Płyta MIELE KM6202
Płyta MIELE KM6202
Płyta MIELE KM6202
Płyta MIELE KM6202

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Płyta MIELE KM6202

  • Płyta MIELE KM6202
  • Płyta MIELE KM6202
  • Płyta MIELE KM6202
  • Płyta MIELE KM6202
- + Dopasuj
4 0 9 9 ,-

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Instalacja i konfiguracja sprzętu:

Kup teraz Zadzwoń
raty Oblicz ratę
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
KM 6202 - Płyta elektryczna z 2 strefami Vario dla różnych zastosowań.--NO_COLOR


KM 6202


Płyta elektrycznaz 2 strefami Vario dla różnych zastosowań.  • Intuicyjny szybki wybór przez ciąg cyfr - sterowanie Direct
  • Eleganckie wzornictwo - 574 mm szerokości z ramką dookoła
  • Szczególna elastyczność - 4 strefy w tym 2 strefy Vario
  • Niedościgniona szybkość - 1 strefa ExtraSpeed
  • Komunikacja z wyciągiem - funkcja automatyczna Con@ctivity 2.0Con@ctivity 2.0


Tylko w Miele

Najnowocześniejszy standard

Innowacyjny komfort: Okap reaguje automatycznie na ustawienia płyty grzejnej.

Proszę się całkowicie skoncentrować na gotowaniu, dzięki rozwojowej funkcji automatycznej Con@ctivity 2.0. Oprócz włączania i wyłączania wyciągu funkcja Con@ctivity 2.0 automatycznie dopasowuje wydajność okapu do rzeczywistych warunków panujących na płycie do gotowania i troszczy się o przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Przy Con@ctivity 2.0 wyciąg i płyta grzejna komunikują się ze sobą przez fale radiowe. Płyty TempControl nie wymagają dodatkowego nadajnika radiowego.
ExtraSpeed


Tylko w MieleNajszybsze płyty grzejne na świecie1 

Płyty ceramiczne Miele z funkcją ExtraSpeed to najszybsze płyty ceramiczne na świecie1. Dzięki ekskluzywnej technologii Miele składającej się z 3 wyjątkowych komponentów, podczas gotowania na strefie ExtraSpeed można zaoszczędzić do 35 % czasu1. A wszystko to dzięki inteligentnemu zaprogramowaniu, wyższej mocy grzałek i czułej kontroli temperatury.

W porównaniu z 15-letnią płytą elektryczną Miele 

Wybór bezpośredni Direct


Szybki wybór przez centralną skalę cyfrową

Przy pomocy centralnej skali cyfrowej można sterować wszystkimi strefami grzejnymi. Wybór poziomu mocy i czasów jest bezpośredni, szybki i intuicyjny. Wyjątkowy komfort: łatwe ustawianie czasów i timera.


Stop & GoPlus dla bezpieczeństwa

Dzwonek do drzwi? Za pomocą funkcji Stop&Go można jednym naciśnięciem przycisku zredukować poziom mocy wszystkich stref grzejnych na 1. Płyta grzejna może pozostać bez nadzoru, bez ryzyka, że coś wykipi lub się przypali. Po powrocie do płyty ponowne naciśnięcie przycisku reaktywuje wszystkie ustawione wcześniej poziomy mocy.


Zabezpieczenie termiczne i kontrola błędówDla długiego życia urządzenia

Każda strefa grzejna jest wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem. W przypadku nadmiernego obciążenia wyłącza ono automatycznie grzanie strefy grzejnej, zanim nastąpi przegrzanie szkła ceramicznego lub innych podzespołów. Jeśli jakiś przedmiot lub płyn znajdzie się w obszarze panelu sterowania, płyta grzejna także wyłącza się automatycznie. Dzięki temu możliwa jest stała ochrona przed niezamierzoną zmianą ustawień mocy.


Automatyka zagotowywaniaOszczędza nie tylko energię

Automatyka Miele reguluje początkowy, wysoki poziom mocy (w celu szybkiego zagotowania) automatycznie do niższego poziomu (do dalszego procesu gotowania). Dzięki temu nie można przegapić momentu, w którym należy zmniejszyć temperaturę, aby zapobiec przypaleniu potraw. Oprócz tego oszczędza energię.
Indywidualne możliwości ustawieńW zależności od potrzeb

Podstawowe ustawienia płyty grzejnej można dopasować do indywidualnych wymagań. W ten sposób można np. zmienić prędkość reakcji przycisków dotykowych.Elastyczna organizacja stref grzejnychPraktycznie na co dzień

Płyty grzejne Miele posiadają strefy grzejne lub palniki o różnej wielkości i geometrii. Dzięki temu można stosować garnki i patelnie każdej wielkości i kształtu. Wiele płyt grzejnych oferuje dodatkowo duże strefy na brytfannę.
TimerUłatwia gotowanie

Timer płyty grzejnej pomaga nieco ułatwić kuchenną codzienność. Można np. w zależności od modelu, ustawić czas dla stref grzejnych, które po jego upływie automatycznie się wyłączą, lub używać timera całkowicie niezależnie od funkcji płyty grzejnej.

Wskazania ciepła resztkowego


Absolutne bezpieczeństwo

W płytach grzejnych Miele każda strefa grzejna ma wskazanie ciepła resztkowego. Przypomina ono o tym, aby nie dotykać gorącej strefy grzejnej ani nie stawiać na niej wrażliwych na wysokie temperatury przedmiotów. Z drugiej strony umożliwia ono wykorzystanie ciepła resztkowego w celu oszczędzania energii.Wyłącznik bezpieczeństwa


Bezpieczeństwo gwarantowane

Dla każdego poziomu mocy zdefiniowany został maksymalny czas pracy. Jeśli strefa grzejna będzie niezwykle długo grzała stałym poziomem mocy, wyłączy się automatycznie.Funkcja blokady i blokady uruchomienia


Bezpieczeństwo dla wszystkich

Funkcja blokady zapobiega niezamierzonemu przestawieniu wybranych poziomów mocy podczas gotowania. Z kolei blokada uruchomienia chroni przed przypadkowym lub nieuprawnionym włączeniem, np. jako blokada rodzicielska. Funkcję tę można aktywować przy wyłączonej płycie grzejnej.
Efektywność energetyczna we wszystkich obszarachSensowne korzystanie z prądu

Z płytami grzejnymi Miele oszczędza się nie tylko czas, ale i energię. Indukcyjna płyta grzejna Miele w porównaniu z płytą grzałkową zużywa podczas gotowania do 30% mniej energii. Ale również płyty elektryczne Miele potrafią zużywać energię w sposób ukierunkowany: szybka funkcja ExtraSpeed, pomimo czasu gotowania krótszego o 35%, nie zużywa więcej energii niż tradycyjne płyty HiLight.
Zastosowane technologie

Con@ctivity 2.0 - Miele Con@ctivity 2.0 - Miele

ExtraSpeed - Miele ExtraSpeed - Miele

Stop & Go - Miele Stop & Go - Miele

Wybór bezpośredni Direct - Miele Wybór bezpośredni Direct - Miele

Techniczne

Moc całkowita [W]

7100

Rodzaj zasilania

230 V

Zabezpieczenia

Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa , Blokada uruchomienia , Blokada ustawień , Przed przegrzaniem

Zastosowane technologie

Con@ctivity 2.0 - Miele , ExtraSpeed - Miele , Stop & Go - Miele , Wybór bezpośredni Direct - Miele

Inne

Możliwość indywidualnych ustawień (np. sygnały dźwiękowe); Wykorzystanie ciepła skumulowanego

Funkcje

Sterowanie

Położenie panelu z przodu płyty , Sterowanie dotykowe

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Minutnik , Timer , Wskaźnik poziomu mocy

Wskaźnik opadania ciepła

TAK

Zastosowane technologie

Automatyka gotowania , Stop & Go - Miele

Płyta

Rodzaj płyty

Ceramiczna

Wykonanie płyty

Ceramika

Rodzaj obramowania

Stalowa ramka

Ilość pól grzejnych/palników

4

Pole/palnik 1

Moc [W]: 600/1800 , Średnica [mm]: 100/180

Pole/palnik 2

Moc [W]: 1200 , Średnica [mm]: 145

Pole/palnik 3

Moc [W]: 1200/2900 , Średnica [mm]: 120/210

Pole/palnik 4

Moc [W]: 1200 , Średnica [mm]: 145

Fizyczne

Wysokość [cm]

3.8

Szerokość [cm]

57.4

Głębokość [cm]

50.4

Ogólne

Producent

Miele

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Kabel przyłączeniowy , Skrobak

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Planowanie, jak ma wyglądać kuchnia, bywa miłym i przyjemnym doświadczeniem, ale to głównie wtedy, gdy dysponujemy dużą przestrzenią do zaaranżowania. Wówczas możemy sobie pozwolić na umieszczone w różnych miejscach urządzenia w zabudowie, okapy wyspowe, lodówki side by side i inne oryginalne rozwiązania.

O wyższości zmywarki nad ręcznym zmywaniem naczyń, chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. W tej chwili to jeden z pierwszych sprzętów wybieranych do nowego mieszkania, obok lodówki czy płyty grzejnej.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]