Porównywarka (0)
PLN

Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7845

nr kat.: 1447907
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7845
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7845
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7845
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7845
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7845
Ekspres ciśnieniowy MIELE CVA 7845
  • Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy
  • Typ ekspresu: Automatyczny
  • Moc [W]: 1500
  • Młynek: Stalowy , Stożkowy , Żarnowy
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacjaPrawdziwe doznanie smaku
Ciesz się pełnią swojej kawy, korzystając z najwyższej klasy ekspresów od firmy Miele. Dzięki funkcji „AromaticSystemFresh“ ziarna każdej kawy są świeżo mielone, a następnie bezpośrednio parzone – w celu uzyskania intensywnego smaku. Dzięki funkcji „CoffeeSelect“ możesz również skorzystać z trzech oddzielnych pojemników na kawę ziarnistą – teraz każda z Twoich kaw zawsze zostanie przygotowana z odpowiednich ziarnem kawy. Inteligentna technologia zaparzania zapewnia również pełne bogactwo aromatu. Aby zapewnić, że Twoja chwila z kawą będzie pod każdym względem doskonała, firma Miele opracowała własną kawę – idealnie dopasowaną do Twojego ekspresu do kawy. W rezultacie otrzymujemy nieporównywalne doznania smakowe, które uprzyjemnią Ci poranek, południe lub wieczór.
Większa przyjemność dla dwóch osób
Podwójna rozkosz picia kawy: masz gościa i chcesz wspólnie z nim napić się kawy? Dzięki funkcji „OneTouch for Two“ zrobisz to teraz bardzo szybko i z łatwością: tylko za jednym dotknięciem można przygotować jednocześnie dwie niezwykle smaczne kawy. Odpowiedni program uruchamia się automatycznie. Nie musisz więc czekać na zaparzenie się najpierw jednej filiżanki, a potem drugiej – to oszczędność czasu, który możecie teraz wykorzystać dla siebie.


Większy komfort podczas czyszczenia

Bezproblemowe czyszczenie: za pomocą praktycznych funkcji można wygodnie czyścić ekspres do kawy Miele. Dzięki funkcji „AutoClean“ przewody do mleka i część zaparzająca czyszczą się automatycznie – oznacza to oszczędność czasu i zapewnia większą swobodę. Ręczne usuwanie kamienia jest niemal całkowicie zbędne, ponieważ zapewnia to funkcja „AutoDescale“. Dzięki funkcji „Comfort Clean“ różne elementy można wygodnie czyścić w zmywarce do naczyń.

Doskonałe czyszczenie w zmywarce do naczyń 
Dzięki funkcji „ComfortClean“ czyszczenie jest teraz całkiem proste: niemal wszystkie elementy ekspresu do kawy w niezwykle wygodny sposób można teraz czyścić w zmywarce do naczyń. Dotyczy to m.in. pojemnika na wodę, tacy ociekacza, a także pojemnika na fusy/resztki. Zapewnia to optymalny poziom higieny i znacząco przyczynia się do utrzymania Twojego urządzenia w należytym stanie.

Indywidualna rozkosz
Maksymalna wolność wyboru: dzięki naszej opatentowanej technologii CoffeeSelect* możesz delektować się piciem kawy w doskonałej jakości. W trzech osobnych pojemnikach znajdziesz miejsce na różne rodzaje ziaren – dzięki temu każdą kawę przygotujesz z odpowiednich ziaren. Ziarno można wybrać ręcznie lub przypisać na stałe do napoju – daje to maksymalną elastyczność. Przygotowanie jest zawsze czyste, ponieważ w systemie nie ma pozostałości.


Zawsze świeżo zmielona

Tę różnicę czuć w smaku: innowacyjny młynek stożkowy mieli, a następnie zaparza ziarna do każdej kawy, zachowując pełnię aromatu. Jest to możliwe dzięki nowemu umieszczeniu młynka bezpośrednio nad częścią zaparzającą. Zaleta: po zmieleniu w młynku nie pozostaje ani odrobina zmielonej kawy, aby zachować pełnię smaku. Młynek stożkowy jest bardzo cichy, dzięki czemu można w spokoju delektować się kawą.

Zapamiętywanie ustawień
Osobista przyjemność picia kawy: aby nie musieć każdorazowo wprowadzać ustawień swojego ulubionego napoju, można zapisać je w profilach smakoszy. Do dyspozycji jest maksymalnie dziesięć profili. W profilu smakosza zapisują się wszystkie parametry ulubionych napojów: gatunek ziaren kawy, ilość mielonej kawy, temperatura i ilość wody, a w razie potrzeby również ilość mleka i pianki.

Ekspresy ciśnieniowe do zaparzenia kawy wykorzystują wysokie ciśnienie. Zagotowana woda dozowana jest przy wykorzystaniu specjalnej pompy do pojemnika z kawą, a na koniec do filiżanki/szklanki. Ekspresy ciśnieniowe dzielą się na:

- automatycznie, gdzie proces odmierzenia porcji kawy i zmielenia jej przeprowadza ekspres

- ręczne zwane też kolbowymi, gdzie proces przygotowania kawy do parzenia spada na użytkownika. Po każdym zaparzeniu kawy należy usunąć fusy.
Ekspresy automatyczne umożliwiają przygotowanie wybarnego rodzaju kawy za dotknięciem przycisku.

Rodzaj kawy

W zależności od ekspresu możesz korzystać z kawy ziarnistej, mielonej lub w saszetkach.

Kawa w saszetkach to podzielona na małe porcje kawa mielona zamknięta w okrągłych torebkach. Przeznaczona jest do niektórych ekspresów oznaczonych E.S.E.


Kawa ziarnista przeznaczona jest do zastosowania w ekspresach automatycznych, ale z powodzeniem może być stosowana w ekspresach przelewowych czy ręcznych jednakże należy zaopatrzyć się w młynek do kawy. Napar z kawy ziarnistej jest bardziej aromatyczny dzięki temu, że kawa jest mielona bezpośrednio przed jej parzeniem. Szczególnie polecana jest do przyrządzenia espresso.


Kawa mielona szczególnie polecana jest do ekspresów ręcznych i przelewowych oraz może być alternatywą dla ziaren w ekspresie automatycznym.Kawa z jakiej korzysta ekspres MIELE CVA 7845 to kawa W ziarnachMoc

Maksymalna moc ekspresu wynosi 1500 W.

Duża moc ekspresu, gwarantuje, że będzie on szybciej nagrzewał wodę, dzięki temu urządzenie szybciej zrobi kawę. Być może przy jednej filiżance nie będzie to tak bardzo widoczne, ale gdy pilnie potrzebujesz zrobić kilka filiżanek ma to już duże znaczenie.Ciśnienie to siła z jaką podgrzana woda będzie przepływała przez zmielone ziarna i zabierała z nich smak i aromat. Do zrobienia espresso potrzeba 9 barów ciśnienia. 

W ekspresie MIELE CVA 7845 ciśnienie wynosi 15 bar.


Cappuccino

Marzy Ci się Cappuccino z aksamitną pianką? Nie ma sprawy! Ekspres przygotuje dla Ciebie pyszne Cappuccino.
Taca ociekowa

Taca ociekowa służy do gromadzenia resztek pozostających podczas parzenia kawy. Co pewien czas należy je opróżnić oraz oczyścić. Dużą zaletą jest wyjmowana taca ociekowa, którą z łatwością można umyć pod bieżącą wodą.Wyjmowany zbiornik na wodę, który ułatwia nie tylko czyszczenie, ale również uzupełnianie poziomu wody.
Dwie filiżanki kawy równocześnie


Dozownik kawy czyli ujście dla zaparzonej kawy. Może być pojedyńczy lub podwójny. Podwójny dozownik umożliwia zaparzanie dwóch kaw jednocześnie poprzez ustawienie filiżanek jedna obok drugiej korzystając z funkcji podwójnego Espresso.Automatyczne wyłączenie


Funkcja automatycznego wyłączenia dzięki, której po określonym czasie bezczynności ekspres wyłącza się. Dzięki tej funkcji nie musisz pamiętać o wyłączeniu urządzenia. Automatyczne wyłączenie zapobiega niepotrzebnemu zużyciu energii.

Techniczne

Rodzaj ekspresu

Ciśnieniowy

Typ ekspresu

Automatyczny

Moc [W]

1500

Ciśnienie [bar]