej Funk Rockass.

 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]