Płyta AMICA PI6514TFD

nr kat.: 1213153 AMICA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 57.6 cm, z 2 strefami indukcyjnymi o mocy całkowitej 7200 W, wskaźnikiem zalegania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.

Funkcja BoosterZwiększa moc grzania, pozwalając na szybsze przygotowanie potraw, bez nadmiernej utraty substancji odżywczych.

TimerTimer umożliwia zaprogramowanie czasu trwania gotowania na danym polu (do 99 min). Po zadanym czasie pole wyłącza się, informując wcześniej o zakończeniu gotowania sygnałem dźwiękowym. Funkcja dostępna na jednym lub czterech polach niezależnie. Timer może również działać jako minutnik.

Funkcja BridgeJest szczególnie przydatna, gdy do przygotowania potraw używasz dużych garnków. Funkcja ta umożliwia łączenie pól grzejnych, zwiększając powierzchnię grzania.

Funkcja PauzaMusisz na chwilę wyjść z kuchni w trakcie gotowania? Praktyczna funkcja Pauza wyłącza płytę zapamiętując jednocześnie wszystkie jej ustawienia. Dzięki czemu jedno naciśnięcie sensora ponownie uruchamia płytę i przywraca poprzednie ustawienia pól indukcyjnych.

Podtrzymywanie ciepłaTo funkcja, która na danym polu utrzymuje taką moc grzania, aby temperatura w garnku utrzymywała się na poziomie około 65°, co odpowiada idealnej temperaturze serwowania np. zupy.

System automatycznego zagotowaniaIdealny do potraw wymagających najpierw szybkiego zagotowania, a następnie podgrzewania lub prażenia. Odpowiednik gotowania na "wolnym ogniu". Dzięki tej funkcji pole grzejne automatycznie obniża temperaturę po określonym czasie.

Rozpoznawanie wielkości i obecności garnkaPłyta indukcyjna nie rozpocznie grzania bez położenia na nią naczynia. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala również na rozpoznanie wielkości garnka i dostosowanie do niej powierzchni grzania. Dzięki temu korzystanie z płyty indukcyjnej jest bezpieczne i pozwala kontrolować ilość zużywanej energii.

Blokada włączenia pól grzejnych przez dzieciOchrona przed przypadkowym włączeniem przez dzieci.
Płyta indukcyjna

Technologia indukcyjna jest najbardziej nowoczesną, precyzyjną, efektywną i bezpieczną metodą gotowania.
Płyty indukcyjne nagrzewają się tylko bezpośrednio na powierzchni, na której postawione jest naczynie. Dzięki temu pozostała, nieużywana w danej chwili przestrzeń płyty pozostaje zimna, a dania przygotowywane są szybko i z minimalną utratą energii.Moc całkowita

Moc całkowita wszytkich pól grzejnych w tej płycie wynosi 7200 W.
Duża moc umożliwia bezpieczne korzystanie w jednym czasie ze wszytskich pól grzewczych ustawionych na wysokich stopniach grzania. Dodatkowo przyspiesza proces gotowania.

Techniczne

Moc całkowita [W]

7200

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed dziećmi

Inne

Funkcja podtrzymywania ciepła na 3-ech poziomach, Możliwość gotowania w trzech garnkach jednocześnie na strefie 40x20 cm

Funkcje

Sterowanie

Położenie panelu z przodu płyty, Slider Sterowanie dotykowe

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Timer

Wskaźnik opadania ciepła

TAK

Zastosowane technologie

Funkcja Booster Funkcja Brigde - Amica Pauza - Amica Podtrzymywanie ciepła System automatycznego zagotowania System rozpoznawania naczyń

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Wykonanie płyty

Szkło ceramiczne

Rodzaj obramowania

Szlif boków

Ilość pól grzejnych/palników

2

Pole/palnik 1

Rozmiar [mm]: 200 x 400, Strefa indukcyjna

Pole/palnik 2

Rozmiar [mm]: 200 x 400, Strefa indukcyjna

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.5

Szerokość [cm]

57.6

Głębokość [cm]

51.8

Ogólne

Producent

Amica

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

1 na 5

Opinia

Po prostu TRAGEDIA.
Od ostatniego roku czeka mnie już piąta naprawa. Przyjeżdża serwisant wymienia cały moduł ( lewy lub prawy) itd. Nie wiem co zrobię dalej ponieważ kończy mi się gwarancja. Jak tak dalej pójdzie to będzie chyba najdroższa płyta na rynku w utrzymaniu. Regularnie co 3 miesiące wysiada prawa lub lewa strona-nie grzeje lub wywala bezpieczniki. Może ten model jest jakiś felerny. Płyta nie była taka tania więc powinna być bardziej wytrzymała. Nie polecam.

5 na 5

Nie polecam

Zakupiłem płytę indukcyjną Amiki, w przeciągu półtorej roku dokonałem 3 napraw. Serwis przyjeżdża, wymienia cześć która uległa zniszczeniu i twierdzi że zawsze będzie możliwości naprawy a będzie zawsze bo tam wszystko idzie wymienić, sprzętu nie są zobowiązani dać nowego lub zwrócić pieniędzy a oni się tylko producentem sprzedającym był sklep więc tam wszelkie roszczenia i koło się zamyka. Nie polecam sprzętu Amica, uważajcie bo są strasznie przereklamowani i ich sprzęt jest bardzo słabej jakości. Pan z serwisu twierdzi że każdy może się popsuć lecz jakoś od znajomych nie słyszę by ich płyty tak regularnie się psuły w zasadzie nie mieli zdarzenia awarii.... dla nich na szczęście nie mają produktu Amica. Płyta nie była tania bo kosztowała w ok 1800 zł.

1 na 5

Jak narazie też czekam na serwis bo po uruchomieniu wywaliło bezpieczniki na całym mieszkaniu, Zgłosiłem do Amici . Czekam na kontakt z serwisantem.TAKA PŁYTA ZA TAKĄ KWOTĘ NIE POWINNA SIĘ USZKADZAĆ . cZEKAM CO DALEJ.PŁYTA PI 6514 TFD

Więcej opinii

Usługi

Instalacja i konfiguracja sprzętu:
AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż + podłączenie gaz/400V- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż + podłączenie gaz/400V- umów wizytę po odebraniu produktu

Aktualności

Więcej

Płyta AMICA PI6514TFD ×
Płyta AMICA PI6514TFD

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]