Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Płyta SAMSUNG NZ64K7757BK/EO

nr kat.: 1306839 SAMSUNG
NZ64K7757BK PŁYTA
Samsung Plyta Nz64k7757bk Kv 1120 V2

WYBRANE CECHY

technologia

Samsung Kolaz
Samsung Flex Zone Plus. Szeroka strefa gotowaniaSamsung Flex Zone Plus. Szeroka strefa gotowaniaSamsung Flex Zone Plus. Szeroka strefa gotowania

Flex Zone Plus. Szeroka strefa gotowania

Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w płycie indukcyjnej Samsung, możesz gotować na całej powierzchni specjalnej strefy Wide Flex Zone. Nie musisz już wybierać tylko jednego pola indukcyjnego. Cztery induktory na strefie Flex Zone zapewniają pełne pokrycie strefy i optymalne wykorzystanie energii. Bez trudu wykorzystasz garnki i patelnie dowolnej wielkości, by gotować dokładnie tyle na ile tylko masz ochotę. Zawsze perfekcyjnie i zawsze smacznie.

Samsung Przycisk Keep Warm. Automatyczne utrzymywanie temperaturySamsung Przycisk Keep Warm. Automatyczne utrzymywanie temperaturySamsung Przycisk Keep Warm. Automatyczne utrzymywanie temperatury

Przycisk Keep Warm. Automatyczne utrzymywanie temperatury

Dzięki funkcji Keep Warm, płyta dba o to, by utrzymywać odpowiednią temperaturę przyrządzanego posiłku bez ryzyka jego rozgotowania. Wystarczy, że wciśniesz przycisk, by zająć się przygotowaniem kolejnych dań bez konieczności mieszania swoich potraw i ciągłej kontroli ich ciepła.

Samsung Błyskawiczne rozgrzewanie. Płyta gotowa do działania od razuSamsung Błyskawiczne rozgrzewanie. Płyta gotowa do działania od razuSamsung Błyskawiczne rozgrzewanie. Płyta gotowa do działania od razu

Błyskawiczne rozgrzewanie. Płyta gotowa do działania od razu

Płyta posiada tryb szybkiego rozgrzewania, by w jak najkrótszym czasie zapewniać Ci wymaganą temperaturę. Wystarczy, że wybierzesz tę funkcję, a płyta natychmiastowo zacznie rozgrzewać się do najwyższego poziomu, który następnie możesz zmniejszyć.

Samsung Tryb natychmiastowej pauzy. Pełna kontrola za jednym ruchemSamsung Tryb natychmiastowej pauzy. Pełna kontrola za jednym ruchemSamsung Tryb natychmiastowej pauzy. Pełna kontrola za jednym ruchem

Tryb natychmiastowej pauzy. Pełna kontrola za jednym ruchem

Doskonałe rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy coś przeszkodziło Ci w Twoich kulinarnych eksperymentach. Natychmiastowa pauza pozwala zmniejszyć moc wszystkich pól indukcyjnych już za dotknięciem jednego przycisku. Aby wrócić do gotowania, wystarczy, że raz jeszcze go wciśniesz. To wszystko.

bezpieczeństwo

Samsung Automatyczne wyłączenie. Bez ryzyka przypaleńSamsung Automatyczne wyłączenie. Bez ryzyka przypaleńSamsung Automatyczne wyłączenie. Bez ryzyka przypaleń

Automatyczne wyłączenie. Bez ryzyka przypaleń

Funkcja automatycznego wyłączenia całej strefy grzewczej została stworzona specjalnie dla Twojego komfortu. Płyta automatycznie wyłączy się, jeśli tylko przez dłuższy czas nie wykonasz przy niej żadnego ruchu. Możesz zapomnieć o ryzyku przypalonych potraw i w pełni oddać się przyjemności gotowania.

Samsung Blokada dla bezpieczeństwa dzieciSamsung Blokada dla bezpieczeństwa dzieciSamsung Blokada dla bezpieczeństwa dzieci

Blokada dla bezpieczeństwa dzieci

Z myślą o maluchach, które kochają pomagać Ci w kuchni, płyta została wyposażona w specjalne zabezpieczenie blokujące działanie urządzenia. Wystarczy, że wciśniesz przycisk, a uruchomienie strefy grzewczej nie będzie możliwe aż do jej odblokowania, co znacznie zmniejsza ryzyko poparzenia.

Samsung Intuicyjne sterowanie, łatwa kontrolaSamsung Intuicyjne sterowanie, łatwa kontrolaSamsung Intuicyjne sterowanie, łatwa kontrola

Intuicyjne sterowanie, łatwa kontrola

Duży i intuicyjny panel sterowania umożliwia kontrolowanie temperatury za pomocą jednego, prostego ruchu. Wystarczy, że dotkniesz ekranu LED i przesuniesz po nim palcem, aby zwiększyć lub zmniejszyć poziom ciepła emitowanego przez pola grzewcze. Prawda, że proste?

Samsung Użycie ciepła strefy grzewczejSamsung Użycie ciepła strefy grzewczejSamsung Użycie ciepła strefy grzewczej

Użycie ciepła strefy grzewczej

Płyta pozwala korzystać z zachowanego po gotowaniu ciepła strefy grzewczej. Mała litera „h” oznacza, że temperatura na płycie przekracza nadal 50°C, zaś wielkie „H”, iż sięgnęła ona 70°C. Doskonałe rozwiązanie, by delikatnie podgrzać przygotowane już dania. Dla komfortu użytkowania, możesz także wyłączyć tę funkcję, aby płyta chłodziła się tuż po zakończeniu gotowania.

PODSUMOWANIE

POZNAJ CECHY PŁYTY NZ64K7757BK

Technologia
Typ
Typ
Indukcyjna
Typ instalacji
Typ instalacji
Do zabudowy
Ilość pól grzejnych
Ilość pól grzejnych
4
WYGLĄD
Typ wyświetlacza
Typ wyświetlacza
LED
Sposób sterowania
Sposób sterowania
Slider
Powierzchnia
Powierzchnia
Szkło ceramiczne
FUNKCJE
Samsung Strefa Flex Plus
Strefa łączona Flex Zone
Tak
Samsung Booster 22 Ikona
Funkcja Booster
Tak
Quick Start
Quick Start
Tak
Samsung Start Stop
Funkcja Pauza
Tak
Samsung Podtrzymywanie Ciepla 22
Podrzymywanie ciepła
Tak
PARAMETRY TECHNICZE
Całkowita moc
Całkowita moc (kW)
7,2 kW
Palnik 145mm
Palnik 145 mm
1,4 kW
Palnik 210mm
Palnik 210 mm
2,2 kW
Strefa łączona Flex Zone
Strefa łączona Flex Zone
Szerokość 240 mm x głębokość 380 mm
PARAMETRY FIZYCZNE
Wymiary
Wymiary (SxWxG)
600 x 56 x 520
Waga
Waga (netto)
12,8 kg
BEZPIECZEŃSTWO
Samsung Zabezpieczenie Przed Dziecmi Tabelka
Zabezpieczenie przed dziećmi
Tak

Dane techniczne

Samsung Przekroj Plyta Nz64k7757bk

01 Panel indukcyjny Plus 3300 W z funkcją zwiększania mocy do 3600 W

02 Pole indukcyjne 1400 W z funkcją zwiększania mocy do 2000 W

03 Pole indukcyjne 2200 W z funkcją zwiększania mocy do 3200 W

04 Panel sterowania

WARTO WIEDZIEĆ

Czy płyta może się odbarwić po tym jak coś na nią wykipi?
Szkło płyty indukcyjnej zostało zabarwione od wewnątrz, aby wykipienie dowolnych potraw nie skutkowało jej odbarwieniem. Szkło jednak może zostać stłuczone po uderzeniu ciężkim przedmiotem. W przypadku jego zniszczenia lub też innych usterek takich, jak przepalenie obwodu grzewczego, należy skontaktować się z odpowiednim serwisem, by wymienić uszkodzone elementy płyty.

Czy potrzebna jest specjalna instalacja elektryczna?
Większość dostępnych modeli płyt indukcyjnych może pracować po podłączeniu do popularnych instalacji jednofazowych o napięciu 230V. Trzeba jednak pamiętać, że nawet wtedy, gdy urządzenie posiada wyższą moc (np. 7,2 lub 8 kW), jego sterownik zmniejszy dopływające do niego napięcie. W efekcie maksymalna moc płyty, nawet podczas gotowania na wszystkich polach indukcyjnych, może wynosić od 3,5 do 4 kW. Mocniejsze płyty mogą zostać podłączone, jeśli domowa instalacja umożliwia przyłączenie urządzenia o napięciu 400V.
Aby zapobiec ryzyku obciążenia całej instalacji, warto podłączyć płytę do osobnego obwodu elektrycznego z odpowiednim zabezpieczeniem. Podłączenie każdej płyty – zarówno do instalacji trójfazowej (400 V), jak i jednofazowej (230 V) powinno zostać przeprowadzone przez doświadczonego specjalistę.

Jak za pomocą smartfona można obsługiwać urządzenia w kuchni?
Specjalnie dla Twojej wygody, Samsung umożliwia kontrolowanie domowych urządzeń za pomocą systemu Smart Home. Urządzenia takie, jak piekarniki, lodówki, pralki i klimatyzatory mogą być sterowane za pomocą zintegrowanej aplikacji na smartfony i telewizory Smart TV. Za pomocą interfejsu możesz z dowolnego miejsca (również będąc poza domem) kontrolować stan urządzeń, a także sterować ich najważniejszymi funkcjami. Usługa może także informować o konieczności wymiany eksploatacyjnych elementów urządzeń typu Smart. Więcej szczegółów dostępnych na: http://www.samsung.com/pl/promotions/smarthome/

Techniczne

Moc całkowita [W]

7200

Rodzaj zasilania

230 V, 400 V

Zabezpieczenia

Blokada bezpieczeństwa, Główny wyłącznik bezpieczeństwa, Przed przegrzaniem

Zastosowane technologie

Slider Technologia indukcyjna

Funkcje

Sterowanie

Slider Sterowanie dotykowe

Komunikacja

Wyświetlacz LED

Ilość stopni mocy

15

Wskaźnik opadania ciepła

2-stopniowy

Zastosowane technologie

Flex Zone Funkcja Booster KeepWarm Pauza - Samsung Quick Stop

Płyta

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Wykonanie płyty

Szkło

Rodzaj obramowania

Bezramkowa, Szlif ozdobny z przodu

Ilość pól grzejnych/palników

3

Pole/palnik 1

Pole Booster, pole grzejne o średnicy 145 mm i mocy 1,4 kW (booster 2,0 kW)

Pole/palnik 2

Pole Booster, pole grzejne o średnicy 210 mm i mocy 2,2 kW (booster 3,2 kW)

Pole/palnik 3

Pole Booster, strefa Flex Zone o całkowitej mocy 3,3 kW (booster 3.6 kW)

Inne

możliwość wydzielenia trzech stref dzięki 4 induktorom: Przednia strefa 1,8 kW (2,6 kW booster), Środkowa strefa 1,8 kW (3.0 kW booster), Tylna strefa 1,8 kW (2,6 kW booster)

Fizyczne

Wysokość [cm]

5.6

Szerokość [cm]

60

Głębokość [cm]

52

Waga [kg]

13.4

Ogólne

Producent

Samsung

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

7200 wat szczęścia !

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tę płytę pomyślałam: „tylko trzy pola? Wolę mieć cztery”. Jak bardzo się wtedy myliłam...
Ta płyta tylko pozornie ma trzy pola, bo to lewe jest strefą Flex Zone Plus, szeroką strefą, którą możemy wykorzystywać wedle potrzeb – można na niej położyć dwa garnki, a można np. dużą, długą brytfannę. Dla mnie bardzo to praktyczne rozwiązanie, bo gdy chciałam dla rodziny odgrzać upieczone wcześniej w piekarniku jedzenie np. brytfannę pełną gołąbków, to musiałam odpalać ponownie piekarnik i tam podgrzewać jedzenie. Teraz z racji tak dużego pola na płycie indukcyjnej, już tego robić nie muszę – można więc wykorzystać każdy garnek, każdą patelnię o dowolnych wymiarach, byleby tylko współdziałały z indukcją.

W tej płycie są też pewne funkcje, które uważam za standard takie jak blokada bezpieczeństwa, timer czy booster. LED'owy panel sterowania jest niezwykle intuicyjny i bez patrzenia w instrukcję, wiedziałam co i jak.
Bardzo fajny jest slider, regulacja dotykiem niczym na ekranie smartphona. Przeciągając po nim palcem łatwo zmienić można temperaturę.

Polubiłam się też z funkcją pauzy, które nie jest standardem wśród płyt. Gdy np. robię obiad, ale nagle dzwoni listonosz do drzwi, naciskam ten jeden przycisk, a on obniża moc wszystkich pól indukcyjnych jakie są w użyciu. Nie muszę się więc martwić o przypalenie, a po powrocie do kuchni tym jednym przyciskiem powracam do wcześniejszej mocy.

Podsumowując, cenię ją za:
* ładny, nowoczesny design
* łatwość czyszczenia
* wytrzymałość (zdarzyło mi się mocniej w nią uderzyć garnkiem – nadal jest cała, raz wylała mi się na nią woda z czajnika i wpłynęła pod płytę, ale nic się nie stało, nie ma śladu)
* Flex Zone Plus to ogromny krok naprzód w zarządzaniu przestrzenią pól i wielka wygoda
* intuicyjne sterowanie, wygodny slider, czytelny panel LED
* możliwość podtrzymywania temperatury (przycisk keep warm) bądź obniżenia mocy wszystkich pól (przycisk pauzy)
* bezawaryjną pracę.

5 na 5

Ciepło ponad wszystko

WOW ! - To pierwsze co nasuwa się na widok płyty indukcyjnej, które wspaniale sprawdza się na co dzień w moim domu.
Z myślą o wysokim standardzie życia postawiłem na Płytę SAMSUNG NZ64K7757BK/EO , która zachwyciła mnie nie tylko wyglądem ale i całkowitą mocą. Lubię dobrze zjeść, więc szukałem "kuchenki:, która sprosta moim potrzebom i wreszcie się udało.
Z łatwością mogę przyrządzić obiad w kilka minut. Odpowiednia temperatura grzania sprawia, że nie muszę się denerwować, że coś zbyt długo trwa. W mgnieniu oka moje potrawy stają się odpowiednio przyrządzone, a wszystko za sprawą tej fantastycznej płyty indukcyjnej.
Czarny kolor... ten dla mnie jest wymarzony, ponieważ idealnie komponuje się z całością w mojej kuchni. Fantastyczne jest to, że wbudowana jest blokada przed przegrzaniem, co idealnie sprawdza się dla osoby, która lubi robić kilka rzeczy naraz. Wbudowano także wyświetlacz LED, który informuje nas o czasie a także temperaturze jaka jest zadana. Przyznam, że taka funkcja ułatwia mi gotowanie.
Mimo, że kuchnia to królestwo kobiet, to ja jako mężczyzna odnajduje w niej dla siebie miejsce, czując ciepło bijące od tejże płyty poprzez miłość jaką ją darze. I choć sprawdza się w moim domu dopiero kilka tygodni, to wiem, że ta miłość zostanie już na całe życie.
Bardzo przydatny sprzęt, który idealnie wkomponuje się do większej czy mniejszej kuchni. A to co mnie zachwyca... wystarczy uruchomić a po upływie kilku minut nastaje ciepło w całym pomieszczeniu.
Jednym słowem REWELACJA !

5 na 5

Synonim domu...

Najważniejszym punktem każdego domostwa jest palenisko ;) nawet dziś... choć nie jest to palenisko takie jak za czasów jaskiniowców, lecz nowoczesne, wręcz futurystyczne "palenisko" pod postacią kuchenki indukcyjnej. Szczególnie tak nowoczesnej kuchenki, a właściwie płyty indukcyjnej, jak Samsung model NZ64K7757BK/EO.

Dlaczego ta płyta to tak ważny element mojego domostwa? Nie tylko dlatego, że ta płyta gotuje, choć zjeść przecież lubię. Ale i dlatego, że gotuje w sposób bezpieczny, gdyż nie ma tutaj zagrożenia wybuchem (gazem), czy pożaru, a nawet jest i specjalna blokada przed dziećmi. Gotuje też w sposób ekonomiczny, gdyż ilość energii niezbędnej do funkcjonowania kuchenki indukcyjnej jest po prostu mała, choć można to odczuć przede wszystkim w skali roku, kiedy z oszczędności na energii elektrycznej (w porównaniu do zwykłej kuchenki elektrycznej) robi się całkiem okrągła sumka. Gotuje też... wielofunkcyjnie (jeśli mogę to tak nazwać). Bo mogę przecież "połączyć" palniki i uruchomić je w funkcji Flex Zone Plus jako jeden wielki palnik, by korzystać z pełnych możliwości i mocy tej płyty indukcyjnej. Ponadto gotuje... łatwo! A właściwie - mnie się gotuje łatwo, bo nie dość, że płyta potrafi błyskawicznie, wręcz w mgnieniu oka rozgrzać naczynie to jeszcze dodatkowo potrafi je automatycznie, samoczynnie utrzymywać przy stałej temperaturze, podczas gdy ja mogę zająć się (zamiast pilnowania gara) chociażby szatkowaniem kapusty na sałatkę, albo po prostu... oglądaniem telewizora. A w razie co - gdyby nagle trzeba było polecieć do sklepu po brakujący składnik (niestety, płyta Samsunga już za nas na zakupy nie pójdzie) to można jednym ruchem palca zapauzować wszystkie pola indukcyjne!

Tak oto "palenisko" indukcyjne o mocy łącznej 7,2 kW jest najważniejszym punktem mojego domostwa! Łączy bowiem w sobie to, co kryje się pod słowem DOM. Czyli: domowe ciepło, domowy posiłek, domowe bezpieczeństwo...

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Gwarancja Plus Firma.

Gwarancja Plus Firma.

 • Serwis "door to door"
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, rozboju
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla firm
Gwarancja Plus AGD i TV

Gwarancja Plus AGD i TV

 • Serwis "door to door"
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Urządzenie zastępcze na czas naprawy na TV, drukarki i duże AGD
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej