Urządzenie do gotowania na parze MIELE DG 6100

nr kat.: 1222361 MIELE

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność


DG 6100 - Urządzenie do gotowania na parze do zabudowy z dotykowym wyświetlaczem dla łatwej obsługi.--


DG 6100


Urządzenie do gotowania na parze do zabudowyz dotykowym wyświetlaczem dla łatwej obsługi.

MultiSteam


Tylko w Miele

Perfekcyjny smak

Gwarantowana rozkosz dla podniebienia: Szybkie i równomierne rozłożenie pary w komorze gotowania i wokół naczyń. 

Pełnia zdrowia i smaku - urządzenie do gotowania na parze Miele posiada wszechstronny talent kulinarny i jest idealnym uzupełnieniem piekarnika i płyty grzejnej. Czasy gotowania na parze i gotowania w wodzie są identyczne, nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń. Przekąski, zupy, mięsa, ryby, warzywa, przystawki lub desery można przyrządzać pojedynczo - lub razem w jednym procesie gotowania. Z urządzeniem do gotowania na parze Miele można indywidualnie spełniać najbardziej wymagające życzenia dotyczące dogotowania. O perfekcyjne rezultaty troszczy się wyjątkowe zewnętrzne wytwarzanie pary w formie technologii MultiSteam Miele. 8 wlotów pary zapewnia szybkie wytwarzanie pary, krótkie czasy nagrzewania i rozłożenie pary dla równomiernych efektów.


Duża komora gotowania i duża powierzchnia naczyń


Tylko w MieleDużo miejsca na kreatywność

Nowa komora gotowania urządzenia do gotowania na parze Miele z technologią MultiSteam pozwala wsunąć na każdym poziomie gotowania jedno naczynie do gotowania o wielkości GN 1/2 i jedno naczynie do gotowania GN1/3 jedno za drugim. Tak dużo miejsca, jak nigdzie indziej!


Łatwe czyszczenieLśniąca czystość w mgnieniu oka

Dzięki zewnętrznej wytwornicy pary i komorze ze stali szlachetnej urządzenia do gotowania na parze Miele są szczególnie łatwe do czyszczenia. Nie tworzą się żadne uciążliwe osady w komorze gotowania, a gładkie ścianki komory i przede wszystkim dno są szczególnie łatwe w pielęgnacji. Po gotowaniu wystarczy przetrzeć urządzenie i wszystko jest znowu suche i lśniące.

System chłodzenia urządzenia i chłodny front


Chłodny front i sąsiadujące meble

Urządzenia do gotowania na parze Miele są z każdej strony chłodzone. Dzięki temu elementy obsługi i uchwyty, jak również powierzchnie sąsiadujących mebli, pozostają stosunkowo chłodne. System eliminuje osiadanie pary na panelu i zapewnia niską temperaturę na froncie urządzenia i drzwiczkach komory gotowania, troszcząc się w ten sposób o bezpieczeństwo i ochronę przed oparzeniami.


Funkcje bezpieczeństwa


Automatyczne wyłączanie dla maks. bezpieczeństwa

Urządzenie można zablokować jednym dotknięciem palca, co zabezpieczy je przed przypadkowym włączeniem, np. przez dzieci. Urządzenie do gotowania na parze Miele wyłącza się automatycznie również wtedy, gdy zostanie przekroczony maksymalny czas pracy. Bezpieczeństwo jest więc zapewnione, nawet jeśli się zdarzy, że użytkownik zapomni wyłączyć urządzenie.


Gotowanie na 3 poziomach


Dla najlepszych efektów

W urządzeniach do gotowania na parze Miele można gotować nawet na 3 poziomach równocześnie. Podczas gotowania na parze ani zapach ani smak nie przenoszą się na inne potrawy. W ten sposób można równocześnie przyrządzić kompletne menu dla kilku osób. Każda potrawa zachowuje swój własny, autentyczny aromat.


Lekki zbiornik na wodę


Łatwa obsługa

Wszystkie urządzenia do gotowania na parze Miele z technologią MultiSteam dysponują łatwym w obsłudze zbiornikiem na wodę. Wytwornica pary znajduje się poza komorą gotowania.

Bogate wyposażenie


Duży wybór akcesoriów do gotowania

Urządzenia do gotowania na parze Miele są standardowo wyposażone w wiele pojemników do gotowania. Ponadto, do specjalnych zastosowań Miele oferuje szeroki wybór akcesoriów, które można nabyć u dystrybutorów Miele lub w sklepie internetowym www.miele-shop.pl.


Redukcja pary


Odprowadzenie pary we właściwym momencie

Tuż przed zakończeniem procesu gotowania para jest przezornie wypuszczana z komory gotowania. Otwieranie drzwiczek i wyjmowanie potraw odbywa się bardziej komfortowo.


Indywidualne programowanie


Konfiguracja urządzenia według upodobań

W wielu modelach można indywidualnie zmienić parametry ustawione fabrycznie, np. głośność przycisków dotykowych itd.


CleanSteel


Ochrona powierzchni ze stali szlachetnej

Powierzchnia stalowa na urządzeniach Miele pokryta jest specjalną powłoką CleanSteel. Dzięki temu uszlachetnieniu powierzchnię można bardzo łatwo utrzymać w czystości, beż użycia specjalnych środków czyszczących. Odciski palców na powierzchni CleanSteel są niemal niewidoczne.

Komfortowy program odkamienianiaNajprostsze odkamienianie krok po kroku

Wszystkie urządzenia do gotowania na parze Miele można niezwykle komfortowo odkamienić za pomocą specjalnych tabletek dostępnych w sklepie internetowym www.miele-shop.pl. Urządzenie poinformuje na wyświetlaczu o konieczności przeprowadzenia procesu odkamienienia i przeprowadzi Państwa krok po kroku przez ten krótki proces za pomocą komunikatów na wyświetlaczu.


Komora gotowania ze stali szlachetnej Kompletnie obudowana i gładka

Dużo przestrzeni na kreatywność: urządzenie do gotowania na parze Miele oferuje do 38 litrów objętości użytkowej. Można w nim przygotować kompletne menu dla 8-10 osób. W komorze gotowania jest również dość miejsca na duże potrawy np. drób czy całe ryby. Wszystkie produkty do gotowania na parze Miele są wykonane ze stali szlachetnej. To profesjonalne naczynie do gotowania na parze jest całkowicie nierdzewne i łatwe do czyszczenia.

Programy automatyczne

Przyjemne gotowanie i pieczenie z gwarancją sukcesu 

Inteligentne programy automatyczne do przygotowywania najróżniejszych potraw ułatwiają codzienne życie w kuchni. Ręczny wybór temperatury i czasu nie jest już konieczny. W przypadku wielu produktów spożywczych można dodatkowo określić stopień dogotowania - dla perfekcyjnych rezultatów z gwarancją powodzenia. W ten łatwy i pewny sposób osiąga się wyjątkowe efekty smakowe.


Elektroniczna regulacja temperatury


Reguluje i nadzoruje proces gotowania

Temperatura gotowania jest regulowana elektronicznie. Dzięki stałemu nadzorowi nad utrzymaniem precyzyjnej temperatury osiąga się zawsze najlepsze rezultaty.


Gotowanie niezależne od ilościTaki sam czas gotowania dla różnych ilości potraw

Nieważne, czy chodzi tylko o jedną porcję, czy o jedzenie dla całej rodziny, o produkty mrożone, czy świeże, czas gotowania w urządzeniu do gotowania na parze Miele pozostaje zawsze taki sam. Dzięki temu nie musimy ważyć produktów przed gotowaniem ani też obliczać czasu gotowania.Zastosowane technologie

Piekarnik parowy Piekarnik parowy

Techniczne

Rodzaj piekarnika

Parowy

Kompaktowa konstrukcja

Tak

Pojemność piekarnika [l]

38

Otwieranie drzwi

Do dołu

Czyszczenie piekarnika

Para

Zabezpieczenia

Wyłącznik bezpieczeństwa

Front

Panoramiczny

Prowadnice

Drabinkowe

Inne

4 prowadnice; Front stalowy z powłoką CleanSteel; Gotowanie na 3 poziomach jednocześnie; Lekki pojemnik na wodę; Moduł MultiSteam; Podgrzewane dno do redukcji kondensatu; Redukcja pary przed zakończeniem procesu gotowania; Zewnętrzna wytwornica pary

Funkcje

Termoregulator [st. C]

Od 40 do 100

Grill

TAK

Termoobieg

TAK

Programowanie

20 programów automatycznych

Sterowanie

Wyświetlacz LCD, Sterowanie dotykowe, Sterowanie elektroniczne

Zastosowane technologie

Piekarnik parowy

Inne

Automatyczne odkamienianie; Funkcja utrzymywania ciepła; Gotowanie pełnego menu bez przenikania smaków i zapachów

Efektywność energetyczna

Moc całkowita

3.4

Fizyczne

Wysokość [cm]

45.55

Szerokość [cm]

59.5

Instalacja

Zabudowa w słupku

Ogólne

Producent

Miele

Linia

ContourLine

Kolor

Czarno-stalowy

Załączone wyposażenie

3 perforowane pojemniki do gotowania ze stali szlachetnej, Tabletki odkamieniające, Książka kucharska, Ruszt, Tacka ociekowa

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Instalacja i konfiguracja sprzętu:
AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż + podłączenie gaz/400V- umów wizytę po odebraniu produktu

AGD montaż + podłączenie gaz/400V- umów wizytę po odebraniu produktu

Aktualności

Więcej

Urządzenie do gotowania na parze MIELE DG 6100 ×
Urządzenie do gotowania na parze MIELE DG 6100
Urządzenie do gotowania na parze MIELE DG 6100
Urządzenie do gotowania na parze MIELE DG 6100
Urządzenie do gotowania na parze MIELE DG 6100

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }var $flyerList = $('.b-flyerList');if ($flyerList.length) { $flyerList.addClass('b-posAll');}if ($('.b-account_settings').length) {$('#enp_customer_registration_form_type_current_password').addClass('js-passInput is-password');$('#enp_customer_form_change_password_current_password').addClass('js-passInput is-password');}[/script]