MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BB/EO

nr kat.: 9999444235
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BB/EO
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BB/EO
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BB/EO
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BB/EO
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BB/EO
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BB/EO
Outlet Stan: dostateczny Szczegóły

Dodatkowe usługi:

Opis i specyfikacja

WYBRANE CECHY

Pojemność 50 litrów

Większa komora kuchenki mikrofalowej umożliwia przygotowywanie dużych potraw lub nawet kilku porcji jednocześnie.

Program Auto Cook

Dla Twojej wygody, kuchenka posiada 6 automatycznych, wbudowanych trybów gotowania. Przygotowanie posiłków nigdy nie było tak proste.

Podtrzymywanie ciepła potraw

Funkcja podtrzymania ciepła pozwala na utrzymanie sałej temperatury potraw - bez obaw o ich rozgotowanie lub wysuszenie.

Czyszczenie Steam Clean™

Program czyszczenia parą wodną - idealne rozmiękczenie wszystkich zanieczyszczeń, co sprawia, że bez problemu można je usunąć ściereczką.

Funkcja Szybkie Rozmrażanie

Błyskawiczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wartości odżywczych.

Powłoka Ceramic Inside™

Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej zapobiega nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów.

NOWY WYMIAR GOTOWANIA

Kuchenka mikrofalowa Samsung o mocy 900 W, pojemności 50 lprzy 45 cm wysokości stanowi połączenie kuchenki mikrofalowej z funkcją piekarnika. Sporządzanie posiłków jest zarówno szybkie, jak i dokładne - potrawy są zawsze równomiernie ugotowane i upieczone. Wystarczy wybrać odpowiedni spośród dostępnych programów gotowania, aby cieszyć się smacznymi daniami.

Kuchenka mikrofalowa. Zawsze udane gotowanie

Kuchenka zaprojektowana została tak, aby zapewnić Ci wysoką jakość gotowania przy jednoczesnej wygodzie użytkowania. Pojemna komora umożliwia przygotowanie dużych potraw np. bez problemu upieczesz dużego kurczaka na rodzinne przyjęcie.  

50 litrów pojemności. Kuchenka gotowa na wszystko

Komora kuchenki mikrofalowej Samsung ma pojemność 50 litrów. Swobodnie umieścisz w niej naczynia i pojemniki większych rozmiarów.  

Zostań mistrzem kulinarnym. Programy Auto Cook 

Wybierz jeden z sześciu przepisów, aby cieszyć się nie tylko doskonale przyrządzonym, ale i zdrowym posiłkiem. Panel urządzenia wyświetli odpowiednie, szczegółowe instrukcje. Teraz Twoje kulinarne eksperymenty będą niesamowicie proste i efektowne.

Podtrzymanie ciepła. Potrawy w idealnej temperaturze 

Funkcja podtrzymywania ciepła pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią temperaturę,nie wysuszając ich. Nawet jeśli domownicy spóźniają się na posiłek, przyrządzone przez Ciebie dania będą nadal ciepłe i soczyste.

Bez utraty smaku. Szybkie, automatyczne rozmrażanie 

5 programów Auto Defrost pozwala na natychmiastowe rozmrożenie składników, jak również całych potraw z zamrażalnika! Teraz już nie musisz pamiętać o wcześniejszym wykładaniu mięs, ciast czy innych zamrożonych produktów. Najważniejsze jest jednak, że żywność rozmrażana przy pomocy Auto Defrost nie traci wartości odżywczych.

Steam Clean™. Dokładne czyszczenie za pomocą pary 

Kuchenka mikrofalowa Samsung czyści się niemal sama, dzięki funkcji Steam Clean™. Para rozmiękcza pozostałości po gotowaniu, które z łatwością usuniesz miękką ściereczką.

ANTYBAKTERYJNA POWŁOKA CERAMIC INSIDE™