Porównywarka (0)
PLN

Okap SOLGAZ OTG-60

nr kat.: 1439071
Okap SOLGAZ OTG-60
Okap SOLGAZ OTG-60
Okap SOLGAZ OTG-60
Okap SOLGAZ OTG-60
Taniej do -99%
Wybierz datę i godzinę dostawy
  • Filtr odtłuszczający: Aluminiowy filtr tłuszczu , Zmywalny
  • Sterowanie: Elektroniczne
  • Maksymalny poziom hałasu w trybie normalnym [dB]: 65
  • Maksymalna wydajność [m3/h]: 675
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacjaOkap przyścienny OTG-60
Okap przyścienny OTG-60 sterowany gestem to niezwykły komfort użytkowania. Wystarczy jeden ruch dłoni, by uruchomić urządzenie. Wyjątkowy design nada Twojej kuchni nowoczesny wygląd i efektownie urozmaici całość aranżacji. Elegancki i minimalistyczny wygląd doskonale sprawdzi się w większości kuchennych wnętrz.

Okap kuchenny to jedno z ważniejszych urządzeń AGD w naszej kuchni. Ma za zadanie skutecznie pochłaniać zapachy, jakie powstają podczas przyrządzania posiłków. Dzięki instalacji sprzętu pozbędziesz się tłustych osadów na meblach i ścianach, a w konsekwencji uniemożliwisz rozwój pleśni i grzybów w pomieszczeniu. Okap przyścienny OTG-60 pozwoli Ci utrzymać w kuchni porządek, pozbawiając wnętrze niepożądanych zapachów.


Okap przyścienny OTG-60 1Sterowane gestem
Sterowane gestem
Dzięki systemowi GControl w pełni bezdotykowo obsłużysz urządzenie – wyłącznie za pomocą ruchu dłoni.
Cicha praca
Cicha praca
Max. 65db zapewni Ci komfort podczas gotowania.

Okap przyścienny OTG-60 2


Okap przyścienny OTG-60 to innowacyjne i niezwykle funkcjonalne urządzenie, które docenisz już przy pierwszym użyciu. Urządzenie skutecznie pochłania opary i zapachy, jakie wydobywają się podczas gotowania, chroniąc meble i ściany przed osadzaniem się tłustych osadów. Okap przyścienny obsłużymy bezdotykowo, co daje niekwestionowane poczucie komfortu.

Okap przyścienny OTG-60 3

Urządzenie wyposażone jest w niezwykle intuicyjny system GControl, który umożliwi Ci w pełni bezdotykowe sterowanie wyłącznie za pomocą dłoni. Okap przyścienny OTG-60 posiada diodę led, informującą o aktualnej prędkości pracy.
 
Funkcja timer
Funkcja timer
Dzięki wbudowanemu timerowi, nie musisz pamiętać o wyłączeniu urządzenia. Włącz odmierzanie czasu, a okap wyłączy się samoczynnie po 15 minutach.
 
Okap przyścienny OTG-60 – specyfikacja technicznaUrządzenie z powodzeniem sprawdzi się w większości kuchni. Jego wymiary to 599x490x400mm. Okap szafkowy powinien być zamontowany na wysokości co najmniej 600 mm nad płytą elektryczną i 750 mm nad płytą gazową.Oczyść powietrze w swojej kuchni.

Jednym z najbardziej istotnych parametrów okapu jest jego wydajność. Wartość ta wskazuje, jaką ilość powietrza jest w stanie wymienić ten okap w ciągu jednej godziny i określona jest w metrach sześciennych na godzinę (m3/h). Skuteczny wyciąg powinien oczyścić powietrze dla danej kubatury przynajmniej sześciokrotnie.
Dla tego modelu wydajność wynosi m3/h.Cicho, ciszej......

Ważne jest, aby dźwięki wydawane przez okap w trakcie pracy były mało uciążliwe dla domowników. Dlatego przed zakupem najlepiej sprawdzić, jaki hałas generuje wyciąg przy pracy. Jest to łatwa do spawdzenia wartość podawana w decybelach (dB).
Przy najwyższym ustawieniu w trakcie normalnej pracy ten model emituje hałas na poziomie 65 dB.Efektywne pochłanianie zanieczyszczeń.

Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń informuje nas w skali od A do G o stopniu pochłaniania wszelkich cząstek zanieczyszczeń, w tym drobinek tłuszczu. Szacowana jest na podstawie masy zanieczyszczeń odłożonych na filtrach przeciwtłuszczowych i w przewodach powietrza okapu. Ten model wyciągu posiada klasę C.
Im wyższa klasa, tym skuteczniejsze pochłanianie zabrudzeń.Klasa efektywności energetycznej A+.

Okap w klasie A+ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzety o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczede i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Roczne zużycie energii dla tego modelu wynosi 33 kWh. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu eksploatacji urządzenia.

Techniczne

Rodzaj okapu <