PLN 1449

Płyta SAMSUNG NZ64H37070K

nr kat.: 1246277 SAMSUNG
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Preparat do czyszczenia płyt grzewczych ISY ICL 7150 spray 500 ml
Skrobak do płyt ceramicznych METROX
Kup zestaw
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Kup zestaw
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RS
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BS/EO
Zmywarka SAMSUNG DW50R4050BB/EO
Okap SAMSUNG NK24M5070BS/UR
Lodówka SAMSUNG BRB260030WW/EF
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

                         Płyta indukcyjna o szerokości 59.5 cm, z 4 polami grzewczymi o łącznej mocy 7000 W, wskaźnikiem opadania ciepła, 9 poziomami mocy, funkcją Booster oraz z zabezpieczeniem przed przegrzaniem.            
Płyta indukcyjna

Technologia indukcyjna jest najbardziej nowoczesną, precyzyjną, efektywną i bezpieczną metodą gotowania.
Płyty indukcyjne nagrzewają się tylko bezpośrednio na powierzchni, na której postawione jest naczynie. Dzięki temu pozostała, nieużywana w danej chwili przestrzeń płyty pozostaje zimna, a dania przygotowywane są szybko i z minimalną utratą energii.Moc całkowita

Moc całkowita wszytkich pól grzejnych w tej płycie wynosi 7200 W.
Duża moc umożliwia bezpieczne korzystanie w jednym czasie ze wszytskich pól grzewczych ustawionych na wysokich stopniach grzania. Dodatkowo przyspiesza proces gotowania.

Techniczne

Moc całkowita [W]

7200

Zabezpieczenia

Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Zabezpieczenie przed dziećmi

Funkcje

Sterowanie

Położenie panelu z przodu płyty, Slider Sterowanie dotykowe

Własne sterowanie

TAK

Komunikacja

Timer dla każdego pola, Wyświetlacz LED

Ilość stopni mocy

9

Wskaźnik opadania ciepła

TAK

Zastosowane technologie

Automatyczne rozpoznawanie naczyń Funkcja Booster

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Wykonanie płyty

Ceramika, Ścięte brzegi

Rodzaj obramowania

Proste krawędzie

Ilość pól grzejnych/palników

4

Pole/palnik 1

Moc [W]: 1250/1500, Pole indukcyjne Booster, Średnica [mm]: 140

Pole/palnik 2

Moc [W]: 1250/1500, Pole indukcyjne Booster, Średnica [mm]: 140

Pole/palnik 3

Moc [W]: 2350/2600, Pole Booster, Średnica [mm]: 220

Pole/palnik 4

Moc [W]: 2350/2600, Pole indukcyjne Booster, Średnica [mm]: 220

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.7

Szerokość [cm]

59

Głębokość [cm]

52

Ogólne

Producent

Samsung

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Kasia

Przyjemność gotowania

Wybrałam płytę indukcyjną Samsung NZ64H37070K ze względu na bezpieczeństwo oraz wygodę. Ciepło jest wytwarzane tylko w dnie naczynia, płyta nagrzewa się pośrednio od niego, dzięki czemu ryzyko poparzenia jest mniejsze. W dodatku jeśli na polu grzewczym nie stanie garnek grzanie nie zostanie uruchomione. Zawsze otrzymuje pysze potrawy przy precyzyjnie dobranej temperaturze. Wybrałam płytę indukcyjną Samsung NZ64H37070K również ze względu blokady przed dziećmi, która umożliwia zablokowanie całej płyty tylko za jednym ruchem. Nie można włączyć przypadkowo lub przez małą pomyłkę.
Garnki, których nie można stosować na płycie indukcyjnej to: naczynia ceramiczne, szklane, naczynia ze stali nierdzewnej, aluminium, brązu lub miedzi. Garnki odpowiednie do kuchni indukcyjnych wykonane są ze stali, emaliowanego lub nieemaliowanego lanego żelaza, żelaza oraz stali nierdzewnej i aluminium.
Dla mnie dla Pani domu cieszy mnie fakt, że w łatwy sposób mogę usunąć rozlane płyny lub tłuszcz bez przywierania potraw. Powierzchnia ceramiczna nie nagrzewa się tak mocno więc spokojnie mogę przetrzeć miękką ściereczką po wcześniejszym spryskaniu.
Jeśli chodzi o desing to również dobrze się prezentuje w mojej kuchni. Nowoczesny wygląd oraz bardzo eleganckie szkło nie ma nic przyjemniejszego. Wszystkie funkcje na panelu są łatwe do odnalezienia poprzez podświetlenie.
Do wyboru mam funkcje Qucik Stop. Polega ona na tym aby zapobiec nagłym sytuacjom podczas mojego gotowania poprzez szybkie zatrzymanie.
Wystarczy jedno kliknięcie aby zapobiec wyłączenie strefy gotowania zapobiegając kipieniu zawartości garnka lub przypaleniu jedzenia.
Kolejną funkcją jest sterowanie intuicyjne. Jest to regulacja mocy, która polega na przesuwaniu palcem po podświetlanym regulatorze aby natychmiast włączyć lub zmienić poziom gotowania.
Najważniejszą funkcja jest Auto Pan Detector. Polega na wykrywaniu garnków w momencie postawienia na środku strefy gotowania gdzie płyta natychmiast sprawdza czy średnica i rozmiar garnka są właściwe dla danej strefy. Jeśli naczynie nie będzie pokrywać daną część powierzchni płyta wygeneruje powiadomienie aby użyć innego by móc dopasować.
Nowoczesna indukcyjna płyta grzewcza SAMSUNG NZ64H37070K posiada 9 poziomów mocy. Dodatkowe zabezpieczenie wyłączania jednym dotknięciem pomoże w nagłych sytuacjach.
Podsumowując za pomocą funkcji Booster pola grzejne osiągają dużą moc i sprawiają np. zagotowanie wody w krótkim czasie.
Całkowita moc to 7,2 kW oraz aż 9 poziomów mocy. Urządzenie warte zakupu! Sprawdzi się w każdej kuchni, jest idealna.

5 na 5

WyzszyLevel

Kapitalna płyta indukcyjna!

Używam płyty SAMSUNG NZ64H37070K od miesiąca i muszę przyznać, że spełnia ona moje wszystkie oczekiwania. Wygodą podczas gotowania jest bez wątpienia 9-stopniowa skala nagrzewania. Płyta działa cicho jak na tego typu model - czasem na funkcji Booster ją nieco słychać, ale mnie to w zupełności nie przeszkadza. Często gotuję, eksperymentuję z nowymi przepisami i jestem z tej płyty bardzo zadowolony, dobrze mi się na niej pracuje. Obawiałem się nieco smażenia ale na tej płycie robi się to wspaniale. Genialny timer wyłączania poszczególnych pól grzewczych (dla każdego ustawiany osobno!) - nastawiam za ile ma się wyłączyć makaron, kasza, jajko na miękko - nie muszę myśleć o wyłączeniu potrawy i nie tracę niepotrzebnie energii :) Łatwo się czyści, ładnie wygląda. Płyta nagrzewa garnek dopiero po ustawieniu go na polu grzewczym i nie nagrzewa otoczenia. Plus za to, że nic się na niej nie przypala, a bezpośrednio po gotowaniu można jej dotykać, gdyż chwilę po wyłączeniu robi się już chłodna. Z funkcji dodatkowych - zdobi kuchnię swoją elegancją i nowoczesnym designem. Polecam płytę indukcyjną SAMSUNG ze względu na łatwość w obsłudze, łatwość czyszczenia, wykonanie i przede wszystkim CENĘ. Naprawdę warto zaufać firmie SAMSUNG!!

5 na 5

penelope

Drogą dedukcji ku indukcji

Historia moja i tej płyty jest najlepszym dowodem na to, że czasem nie warto słuchać rodziny... Wszyscy odradzali mi rezygnację z płyty gazowej strasząc mnie, że prąd jest bardzo drogi. Muszę przyznać, że przejście z płyty gazowej na indukcyjną wcale nie uderza po kieszeni, a czuję się znacznie bezpieczniej bez gazu w mieszkaniu i otwartego ognia w kuchni. Ta płyta nie stanowi zagrożenia, bo wyłączy się sama, gdy wykryje niebezpieczeństwo np. gdy zapomniało się ją wyłączyć i pracuje długi czas.

Mycie kuchenki gazowej to była męczarnia i wcale rezultat nie był zadowalający, a indukcyjna jest cała gładka. Wystarczy trochę ręcznika papierowego i kapkę mleczka, a macie lśniące, czyste szkło. Bez wysiłku.

Pola indukcyjne są tu cztery o zróżnicowanej wielkości. Każde pole ma swój przycisk sterowania więc jest to w obsłudze proste jak przysłowiowy drut. Poziomów mocy jest dziewięć więc naprawdę można dobrać odpowiednią w zależności od tego czy chcemy tzw. wolny ogień czy zależy nam na szybkości.

To co urzekło moje serce to funkcja Booster. Trzeba przyznać, że daje ona prawdziwego power'a kuchence. Polega na tym, że na danym polu można mieć większą moc niż poziom 9 poprzez "ściągnięcie mocy" od pól sąsiadujących. Użycie Boostera daje taki efekt, że możecie mieć wrzącą wodę w ciągu 20 sekund.
Jeśli więc chcecie bardzo dobrego produktu, do tego w rozsądnej cenie to bez mrugnięcia okiem bierzcie tę płytę. Jest bezawaryjna, łatwa w obsłudze i zdobi kuchnię.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią
Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią


Korzyści dla Klienta 
Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek Awarii dla dużego AGD, zabudowy i TV
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 5 letni
 • Ubezpieczenie dużego AGD, zabudowy i TV na wypadek mechanicznego uszkodzenia sprzętu w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 36 miesięcy
 • Zwrot środków za rozmrożoną żywność
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Prosta i szybka pomoc – Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 10 dni roboczych
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona Plus to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 50x0% (przy zakupie Gwarancji Plus) -> Sprawdź szczegóły

Do 12x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K ×
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K
Płyta SAMSUNG NZ64H37070K

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]