MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Okap TEKA DVN 94030 WHT

nr kat.: 1437955
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Okap TEKA DVN 94030 WHT
Wybierz datę i godzinę dostawy
  • Filtr odtłuszczający: Metalowy , Można myć w zmywarce
  • Sterowanie: Sensorowe
  • Maksymalny poziom hałasu w trybie normalnym [dB]: 67
  • Maksymalna wydajność [m3/h]: 410
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacja

Okap kominowy przyścienny o szerokości 90 cm, 2 ustawienia prędkości pracy + funkcja turbo, 12-warstwowe filtry metalowe pochłaniają do 98% tłuszczu, możliwa praca w trybie wywiewowym i recyrkulacyjnym, oświetlenie LED, pochłanianie szczelinowe, sterowanie sensorowe, timer, maksymalna wydajność 425 m³/h. Oczyść powietrze w swojej kuchni.

Jednym z najbardziej istotnych parametrów okapu jest jego wydajność. Wartość ta wskazuje, jaką ilość powietrza jest w stanie wymienić ten okap w ciągu jednej godziny i określona jest w metrach sześciennych na godzinę (m3/h). Skuteczny wyciąg powinien oczyścić powietrze dla danej kubatury przynajmniej sześciokrotnie.
Dla tego modelu wydajność wynosi m3/h.Cicho, ciszej......

Ważne jest, aby dźwięki wydawane przez okap w trakcie pracy były mało uciążliwe dla domowników. Dlatego przed zakupem najlepiej sprawdzić, jaki hałas generuje wyciąg przy pracy. Jest to łatwa do spawdzenia wartość podawana w decybelach (dB).
Przy najwyższym ustawieniu w trakcie normalnej pracy ten model emituje hałas na poziomie 67 dB.Efektywne pochłanianie zanieczyszczeń.

Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń informuje nas w skali od A do G o stopniu pochłaniania wszelkich cząstek zanieczyszczeń, w tym drobinek tłuszczu. Szacowana jest na podstawie masy zanieczyszczeń odłożonych na filtrach przeciwtłuszczowych i w przewodach powietrza okapu. Ten model wyciągu posiada klasę C.
Im wyższa klasa, tym skuteczniejsze pochłanianie zabrudzeń.Klasa efektywności energetycznej C.

Okap w klasie C to urządzenie o średnim poziomie zużycia energii. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne i energooszczędne.

Roczne zużycie energii dla tego modelu wynosi 60 kWh. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu eksploatacji urządzenia.

Techniczne

Rodzaj okapu

Kominowy

Minimalna wydajność [m3/h]

380

Maksymalna wydajność [m3/h]

410

Wydajność w trybie intensywnym [m3/h]