MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Okap AEG DVB4850B

nr kat.: 1393474
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Okap AEG DVB4850B
Promocja Cenowe Roztopy
  • Filtr odtłuszczający: Aluminiowy
  • Sterowanie: Mechaniczne
  • Maksymalny poziom hałasu w trybie normalnym [dB]: 67
  • Maksymalna wydajność [m3/h]: 647
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacja

Okap kominowy AEG DVB4850B o szerokości 80 cm, wydajności max. 647 m3/h, sterowany mechanicznie, z 3 stopniami regulacji mocy, z oświetleniem halogenowym.Oczyść powietrze w swojej kuchni.

Jednym z najbardziej istotnych parametrów okapu jest jego wydajność. Wartość ta wskazuje, jaką ilość powietrza jest w stanie wymienić ten okap w ciągu jednej godziny i określona jest w metrach sześciennych na godzinę (m3/h). Skuteczny wyciąg powinien oczyścić powietrze dla danej kubatury przynajmniej sześciokrotnie.
Dla tego modelu wydajność wynosi m3/h.Cicho, ciszej......

Ważne jest, aby dźwięki wydawane przez okap w trakcie pracy były mało uciążliwe dla domowników. Dlatego przed zakupem najlepiej sprawdzić, jaki hałas generuje wyciąg przy pracy. Jest to łatwa do spawdzenia wartość podawana w decybelach (dB).
Przy najwyższym ustawieniu w trakcie normalnej pracy ten model emituje hałas na poziomie 67 dB.Efektywne pochłanianie zanieczyszczeń.

Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń informuje nas w skali od A do G o stopniu pochłaniania wszelkich cząstek zanieczyszczeń, w tym drobinek tłuszczu. Szacowana jest na podstawie masy zanieczyszczeń odłożonych na filtrach przeciwtłuszczowych i w przewodach powietrza okapu. Ten model wyciągu posiada klasę D.
Im wyższa klasa, tym skuteczniejsze pochłanianie zabrudzeń.Klasa efektywności energetycznej B.

Okap w klasie B to urządzenie niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzety o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Roczne zużycie energii dla tego modelu wynosi 55 kWh. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu eksploatacji urządzenia.

Techniczne

Rodzaj okapu

Kominowy

Minimalna wydajność [m3/h]

272

Maksymalna wydajność [m3/h]

647

Maksymalny poziom hałasu w trybie normalnym [dB]

67

Ilość silników

1

Efektywność

Klasa energetyczna

B

Klasa wydajności przepływu dynamicznego

A

Klasa sprawności oświetlenia

A

Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń

D

Roczne zużycie energii [kWh]

55

Oświetlenie

Rodzaj

LED

Ilość punktów świetlnych

2

Filtry

Filtr węglowy

TAK

Filtr odtłuszczający

Aluminiowy

Ilość filtrów odtłuszczających

1

Funkcje

Sterowanie

Mechaniczne

Panel sterujący

Przyciski

Tryb pracy

Pochłaniacz, Wyciąg

Ilość prędkości

3

Zastosowane technologie

Zasysanie obwodowe

Fizyczne

Wysokość [cm]

47.7

Szerokość [cm]

80

Głębokość [cm]

33.5

Średnica wylotu [cm]

15

Ogólne

Producent

Aeg

Kolor

Czarny

Wyposażenie do nabycia oddzielnie

Filtr węglowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

Kamil

Polecam

Na prawdę kawał sprzętu, super!

5/5

dosto7281

Okap jak w najlepszej kuchni świata

Jestem pewny ze u każdego ten okap sprawi się fantatstycznie. Nie dość że brzydkie zapachy które zawsze doskwierały mi przy smażeniu czy gotowaniu na kuchni. Ten okap bardzo szybko można powiedzieć „połyka” ten zapach, a co najważniejsze ze jest cichy. Jest naprawdę bardzo cichy. Polecam

5/5

Dark

Komfort gotowania i mieszkania

Kiedyś moja mama powiedziała: okap nie musi wyglądać, okap ma być wydajny! Być może jakiś czas temu to była prawda, ale dziś mamy zupełnie inne czasy. Przekonuje mnie o tym okap AEG, który nie tylko pięknie wygląda - jest to takie futurystyczne połączenie z elegancją - ale i skutecznie wykonuje swoją pracę! Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, albo obejrzeć go na wystawie, by przekonać się o tym pierwszym. A wystarczy go włączyć, aby przekonać się o tym drugim.

Zresztą, niech liczby powiedzą same za siebie: nawet 647 metry sześcienne na godzinę (a minimalnie 272 metry sześcienne) robi wrażenie! To oznacza, że w ciągu godziny wymienisz powietrze nie tylko w kuchni, ale w całym swoim mieszkaniu! Mówiąc inaczej: wystarczy, że okap włączysz w kuchni na kilka minut, a nie na całą godzinę. Do tego jest to cichy model okapu. Liczby mówią, że maksymalny poziom hałasu to 67 dB, a rzeczywistość pokaże Ci, że przy niskich obrotach zapomnisz, że ten okap pracuje, a przy wyższych... nie będzie Ci to w żaden sposób przeszkadzało. Możesz nadal swobodnie rozmawiać z partnerem lub partnerką, z którą gotujesz obiad. Do tego wszystkiego wysoka klasa energetyczna - B - jest to bardzo dobry wynik, jeśli chodzi o okapy (wystarczy rzucić okiem na inne modele, czy też tabelę porównawczą).

Krótko mówiąc? Ten okap to świetny partner do kuchni. Nie ugotuje za nas obiadu, ale dzięki niemu - nasz komfort gotowania (i mieszkania) wzrośnie i to znacznie!