Porównywarka (0)
PLN

Okap SOLGAZ GL-60 LAMIERA

nr kat.: 1439073
Okap SOLGAZ GL-60 LAMIERA
Okap SOLGAZ GL-60 LAMIERA
Okap SOLGAZ GL-60 LAMIERA
Okap SOLGAZ GL-60 LAMIERA
Okap SOLGAZ GL-60 LAMIERA
Okap SOLGAZ GL-60 LAMIERA
Taniej do -99%
Wybierz datę i godzinę dostawy
  • Filtr odtłuszczający: Aluminiowy filtr tłuszczu , Zmywalny
  • Sterowanie: Elektroniczne
  • Maksymalny poziom hałasu w trybie normalnym [dB]: 64
  • Maksymalna wydajność [m3/h]: 760
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacjaOkap przyścienny Lamiera GL-60
Zapachy, opary i osad towarzyszą nam podczas każdego gotowania. Aby temu zapobiec niezbędny jest montaż okapu. Urządzenie to sprawi, że praca w kuchni stanie się jeszcze bardziej komfortowa. Okap przyścienny Lamiera GL-60 to połączenie funkcjonalności, wysokiej jakości oraz wyjątkowego designu. System GControl, w jaki wyposażony jest sprzęt to niekwestionowana wygoda podczas przyrządzania codziennych posiłków.

Okap przyścienny Lamiera GL-60 1

Sterowanie gestem
Nasz model sprzętu Lamiera GL-60 to okap przyścienny sterowany bezdotykowo. Urządzenie idealnie sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, jak i w klasycznych wnętrzach. Na szczególną uwagę zasługuje intuicyjne sterowanie. Dzięki systemowi GControl uruchomisz urządzenie w pełni bezdotykowo wyłącznie za pomocą ruchu dłoni, co jest niezwykle komfortowe, szczególnie kiedy mamy zajęte ręce. Okap przyścienny Lamiera GL-60 jest odpowiedzią na potrzeby funkcjonalnego i intuicyjnego użytkowania sprzętu.

Okap przyścienny Lamiera GL-60 2

Sterowanie gestem
Sterowanie gestem
System GControl pozwala w pełni bezdotykowo korzystać z urządzenia.
Cicha i oszczędna praca
Cicha i oszczędna praca
Max. 64db zapewni Ci komfort podczas gotowania
Funkcja timer
Funkcja timer
Okap wyłączy się po wskazanym czasie
 
Okap przyścienny Lamiera GL-60 – nowoczesny design. Skośna forma urządzenia do jeszcze większa ergonomia w kuchni. Okapy przyścienne skośne zabierają mniej przestrzeni niż większość okapów i są najczęściej wybierane przez klientów. Rozwiązanie z uchylną konstrukcją to ochrona przed uderzeniem w nie głową. Minimalistyczny wygląd okapu Lamiera GL-60 stanie się wyjątkową ozdobą każdej kuchni. Prosta i nowoczesna forma sprawi, że Twoja kuchnia zyska nietuzinkowego designu. Okap wyposażony jest w diodę led, która informuje o aktualnej mocy. Kolor diody odpowiada konkretnemu poziomowy prędkości.
 

Okap przyścienny Lamiera GL-60 3

Specyfikacja techniczna
Okap przyścienny Lamiera GL-60 sprawdzi się w większości kuchni. Jego wymiary to 600x775x396mm. Urządzenie mocujemy kołkami do ściany. Sprzęt powinien być zamontowany co najmniej 750mm nad płytą gazową lub 600mm nad płytą elektryczną. Urządzenie wyposażone jest w oświetlenie led, dzięki czemu praca w kuchni stanie się jeszcze bardziej komfortowa.Oczyść powietrze w swojej kuchni.

Jednym z najbardziej istotnych parametrów okapu jest jego wydajność. Wartość ta wskazuje, jaką ilość powietrza jest w stanie wymienić ten okap w ciągu jednej godziny i określona jest w metrach sześciennych na godzinę (m3/h). Skuteczny wyciąg powinien oczyścić powietrze dla danej kubatury przynajmniej sześciokrotnie.
Dla tego modelu wydajność wynosi m3/h.Cicho, ciszej......

Ważne jest, aby dźwięki wydawane przez okap w trakcie pracy były mało uciążliwe dla domowników. Dlatego przed zakupem najlepiej sprawdzić, jaki hałas generuje wyciąg przy pracy. Jest to łatwa do spawdzenia wartość podawana w decybelach (dB).
Przy najwyższym ustawieniu w trakcie normalnej pracy ten model emituje hałas na poziomie 64 dB.Klasa efektywności energetycznej A.

Okap w klasie A to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzety o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczede i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Roczne zużycie energii dla tego modelu wynosi  kWh. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu eksploatacji urządzenia.

Techniczne

Rodzaj okapu

Kominowy

Maksymalna wydajność [m3/h]

760

Maksymalny poziom hałasu w trybie normalnym [dB]