Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Płyta SAMSUNG NZ64H37070K

nr kat.: 1246277 SAMSUNG
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta grzewcza indukcyjna NZ64H37070KPłyta grzewcza indukcyjna NZ64H37070KPłyta grzewcza indukcyjna NZ64H37070K

Wybrane cechy i funkcje

Całkowita moc 7.2 kW 9 poziomów mocy

Całkowita moc 7.2 kW
9 poziomów mocy
Automatyczne wykrywanie garnków

Automatyczne
wykrywanie garnków
Płynna regulacja typu slider

Płynna regulacja
typu slider
Opcja Quick Stop Szybkie wyłączanie

Opcja Quick Stop
Szybkie wyłączanie
Bezpieczniejsza Także dla dzieci

Bezpieczniejsza
Także dla dzieci
Automatyczne wyłączenie po określonym czasie

Automatyczne wyłączenie

Poznaj indukcyjną płytę Samsung NZ64H37070K

Indukcyjna płyta grzewcza - krótki czas gotowania

Krótki czas gotowania. Gotuj szybciej, bezpieczniej i oszczędniej.

Nowoczesna indukcyjna płyta grzewcza SAMSUNG NZ64H37070K posiada 9 poziomów mocy, a funkcja błyskawicznego rozgrzewania Booster (na max. poziomie 9) skraca czas przygotowania potraw. Dzięki temu zachowają one więcej walorów odżywczych! Osobny dla każdego pola zegar przypomni o zakończeniu gotowania. Dodatkowe zabezpieczenie wyłączania jednym dotknięciem pomoże w nagłych sytuacjach.

Indukcyjna płyta grzewcza - funkcja Auto Pan Detector

Funkcja Auto Pan Detector. Optymalne gotowanie.

Funkcja automatycznego wykrywania garnków Auto Pan Detector gwarantuje optymalne gotowanie. W momencie postawienia naczynia na środku strefy gotowania płyta natychmiast sprawdza, czy średnica i rozmiar garnka są właściwe dla danej strefy. Jeśli naczynie pokrywa mniej niż 60% powierzchni strefy, płyta wygeneruje powiadomienie, o konieczności użycia innego, bardziej dopasowanego naczynia.

Indukcyjna płyta grzewcza - płynna regulacja temperatury

Płynna regulacja typu slider. Intuicyjne sterowanie.

Regulacja mocy typu slider reaguje na przesuwanie palcem. Funkcja umożliwia łatwy i szybki wybór mocy. Wystarczy dotknąć i przesunąć palcem po podświetlanym regulatorze, aby natychmiast włączyć lub zmienić poziom w każdej strefie gotowania – to tylko jeden prosty ruch. Slider jest niemal dwukrotnie szerszy niż standardowe, co pozwala precyzyjnie wybrać moc grzewczą.

Indukcyjna płyta grzewcza - opcja szybkiego zatrzymywania Quick Stop

Opcja Quick Stop. Wyłączanie jednym dotknięciem.

Funkcja szybkiego zatrzymywania Quick Stop pozwoli zapobiec nagłym sytuacjom podczas gotowania. Jednym dotknięciem umożliwia natychmiastowe wyłączenie strefy gotowania, zapobiegając kipieniu zawartości garnka na płytę lub przypaleniu jedzenia. Koniec z uciążliwym naciskaniem kolejnych poziomów grzania aż do 0, funkcja Quick Stop gwarantuje, że można to zrobić szybko i bezpiecznie.

Indukcyjna płyta grzewcza - wygoda i nowoczesny wygląd

Wygoda i nowoczesny wygląd. Urzeknie tych, którzy cenią piękno i jakość.

Eleganckie szkło, minimalistyczny i nowoczesny wygląd będą pięknie się prezentowały w każdym wnętrzu. Komfort użytkowania zapewnia szeroki panel sterujący, który sprawia, że wszystkie funkcje płyty są łatwe do odnalezienia. Podświetlane i łatwe do zrozumienia symbole na czytelnym wyświetlaczu pozwalają na szybkie sprawdzenie, z jaką siłą pracuje dane pole. Intuicyjne skróty od razu umożliwiają ustawienie mocy grzania.

Indukcyjna płyta grzewcza - łatwość czyszczenia

Bez ryzyka przywierania potraw. Spryskaj, przetrzyj - i gotowe!

Z łatwą do wyczyszczenia ceramiczną powierzchnią gotowania nie musisz martwić się o rozlane potrawy. Gładka, ergonomiczna powierzchnia sprawia, że usuwanie rozlanych płynów lub tłuszczu ogranicza się do szybkiego przetarcia miękką ściereczką. Powierzchnia ceramiczna nie nagrzewa się tak mocno, jak w przypadku innych płyt elektrycznych, nie ma więc ryzyka przywarcia rozlanych potraw.

Bez ryzyka poparzeń

 Bez ryzyka poparzeń

Płyta generuje ciepło dopiero w kontakcie z naczyniami, bez ryzyka oparzeń dla zapominalskich, roztargnionych oraz wszędobylskich maluchów.

Bezpieczniejsza dla dzieci

 Bezpieczniejsza dla dzieci

Blokada przed dziećmi umożliwia zablokowanie całej płyty jednym ruchem. Nie ma możliwości włączenia jej przypadkowo lub przez pomyłkę.

Funkcja szybkiego wyłączenia

 Funkcja szybkiego wyłączenia

Automatycznie wyłącza wszystkie strefy gotowania, jeśli działają zbyt długo lub jeśli użytkownik nie ingerował w pracę płyty przez określony czas.

PODSUMOWANIE CECH 

Płyta grzewcza 
indukcyjna
TYP
Indukcyjna
Liczba poziomów mocy
Liczba poziomów mocy 
9
Typ instalacji
Typ instalacji
Do zabudowy
Wydajność 
Moc całkowita
Moc całkowita 
7.2 kW
140 mm
140 mm  
1.25/1.5 kW
220 mm
220 mm
2.35/2.6 kW
Funkcje
Regulacja
Regulacja
Dotykowa typu slider
Wykrywanie garnka
Funkcja Auto Pan Detector
Wykrywanie garnków
Quick start
Opcja Quick Stop
Natychmia­stowe zatrzymanie
Cechy zewnętrzne
Powierzchnia
Powie­rzchnia 
Ceramiczna
Powierzchnia
Kolor 
Czarny
Rodzaj wyświetlacza
Rodzaj wyświe­tlacza 
Czerwony
Bezpiecze­ństwo
Blokada rodzicielska
Blokada rodziecie­lska 
Tak
AUTOMAtyczne wyłączenie
Automatyczne wyłączenie 
po określonym czasie nieużywania 

Warto wiedzieć

Dlaczego lepiej wybrać nowy model płyty indukcyjnej?

Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. Ciepło jest wytwarzane tylko w dnie naczynia, płyta nagrzewa się pośrednio od niego, dzięki czemu ryzyko poparzenia jest mniejsze. Grzanie nie zostanie uruchomione, dopóki na polu grzewczym nie stanie garnek, a zabezpieczenia uniemożliwiają włączenie ich przez dzieci. Drugim argumentem jest wygoda. Precyzyjne dobranie temperatury oznacza, że zawsze otrzymasz tak samo pyszną potrawę. Jeśli raz dobierzesz właściwy dla danego garnka i ilości potrawy poziom mocy, ponowne ustawienie tego samego poziomu przyniesie dokładnie takie same rezultaty - bez kipienia, przypalania się i innych zagrożeń. Wreszcie, łatwość utrzymania w czystości pozwala na zajęcie się naprawdę istotnymi sprawami.

Jakie naczynia stosować na płytach indukcyjnych?

Garnki odpowiednie do kuchni indukcyjnych wykonane są ze stali, emaliowanego lub nieemaliowanego lanego żelaza, żelaza oraz stali nierdzewnej 18/10 i aluminium, wyłącznie jeżeli mają oznaczenie, że dane naczynie jest odpowiednie do zastosowania do kuchni indukcyjnych. Garnki, których nie można stosować na płycie indukcyjnej to: naczynia ceramiczne, szklane, naczynia ze stali nierdzewnej, aluminium, brązu lub miedzi, chyba, że wyraźnie zaznaczono jako odpowiednie do kuchni indukcyjnych, naczynia z nóżkami lub o wypukłym dnie. Garnki powinny mieć płaskie dno, najlepiej, jeżeli średnica garnka jest równa średnicy pola grzejnego. Jednakże garnek o średnicy mniejszej od pola grzejnego też się nagrzeje prawidłowo.

Co to jest wskaźnik ciepła resztkowego?

Urządzenie posiada 2-stopniowy wskaźnik ciepła resztkowego, co pozwala bezpiecznie i wydajnie korzystać z już wcześniej nagrzanych fragmentów płyty. Wskaźnik precyzyjnie określi, jeśli któraś ze stref gotowania jest cieplejsza niż 45 C i nadal można jej użyć do gotowania (wskazanie h) lub jeśli jej temperatura przekracza 60 C (H). Jednak jeśli strefa ostygnie poniżej tych wartości i będzie ją można bezpiecznie dotknąć, wówczas wskaźnik zniknie.

Do czego służy funkcja Booster?

Dzięki niej pole lub pola grzejne osiągają dużą moc i umożliwiają zagotowanie wody czy podgrzanie konkretnej potrawy w krótkim czasie. Pole działa w tym trybie przez krótki czas i zwiększa moc nawet o kilkadziesiąt procent, by potem osiągnąć poziom mocy wybrany wcześniej przez użytkownika. Płyta powinna przy tym tak pracować, by równomiernie rozgrzać naczynie i jego zawartość, jednocześnie nie doprowadzając do ich przypalenia.

Techniczne

Moc całkowita [W]

7200

Zabezpieczenia

Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Zabezpieczenie przed dziećmi

Funkcje

Sterowanie

Położenie panelu z przodu płyty, Slider Sterowanie dotykowe

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Timer dla każdego pola, Wyświetlacz LED

Ilość stopni mocy

9

Wskaźnik opadania ciepła

TAK

Zastosowane technologie

Automatyczne rozpoznawanie naczyń Funkcja Booster

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Wykonanie płyty

Ceramika, Ścięte brzegi

Rodzaj obramowania

Proste krawędzie

Ilość pól grzejnych/palników

4

Pole/palnik 1

Moc [W]: 1250/1500, Pole indukcyjne Booster, Średnica [mm]: 140

Pole/palnik 2

Moc [W]: 1250/1500, Pole indukcyjne Booster, Średnica [mm]: 140

Pole/palnik 3

Moc [W]: 2350/2600, Pole Booster, Średnica [mm]: 220

Pole/palnik 4

Moc [W]: 2350/2600, Pole indukcyjne Booster, Średnica [mm]: 220

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.7

Szerokość [cm]

59

Głębokość [cm]

52

Ogólne

Producent

Samsung

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Przyjemność gotowania

Wybrałam płytę indukcyjną Samsung NZ64H37070K ze względu na bezpieczeństwo oraz wygodę. Ciepło jest wytwarzane tylko w dnie naczynia, płyta nagrzewa się pośrednio od niego, dzięki czemu ryzyko poparzenia jest mniejsze. W dodatku jeśli na polu grzewczym nie stanie garnek grzanie nie zostanie uruchomione. Zawsze otrzymuje pysze potrawy przy precyzyjnie dobranej temperaturze. Wybrałam płytę indukcyjną Samsung NZ64H37070K również ze względu blokady przed dziećmi, która umożliwia zablokowanie całej płyty tylko za jednym ruchem. Nie można włączyć przypadkowo lub przez małą pomyłkę.
Garnki, których nie można stosować na płycie indukcyjnej to: naczynia ceramiczne, szklane, naczynia ze stali nierdzewnej, aluminium, brązu lub miedzi. Garnki odpowiednie do kuchni indukcyjnych wykonane są ze stali, emaliowanego lub nieemaliowanego lanego żelaza, żelaza oraz stali nierdzewnej i aluminium.
Dla mnie dla Pani domu cieszy mnie fakt, że w łatwy sposób mogę usunąć rozlane płyny lub tłuszcz bez przywierania potraw. Powierzchnia ceramiczna nie nagrzewa się tak mocno więc spokojnie mogę przetrzeć miękką ściereczką po wcześniejszym spryskaniu.
Jeśli chodzi o desing to również dobrze się prezentuje w mojej kuchni. Nowoczesny wygląd oraz bardzo eleganckie szkło nie ma nic przyjemniejszego. Wszystkie funkcje na panelu są łatwe do odnalezienia poprzez podświetlenie.
Do wyboru mam funkcje Qucik Stop. Polega ona na tym aby zapobiec nagłym sytuacjom podczas mojego gotowania poprzez szybkie zatrzymanie.
Wystarczy jedno kliknięcie aby zapobiec wyłączenie strefy gotowania zapobiegając kipieniu zawartości garnka lub przypaleniu jedzenia.
Kolejną funkcją jest sterowanie intuicyjne. Jest to regulacja mocy, która polega na przesuwaniu palcem po podświetlanym regulatorze aby natychmiast włączyć lub zmienić poziom gotowania.
Najważniejszą funkcja jest Auto Pan Detector. Polega na wykrywaniu garnków w momencie postawienia na środku strefy gotowania gdzie płyta natychmiast sprawdza czy średnica i rozmiar garnka są właściwe dla danej strefy. Jeśli naczynie nie będzie pokrywać daną część powierzchni płyta wygeneruje powiadomienie aby użyć innego by móc dopasować.
Nowoczesna indukcyjna płyta grzewcza SAMSUNG NZ64H37070K posiada 9 poziomów mocy. Dodatkowe zabezpieczenie wyłączania jednym dotknięciem pomoże w nagłych sytuacjach.
Podsumowując za pomocą funkcji Booster pola grzejne osiągają dużą moc i sprawiają np. zagotowanie wody w krótkim czasie.
Całkowita moc to 7,2 kW oraz aż 9 poziomów mocy. Urządzenie warte zakupu! Sprawdzi się w każdej kuchni, jest idealna.

5 na 5

Kapitalna płyta indukcyjna!

Używam płyty SAMSUNG NZ64H37070K od miesiąca i muszę przyznać, że spełnia ona moje wszystkie oczekiwania. Wygodą podczas gotowania jest bez wątpienia 9-stopniowa skala nagrzewania. Płyta działa cicho jak na tego typu model - czasem na funkcji Booster ją nieco słychać, ale mnie to w zupełności nie przeszkadza. Często gotuję, eksperymentuję z nowymi przepisami i jestem z tej płyty bardzo zadowolony, dobrze mi się na niej pracuje. Obawiałem się nieco smażenia ale na tej płycie robi się to wspaniale. Genialny timer wyłączania poszczególnych pól grzewczych (dla każdego ustawiany osobno!) - nastawiam za ile ma się wyłączyć makaron, kasza, jajko na miękko - nie muszę myśleć o wyłączeniu potrawy i nie tracę niepotrzebnie energii :) Łatwo się czyści, ładnie wygląda. Płyta nagrzewa garnek dopiero po ustawieniu go na polu grzewczym i nie nagrzewa otoczenia. Plus za to, że nic się na niej nie przypala, a bezpośrednio po gotowaniu można jej dotykać, gdyż chwilę po wyłączeniu robi się już chłodna. Z funkcji dodatkowych - zdobi kuchnię swoją elegancją i nowoczesnym designem. Polecam płytę indukcyjną SAMSUNG ze względu na łatwość w obsłudze, łatwość czyszczenia, wykonanie i przede wszystkim CENĘ. Naprawdę warto zaufać firmie SAMSUNG!!

5 na 5

Drogą dedukcji ku indukcji

Historia moja i tej płyty jest najlepszym dowodem na to, że czasem nie warto słuchać rodziny... Wszyscy odradzali mi rezygnację z płyty gazowej strasząc mnie, że prąd jest bardzo drogi. Muszę przyznać, że przejście z płyty gazowej na indukcyjną wcale nie uderza po kieszeni, a czuję się znacznie bezpieczniej bez gazu w mieszkaniu i otwartego ognia w kuchni. Ta płyta nie stanowi zagrożenia, bo wyłączy się sama, gdy wykryje niebezpieczeństwo np. gdy zapomniało się ją wyłączyć i pracuje długi czas.

Mycie kuchenki gazowej to była męczarnia i wcale rezultat nie był zadowalający, a indukcyjna jest cała gładka. Wystarczy trochę ręcznika papierowego i kapkę mleczka, a macie lśniące, czyste szkło. Bez wysiłku.

Pola indukcyjne są tu cztery o zróżnicowanej wielkości. Każde pole ma swój przycisk sterowania więc jest to w obsłudze proste jak przysłowiowy drut. Poziomów mocy jest dziewięć więc naprawdę można dobrać odpowiednią w zależności od tego czy chcemy tzw. wolny ogień czy zależy nam na szybkości.

To co urzekło moje serce to funkcja Booster. Trzeba przyznać, że daje ona prawdziwego power'a kuchence. Polega na tym, że na danym polu można mieć większą moc niż poziom 9 poprzez "ściągnięcie mocy" od pól sąsiadujących. Użycie Boostera daje taki efekt, że możecie mieć wrzącą wodę w ciągu 20 sekund.
Jeśli więc chcecie bardzo dobrego produktu, do tego w rozsądnej cenie to bez mrugnięcia okiem bierzcie tę płytę. Jest bezawaryjna, łatwa w obsłudze i zdobi kuchnię.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Gwarancja Plus Firma.

Gwarancja Plus Firma.

 • Serwis "door to door"
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, rozboju
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla firm
Gwarancja Plus AGD i TV

Gwarancja Plus AGD i TV

 • Serwis "door to door"
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Urządzenie zastępcze na czas naprawy na TV, drukarki i duże AGD
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K ×
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy