Porównywarka (0)
PLN

Piekarnik BOSCH HSG636BB1

nr kat.: 1409503
Piekarnik BOSCH HSG636BB1
Piekarnik BOSCH HSG636BB1
Piekarnik BOSCH HSG636BB1
Piekarnik BOSCH HSG636BB1
Piekarnik BOSCH HSG636BB1
Piekarnik BOSCH HSG636BB1

Opis i specyfikacja

Piekarnik elektryczny BOSCH HSG636BB1 o szerokości 59.5 cm, pojemności 71 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, kolorowym wyświetlaczem TFT, EcoClean Direct ułatwia utrzymanie piekarnika w czystości, w klasie energetycznej A.
EcoClean

EcoClean, energooszczędna pomoc w czyszczeniu, sprawia, że czyszczenie piekarnika jest banalnie proste. Specjalna powłoka z ceramicznych mikrokuleczek na wewnętrznych ściankach piekarnika rozbija krople tłuszczu osiadające na nich podczas pieczenia przez cały okres eksploatacji urządzenia. Dzięki temu oszczędza Twój czas i energię. Tylne ścianki naszych piekarników są standardowo wyposażone w powłokę EcoClean — górne i boczne elementy można łatwo zamontować jako opcjonalne akcesoria. Doskonałe wykonanie wszystkich elementów sprawia, że ich wymiana jest niezwykle prosta.
Funkcja GRILL

Funkcja Grill w piekarniku służy zdrowemu, szybkiemu i niskotłuszczowemu przygotowywaniu potraw w bardzo wysokiej temperaturze.
Grill pozwala uzyskać dwa efekty gotowania – można przy jego pomocy upiec/ugrillować np. kawałek mięsa zachowując jego soczystość, lub tylko zapiec np. chrupiącą skórkę na zapiekance z serem.
Funkcja ta jest idealna do przygotowywania szaszłyków, steków, kiełbasek, zapiekanek, grillowanych warzyw i wiele innych pysznych dań.
Termoobieg

Funkcja termoobiegu oparta jest na działaniu wentylatora i specjalnej grzałki, dzięki którym w komorze piekarnika zostaje utrzymana równomierna cyrkulacja gorącego powietrza.

Pieczenie w stumieniu gorącego powietrza daje możliwość obniżenia temperatury w piekarniku, skrócenia w dużej mierze czasu przygotowania potraw oraz obniża koszty eksploatacji.
Pojemność piekarnika.

Pojemność tego piekarnika wynosi 71 l.
Daje to wystarczającą przestrzeń do przygotowania różnego rodzaju, smakowitych dań o różnych wielkościach.Klasa efektywności energetycznej A.

Piekarnik w klasie A to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa mniej prądu niż sprzęty o innej niższej klasie energetycznej, a co za tym idzie jest bardziej ekologiczne, energooszczęde i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.

Techniczne

Rodzaj piekarnika

Elektryczny

Liczba komór

1

Pojemność piekarnika [l]

71

Otwieranie drzwi

Do dołu

Chłodzenie obudowy

TAK

Czyszczenie piekarnika

Emalia łatwoczyszcząca

Oświetlenie wnętrza

Halogenowe

Zabezpieczenia

Blokada drzwi, Wyłącznik bezpieczeństwa, Zabezpieczenie przed dziećmi

Konstrukcja

Chłodna zewnętrzna powierzchnia drzwiczek, Długość kabla przyłączeniowego [m]: 1.2, W pełni szklana wewnętrzna strona drzwi, Wentylator chłodzący

Front

Szklany

Prowadnice

Drabinkowe

Ilość poziomów

4

Zastosowane technologie

EcoClean Direct Soft opening

Inne

Przycisk start/stop; wyłącznik kontaktowy drzwi; Chłodny front 40° C

Funkcje

Termoregulator [st. C]

Od 30 do 300

Grill

TAK

Termoobieg

TAK

Funkcja pary

Tak

Rodzaje funkcji

Eco termoobieg Funkcja Pizza Grill + termoobieg Grill o dużej powierzchni, Grzanie dolne, grzanie góra/dół ECO, Grzanie górne i dolne, Pieczenie w niskiej temperaturze Podgrzewanie Podtrzymanie ciepła, Rozmrażanie Termoobieg Termoobieg 4D

Programowanie

Automatyczne podpowiadanie temperatury

Sterowanie

Alarm, Wskaźnik ciepła pozostałego, Wskaźnik rzeczywistej temperatury, Wyświetlacz kolorowy TFT 3x 2,5" z przyciskami sensorowymi, Zegar elektroniczny,