Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Zmywarka MIELE G 6620 SCi

nr kat.: 1320501 MIELE

Outlet

Produkt w outlecie

Zmywarka MIELE G 6620 SCi

6099,-

Zaoszczędzisz 1 622,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dodatkowe usługi:

Dostępność


G 6620 SCi - Zintegrowana zmywarka do naczyń z szufladą na sztućce 3D+ i 44 dB (A) dla najwyższego komfortu.--

G 6620 SCi


Zintegrowana zmywarka do naczyń z szufladą na sztućce 3D+ i 44 dB (A) dla najwyższego komfortu.


 • 10% oszczędniej niż klasie efektywności energetycznej A+++
 • Najlepsze wyniki − zużycie wody w programie Automatic od 6,5 l
 • Długotrwały blask szkła − Perfect GlassCare
 • Wyjątkowo łatwe otwieranie i zamykanie drzwi − ComfortClose
 • Elastyczność i pewność załadunku − wyposażenie koszy ExtraComfort


QuickPowerWashNajlepsza wydajność czyszczenia... 


Klasa czyszczenia A: Najlepsze rezultaty czyszczenia i suszenia dla normalnie zabrudzonych naczyń w 58 minut.

Razem nie do pobicia: Nowy program zmywania QuickPowerWash i dokładnie do niego dostosowane tabletki UltraTabs Multi osiągają najlepsze możliwe efekty czyszczenia i suszenia dla normalnie zabrudzonych naczyń w 58 minut. Specjalnie opracowane tabletki rozpuszczają się już w 2-3 minuty. Dzięki temu czyszczenie jest wydajne już od początku programu zmywania. Rezultat: Klasa wydajności czyszczenia A1.


Najlepsza klasa czyszczenia A w mniej niż godziną w połączeniu z tabletkami Miele UltraTabs Multi. Potwierdzone przez TÜV Rheinland: "Zmierzony indeks wydajności czyszczenia programu QuickPowerWash w połączeniu z tabletkami Miele UltraTabs Multi o wartości 1,14 odpowiada najlepszej klasie wydajności czyszczenia A (urządzenie kontrolne testowane z detergentem IEC typu B)."


Opatentowana szuflada na sztućce 3D+ 


Elastyczność dla perfekcyjnej pielęgnacji sztućców

Zmienność tkwi w inteligentnym programie Szuflada na sztućce 3D+. Szerokość, wysokość i głębokość są zmienne i dopasowują się do każdego załadunku. Dzięki składanym rzędom podpórek w środkowej części mają Państwo więcej miejsca na duże sztućce, jak np. sztućce do sałatek lub tasak. Dzięki przestawianym bocznym elementom również w koszu górnym można umieszczać kieliszki na długich nóżkach. Więcej elastyczności dla perfekcyjnych rezultatów czyszczenia.

Nowa organizacja koszy Miele


Perfekcyjna organizacja koszy dla każdego załadunku

Nowa organizacja koszy jest przemyślana w szczegółach i oferuje wyjątkowe rozwiązania. Każdy element znajdzie swoje właściwe miejsce do optymalnego czyszczenia. Kolorowe oznaczenia FlexAssist wskazują na ruchome elementy i posiadają małe symbole. Dzięki temu można wygodnie skorzystać z elastycznej organizacji koszy za jednym ruchem. Zinegrowane wyściółki silikonowe w uchwytach do szkła FlexCare zapewniają delikatny chwyt dla wrażliwego szkła.


Najlepsza efektywność energetyczna 


Oszczędzanie energii przy najlepszych rezultatach

Etykieta energetyczna informuje o zużyciu energii i wydajności Państwa zmywarki. Urządzenia Miele zapewniają najlepsze rezultaty mycia i suszenia przy bardzo niskim zużyciu energii i wody: Klasa efektywności energetycznej A+++; Roczne zużycie energii: 237 kWh; Roczne zużycie wody: 2 716 litrów; Klasa suszenia: A.


Zmywanie świeżą wodą od 6,5 litra zużycia wody


Najbardziej oszczędne zmywarki Miele

Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to już przy zużyciu 6,5 litra1 wody w programie Automatic - to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. W ciągu ostatnich 30 lat Miele obniżyło zużycie wody o 85 %. Także zużycie prądu obniżyło się do rekordowego poziomu: W programie ECO zmywarki Miele osiągają zużycie na poziomie tylko 0,83 kWh1.


Opatentowane suszenie AutoOpen


Dla perfekcyjnie wysuszonych naczyń

Pod koniec szuszenia drzwi zmywarki uchylają się automatycznie. W ten sposób do naczyń dostaje się świeże powietrze, dzięki czemu nawet taki ładunek, jak np. naczynia plastikowe, zostaje całkowicie wysuszony. Dzięki specjalnemu prowadzeniu powietrza blat roboczy jest chroniony przed wilgocią.


Organizacja koszy Miele


Rewolucja na rolkach


Nowe ergonomiczne uchwyty koszy, całkowicie od nowa zaprojektowany pod względem funkcjonalnym kosz dolny oraz wiele innowacyjnych funkcji w koszu górnym: Wraz z nowymi zmywarkami Miele zaczyna się nowa era w zakresie wykorzystania koszy.


Wyposażenie koszy ExtraComfort


Z wieloma dodatkami

Wariant kosza ExtraComfort obejmuje następujące elementy wyposażenia: szuflada na sztućce 3D, uchwyty koszy, przestawiany na wysokość kosz górny, stałe rzędy podpórek w koszu górnym, obszar MultiComfort w koszu dolnym, 2 rzędy podpórek w koszu dolnym oraz 2 przestawiane na wysokość podpórki na kieliszki w koszu dolnym


Strefa MultiComfort w koszu dolnym


Optymalne miejsce na każde naczynie

W strefie szuflady MultiComfort można umieścić w trzech rzędach talerze o różnych wielkościach (do 35 cm Ø). Także deski do krojenia, tace i naczynia, takie jak salaterki czy szklanki do piwa, znajdą tam swoje miejsce. W niektórych modelach cały kosz dolny można łatwo przekształcić w jedną dużą płaską powierzchnię na duże garnki i długie sztućce.


Ergonomiczne uchwyty koszy


Klasa w formie i działaniu

Ergonomiczne uchwyty koszy ułatwiają obsługę podczas każdego załadunku i rozładunku. Najwyższej klasy materiały podkreślają wysokie standardy jakości.


Kosz górny o regulowanej wysokości


Optymalne wykorzystanie miejsca

We wszystkich zmywarkach Miele można regulować wysokość górnego kosza – także ukośnie. W sumie 9 wariantów ustawień. Za każdym razem można optymalnie wykorzystać przestrzeń w komorze.


Najlepsze miejsce na wysokie kieliszki


Nic się nie stłucze


Optymalne możliwości ustawienia kieliszków: Uchwyty na kieliszki o regulowanej wysokości oraz specjalna podpórka1 w dolnym koszu zapewniają kieliszkom na długiej nóżce optymalne podtrzymanie – dla idealnego, delikatnego mycia.


Oznaczenia FlexiAssist


Kolorowe oznaczenie dla komfortu obsługi

Z oznaczeniem FlexAssist widać od razu, które elementy wyposażenia są mobilne, żeby dopasować kosz na naczynia do swoich oczekiwań. Małe symbole, jak np. symbol filiżanki lub kieliszka wina na kolorowych elementach, podają wskazówki dotyczące wykorzystania obszaru. Równocześnie oznaczenia FlexAssist służą jako uchwyty. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać elastyczność koszy jednym ruchem ręki.  


Połowa załadunku


Mniejsze zużycie


Dzięki automatycznemu rozpoznawaniu ładunku, zmywarki Miele sprawdzają automatycznie ilość naczyń w komorze zmywania i odpowiednio dopasowują wartości zużycia wody i prądu. Dzięki tej automatycznej funkcji nie trzeba już czekać, aż zmywarka będzie załadowana do pełna.


Podłączenie do ciepłej wody


Nawet do 50% zaoszczędzonego prądu

Każda zmywarka Miele może zostać podłączona do przyłącza ciepłej wody o temperaturze do 60°C. Można w ten sposób ograniczyć zużycie prądu nawet o 50 %, a czas pracy urządzenia nawet o 10 %. W programie ECO zużycie energii zmywarki spada do 0,45 kWh.


CleanSteel


Mniej odcisków palców, więcej komfortu

Panele sterowania Miele ze stali szlachetnej CleanSteel posiadają wyjątkowe uszlachetnienie. Chroni ono powierzchnię przed widocznymi odciskami palców. Ponadto stal szlachetna CleanSteel jest bardzo łatwa do czyszczenia - bez specjalnych środków czyszczących.


Najlepsze wyciszenie


Cicha pomoc

Zmywarki Miele pracują szczególnie cicho przy bardzo niskiej emisji hałasu od 41 dB(A)1, zachowując przy tym najlepsze rezultaty mycia. To ciszej niż normalna rozmowa.


w zależności od modelu


ComfortClose


Nowoczesne rozwiązanie dla drzwi zmywarki 

Drzwiczki Miele wyjątkowo lekko się otwierają i zamykają. Komfortowo: Drzwiczki pozostają w żądanej pozycji.


Programowanie startu z wyświetlaniem czasu pozostałego


Oszczędność prądu dzięki nocnej taryfie

Z 24-godz. opóźnieniem startu można używać zmywarki, kiedy tylko się chce, wykorzystując korzystną (nocną) taryfę elektryczną. Wskazanie czasu pozostałego odlicza wstecz czas trwania programu i pokazuje, jak długo będzie jeszcze trwał wybrany program. Dzięki temu w każdym momencie są Państwo informowani o statusie programu zmywarki.


Perfect GlassCare


Najlepsza pielęgnacja dla Państwa szkła

Miękka woda ułatwia dokładne mycie naczyń, ale jest agresywna dla szkła. Dlatego zmywarki Miele są wyposażone w technologię Perfect GlassCare. Zapewnia ona delikatną pielęgnację szklanych naczyń - aby długo Państwu służyły.


SensorDry


Zawsze optymalne suszenie


Temperatura panująca w kuchni i wielkość załadunku w zmywarce mogą mieć wpływ na proces suszenia. W programie Automatic funkcja SensorDry zapewnia optymalny efekt suszenia także przy niedogodnych warunkach.

Zastosowane technologie

ComfortClose - Miele ComfortClose - Miele

Obszar MultiComfort -Miele Obszar MultiComfort -Miele

Perfect Glasscare - Miele Perfect Glasscare - Miele

QuickPowerWash - Miele QuickPowerWash - Miele

SensorDry - Miele SensorDry - Miele

Suszenie AutoOpen - Miele Suszenie AutoOpen - Miele

Wyposażenie ExtraComfort - Miele Wyposażenie ExtraComfort - Miele

Techniczne

Typ

Do zabudowy

Pojemność [kpl.]

14

Poziom hałasu [dB]

44

Konstrukcja

CleanSteel

Zabezpieczenia

Przed dziećmi, Przed zalaniem, Waterproof-System

Moc przyłączeniowa [W]

2100

Zastosowane technologie

ComfortClose - Miele Obszar MultiComfort -Miele Perfect Glasscare - Miele QuickPowerWash - Miele SensorDry - Miele Suszenie AutoOpen - Miele Wyposażenie ExtraComfort - Miele

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 59.8 x 80.5 x 57 cm

Parametry

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności suszenia

A

Zużycie wody na cykl [l]

9.7

Zużycie wody na rok [l]

2716

Zużycie energii na cykl [kWh]

0.75

Zużycie energii na rok [kWh]

213

Zużycie energii w trybie czuwania [W]

0.2

Zużycie energii w trybie wyłączenia [W]

0.2

Czas trwania cyklu standardowego [min]

226

Czas trwania trybu czuwania [min.]

10

Inne

Podane zużycie wody i energii dotyczy programu referencyjnego Eco

Programy

Rodzaje programów

Automatyczny, Delikatny, ECO, Intensywny 75C, Normalny 55C, Program skrócony, QuickPowerWash

Temperatury zmywania [°C]

55, 75

Funkcje

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

1/2 wsadu

TAK

Możliwość użycia tabletek wielofunkcyjnych

TAK

Woda

Zraszanie

Naprzemienne

Panel sterujący

Rodzaj panelu

Zewnętrzny

Komunikacja

Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu, Wyświetlacz 3-wierszowy, 7-segmentowy

Wyświetlacz elektroniczny

Tak

Kosz

Górny kosz

Regulowana wysokość, 2 półki na filiżanki

Dolny kosz

Uchwyty na kieliszki

Zastosowane technologie

Ergonomiczne uchwyty koszy - Miele, Oznaczenia FlexAssist - Miele, Szuflada na sztućce 3D+ - Miele, Kosze ExtraComfort, Strefa MultiComfort, Szuflada na sztućce 3D, Uchwyt na kieliszki FlexCare

Fizyczne

Wysokość [cm]

80.5

Szerokość [cm]

59.8

Głębokość [cm]

57

Waga [kg]

44.7

Ogólne

Producent

Miele

Kolor

Stal szlachetna CleanSteel

Kolor panelu

Stalowy

Załączone wyposażenie

Szuflada na sztućce 3D

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią

Komfort Plus – 5 lat ochrony przed: Awarią

 • Serwis "door to door"
 • Ubezpieczene od awarii
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm
 • Urządzenie zastępcze na czas naprawy (przy naprawie powyżej 5 dni)
 • Naprawa lub karta podarunkowa (jeśli naprawa niemożliwa)
Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem

Komfort i Ochrona Plus - 5 lat ochrony przed: Awarią, NW, Przepięciem

 • Serwis "door to door"
 • Ubezpieczene od awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm
 • Urządzenie zastępcze na czas naprawy (przy naprawie powyżej 5 dni)
 • Naprawa lub karta podarunkowa (jeśli naprawa niemożliwa)

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Zmywarka MIELE G 6620 SCi
Zmywarka MIELE G 6620 SCi ×
Zmywarka MIELE G 6620 SCi
Zmywarka MIELE G 6620 SCi

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy