Porównywarka (0)
PLN

Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7840

nr kat.: 1448357
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7840
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7840
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7840
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7840
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7840
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7840
  • Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy
  • Typ ekspresu: Automatyczny
  • Moc [W]: 1500
  • Młynek: Stalowy , Stożkowy , Żarnowy
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacjaPrawdziwe doznanie smaku
Ciesz się pełnią swojej kawy, korzystając z najwyższej klasy ekspresów od firmy Miele. Dzięki funkcji „AromaticSystemFresh“ ziarna każdej kawy są świeżo mielone, a następnie bezpośrednio parzone – w celu uzyskania intensywnego smaku. Dzięki funkcji „CoffeeSelect“ możesz również skorzystać z trzech oddzielnych pojemników na kawę ziarnistą – teraz każda z Twoich kaw zawsze zostanie przygotowana z odpowiednich ziarnem kawy. Inteligentna technologia zaparzania zapewnia również pełne bogactwo aromatu. Aby zapewnić, że Twoja chwila z kawą będzie pod każdym względem doskonała, firma Miele opracowała własną kawę – idealnie dopasowaną do Twojego ekspresu do kawy. W rezultacie otrzymujemy nieporównywalne doznania smakowe, które uprzyjemnią Ci poranek, południe lub wieczór.
Większy komfort podczas czyszczenia
Bezproblemowe czyszczenie: za pomocą praktycznych funkcji można wygodnie czyścić ekspres do kawy Miele. Dzięki funkcji „AutoClean“ przewody do mleka i część zaparzająca czyszczą się automatycznie – oznacza to oszczędność czasu i zapewnia większą swobodę. Ręczne usuwanie kamienia jest niemal całkowicie zbędne, ponieważ zapewnia to funkcja „AutoDescale“. Dzięki funkcji „Comfort Clean“ różne elementy można wygodnie czyścić w zmywarce do naczyń.

Doskonałe czyszczenie w zmywarce do naczyń 
Dzięki funkcji „ComfortClean“ czyszczenie jest teraz całkiem proste: niemal wszystkie elementy ekspresu do kawy w niezwykle wygodny sposób można teraz czyścić w zmywarce do naczyń. Dotyczy to m.in. pojemnika na wodę, tacy ociekacza, a także pojemnika na fusy/resztki. Zapewnia to optymalny poziom higieny i znacząco przyczynia się do utrzymania Twojego urządzenia w należytym stanie.


Większa przyjemność dla dwóch osób

Podwójna rozkosz picia kawy: masz gościa i chcesz wspólnie z nim napić się kawy? Dzięki funkcji „OneTouch for Two“ zrobisz to teraz bardzo szybko i z łatwością: tylko za jednym dotknięciem można przygotować jednocześnie dwie niezwykle smaczne kawy. Odpowiedni program uruchamia się automatycznie. Nie musisz więc czekać na zaparzenie się najpierw jednej filiżanki, a potem drugiej – to oszczędność czasu, który możecie teraz wykorzystać dla siebie.

Tylko w MieleIndywidualna rozkosz
Maksymalna wolność wyboru: dzięki naszej opatentowanej technologii CoffeeSelect* możesz delektować się piciem kawy w doskonałej jakości. W trzech osobnych pojemnikach znajdziesz miejsce na różne rodzaje ziaren – dzięki temu każdą kawę przygotujesz z odpowiednich ziaren. Ziarno można wybrać ręcznie lub przypisać na stałe do napoju – daje to maksymalną elastyczność. Przygotowanie jest zawsze czyste, ponieważ w systemie nie ma pozostałości.


Zawsze świeżo zmielona

Tę różnicę czuć w smaku: innowacyjny młynek stożkowy mieli, a następnie zaparza ziarna do każdej kawy, zachowując pełnię aromatu. Jest to możliwe dzięki nowemu umieszczeniu młynka bezpośrednio nad częścią zaparzającą. Zaleta: po zmieleniu w młynku nie pozostaje ani odrobina zmielonej kawy, aby zachować pełnię smaku. Młynek stożkowy jest bardzo cichy, dzięki czemu można w spokoju delektować się kawą.


Zapamiętywanie ustawień

Osobista przyjemność picia kawy: aby nie musieć każdorazowo wprowadzać ustawień swojego ulubionego napoju, można zapisać je w profilach smakoszy. Do dyspozycji jest maksymalnie dziesięć profili. W profilu smakosza zapisują się wszystkie parametry ulubionych napojów: gatunek ziaren kawy, ilość mielonej kawy, temperatura i ilość wody, a w razie potrzeby również ilość mleka i pianki.
Zawsze w odpowiednim czasie
Gdy tylko najdzie Cię ochota: dzięki funkcji Timer można dowolnie zaprogramować włączanie i wyłączanie ekspresu do kawy Miele. Na przykład może się włączać punktualnie na śniadanie i wyłączać automatycznie wieczorem. Czas rozpoczęcia automatycznego czyszczenia i odkamieniania również można ustawić indywidualnie – wszystko dla Twojej wygody. Aby zaoszczędzić energię, po dłuższym okresie nieużywania urządzenie może wyłączyć się automatycznie.
Łatwe podłączanie systemu do mleka
Komfortowy EasyClick pozwala na łatwe mocowanie i wyjmowanie pojemnika na mleko z przodu lub na drzwiczkach urządzenia. Naczynie na mleko jest wykonane z wysokiej jakości szkła. Oprócz łatwego czyszczenia szkło ma tę zaletę, że stan napełnienia naczynia jest stale widoczny.

Szybko i komfortowo
Musisz zaparzyć kawę dla większej grupy osób? Za jednym naciśnięciem przycisku ekspres do kawy Miele może przygotować do ośmiu filiżanek kawy jedna po drugiej, napełniając podstawiony dzbanek. W ten sam sposób można również z łatwością przygotować cały dzbanek wody na herbatę. Skorzystaj również z praktycznego termosu Miele z zestawu akcesoriów: w ten sposób dłużej utrzymasz ciepło kawy lub herbaty.

Zawsze w prawidłowej pozycji
Idealne ustawienie: dzięki czujnikowi „CupSensor“1 wysokość filiżanki jest wykrywana automatycznie, a dysza centralna ustawia się we właściwej pozycji. Czujnik „CupSensor“ można obniżyć do 4 cm i podwyższyć do 16,5 cm. Zapobiega to rozpryskom i umożliwia wygodne ustawienie dużych szklanek do latte macchiato. Dzięki lampce LED o łagodnym świetle funkcja BrilliantLight zapewnia optymalne oświetlenie i podkreśla piękno Twoich filiżanek.

Łatwa obsługa
Intuicyjny i wygodny: doskonałą kawę i herbatę możesz łatwo przygotować tylko za jednym dotknięciem. Inteligentne funkcje, takie jak czujnik CupSensor, przycisk OneTouch for Two lub funkcja Timer sprawiają, że ekspres do kawy Miele jest niebywale łatwy w obsłudze.

 

Ekspresy ciśnieniowe do zaparzenia kawy wykorzystują wysokie ciśnienie. Zagotowana woda dozowana jest przy wykorzystaniu specjalnej pompy do pojemnika z kawą, a na koniec do filiżanki/szklanki. Ekspresy ciśnieniowe dzielą się na:

- automatycznie, gdzie proces odmierzenia porcji kawy i zmielenia jej przeprowadza ekspres

- ręczne zwane też kolbowymi, gdzie proces przygotowania kawy do parzenia spada na użytkownika. Po każdym zaparzeniu kawy należy usunąć fusy.