MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1599

Okap AEG DVB4850B

nr kat.: 1393474 AEG

Outlet

Produkt w outlecie

Okap AEG DVB4850B

1697,-

Zaoszczędzisz 578,00 zł

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dodatkowe usługi:

Dostępność

Okap kominowy AEG DVB4850B o szerokości 80 cm, wydajności max. 647 m3/h, sterowany mechanicznie, z 3 stopniami regulacji mocy, z oświetleniem halogenowym.Oczyść powietrze w swojej kuchni.

Jednym z najbardziej istotnych parametrów okapu jest jego wydajność. Wartość ta wskazuje, jaką ilość powietrza jest w stanie wymienić ten okap w ciągu jednej godziny i określona jest w metrach sześciennych na godzinę (m3/h). Skuteczny wyciąg powinien oczyścić powietrze dla danej kubatury przynajmniej sześciokrotnie.
Dla tego modelu wydajność wynosi m3/h.Cicho, ciszej......

Ważne jest, aby dźwięki wydawane przez okap w trakcie pracy były mało uciążliwe dla domowników. Dlatego przed zakupem najlepiej sprawdzić, jaki hałas generuje wyciąg przy pracy. Jest to łatwa do spawdzenia wartość podawana w decybelach (dB).
Przy najwyższym ustawieniu w trakcie normalnej pracy ten model emituje hałas na poziomie 67 dB.Efektywne pochłanianie zanieczyszczeń.

Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń informuje nas w skali od A do G o stopniu pochłaniania wszelkich cząstek zanieczyszczeń, w tym drobinek tłuszczu. Szacowana jest na podstawie masy zanieczyszczeń odłożonych na filtrach przeciwtłuszczowych i w przewodach powietrza okapu. Ten model wyciągu posiada klasę D.
Im wyższa klasa, tym skuteczniejsze pochłanianie zabrudzeń.Klasa efektywności energetycznej B.

Okap w klasie B to urządzenie niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzety o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Roczne zużycie energii dla tego modelu wynosi 55 kWh. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu eksploatacji urządzenia.

Techniczne

Rodzaj okapu

Kominowy

Minimalna wydajność [m3/h]

272

Maksymalna wydajność [m3/h]

647

Maksymalny poziom hałasu w trybie normalnym [dB]

67

Ilość silników

1

Efektywność

Klasa energetyczna

B

Klasa wydajności przepływu dynamicznego

A

Klasa sprawności oświetlenia

A

Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń

D

Roczne zużycie energii [kWh]

55

Oświetlenie

Rodzaj

LED

Ilość punktów świetlnych

2

Filtry

Filtr węglowy

TAK

Filtr odtłuszczający

Aluminiowy

Ilość filtrów odtłuszczających

1

Funkcje

Sterowanie

Mechaniczne

Panel sterujący

Przyciski

Tryb pracy

Pochłaniacz, Wyciąg

Ilość prędkości

3

Zastosowane technologie

Zasysanie obwodowe

Fizyczne

Wysokość [cm]

47.7

Szerokość [cm]

80

Głębokość [cm]

33.5

Średnica wylotu [cm]

15

Ogólne

Producent

Aeg

Kolor

Czarny

Wyposażenie do nabycia oddzielnie

Filtr węglowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Kamil

Polecam

Na prawdę kawał sprzętu, super!

5 na 5

dosto7281

Okap jak w najlepszej kuchni świata

Jestem pewny ze u każdego ten okap sprawi się fantatstycznie. Nie dość że brzydkie zapachy które zawsze doskwierały mi przy smażeniu czy gotowaniu na kuchni. Ten okap bardzo szybko można powiedzieć „połyka” ten zapach, a co najważniejsze ze jest cichy. Jest naprawdę bardzo cichy. Polecam

5 na 5

Dark

Komfort gotowania i mieszkania

Kiedyś moja mama powiedziała: okap nie musi wyglądać, okap ma być wydajny! Być może jakiś czas temu to była prawda, ale dziś mamy zupełnie inne czasy. Przekonuje mnie o tym okap AEG, który nie tylko pięknie wygląda - jest to takie futurystyczne połączenie z elegancją - ale i skutecznie wykonuje swoją pracę! Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, albo obejrzeć go na wystawie, by przekonać się o tym pierwszym. A wystarczy go włączyć, aby przekonać się o tym drugim.

Zresztą, niech liczby powiedzą same za siebie: nawet 647 metry sześcienne na godzinę (a minimalnie 272 metry sześcienne) robi wrażenie! To oznacza, że w ciągu godziny wymienisz powietrze nie tylko w kuchni, ale w całym swoim mieszkaniu! Mówiąc inaczej: wystarczy, że okap włączysz w kuchni na kilka minut, a nie na całą godzinę. Do tego jest to cichy model okapu. Liczby mówią, że maksymalny poziom hałasu to 67 dB, a rzeczywistość pokaże Ci, że przy niskich obrotach zapomnisz, że ten okap pracuje, a przy wyższych... nie będzie Ci to w żaden sposób przeszkadzało. Możesz nadal swobodnie rozmawiać z partnerem lub partnerką, z którą gotujesz obiad. Do tego wszystkiego wysoka klasa energetyczna - B - jest to bardzo dobry wynik, jeśli chodzi o okapy (wystarczy rzucić okiem na inne modele, czy też tabelę porównawczą).

Krótko mówiąc? Ten okap to świetny partner do kuchni. Nie ugotuje za nas obiadu, ale dzięki niemu - nasz komfort gotowania (i mieszkania) wzrośnie i to znacznie!

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.