Zmywarka do zabudowy o szerokości 59.7 cm, z funkcją opóźnionego startu, 10 programami i 8 temperaturami zmywania, w klasie energetycznej A+++. Mieści 13 kompletów naczyń.
Pojemność zmywarki

Maksymalna liczba kompletów naczyń jaka zmieści się w tym modelu zmywarki to 13. Im większa pojemność, tym więcej naczyń uda Ci się jednorazowo umyć w zmywarce.
Poziom hałasu

Maksymalny poziom hałasu emitowany przez zmywarkę podczas procesu zmywania wynosi 44 dB.
Zużycie wody 2800 litr/rok

Roczne zużycie wody mierzonej w litrach przy założeniu 280 standardowych cykli zmywania naczyń wynosi dla tego modelu zmywarki l/rok.
Rzeczywiste zużycie wody jest zależne od sposobu i częstotliwości eksploatacji pralki.
Klasa efektywności suszenia A

Klasa efektywności suszenia w tej zmywarce to A w skali od G do A, gdzie G to najmniejsza efektywność, a A to największa efektywność.Klasa efektywności energetycznej A+++

Zmywarka w najwyższej klasie A+++ to urządzenie bardzo niskoenergetyczne. Oznacza to, że zużywa najmniej prądu ze wszystkich dostepnych na rynku sprzętów, a co za tym idzie jest najbardziej ekologiczne, energooszczędne i chroni twój budżet domowy przed wysokimi rachunkami za prąd.
Roczne zużycie energii, przy założeniu 280 standardowych cykli zmywania naczyń wynosi dla tego modelu 234 kWh. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu eksploatacji urządzenia.

Zastosowane technologie

Power Clean Power Clean

Szósty Zmysł - Whirpool Szósty Zmysł - Whirpool

Techniczne

Typ

Do zabudowy

Pojemność [kpl.]

13

Poziom hałasu [dB]

44

Zabezpieczenia

Przed zalaniem

Zastosowane technologie

Waterstop

Inne

3 kosze

Wymiary

(szer. x wys. x gł.): 59.7 x 82 x 55.5 cm

Parametry

Klasa energetyczna

A+++

Klasa efektywności zmywania

A

Klasa efektywności suszenia

A

Zużycie wody na cykl [l]

10

Zużycie wody na rok [l]

2800

Zużycie energii na cykl [kWh]

0.82

Zużycie energii na rok [kWh]

234

Programy

Ilość programów

10

Rodzaje programów

Codzienny/Normalny 60 C , Delikatny , ECO 50C , Intensywny 65C , Mycie wstępne , Nocny , Steam , Szybki , 1h Mycie i Suszenie , 6-ty Zmysł (40-70 C) , 6-ty Zmysł PowerClean

Ilość temperatur

8

Temperatury zmywania [°C]

50 , 60 , 65

Funkcje

Opóźniony start

Maksymalnie 24h

1/2 wsadu

TAK

Zastosowane technologie

Power Clean , Szósty Zmysł - Whirpool

Inne

Zmywanie strefowe

Woda

Filtracja

Samoczyszczący filtr

Panel sterujący

Rodzaj panelu

Ukryty

Wskaźniki detergentów

Braku nabłyszczacza , Braku soli

Komunikacja

Światło na podłodze , Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu , Wskaźnik postępu , Wskaźnik zakończenia programu

Kosz

Górny kosz

Szuflada na sztućce

Fizyczne

Wysokość [cm]

82

Szerokość [cm]

59.7

Głębokość [cm]

55.5

Ogólne

Producent

Whirlpool

Załączone wyposażenie

Koszyk na sztućce

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Zero problemów.
Myje i suszy skutecznie.

1 na 5

Whirlpool PowerDry ADG 2030 FD

Z przykością musze potwierdzić opinie innych użytkowników. Ze zmywarki wydobywa się znaczna ilość pary wodnej podczas uruchamiania trybu suszenia. Zawilgoceniu ulega zabudowa zmywarki, oraz sąsiadujące szafki, wraz z zawarością. NIestety w naszym przypadku serwisant nie znalazł usterki na miejscu- zrobił jedynie dokumentacje fotograficzną zawilgoceń i wysyłając ja do "centrali" z zostawiając nas z tym problemem. Sprawa ciągnie się już kolejny miesiąc z marnym skutkiem. Niestety staciłem juz wiarę w dobre chęci producenta oraz serwisu.Zdecydowania odradzam ten model zmywarki, ich autoryzowany serwis , oraz pomoc techniczą.

4 na 5

Bez zarzutu

1 na 5

Dramat!!!!! Zmywarka jeszcze przed pierwszym użyciem wymagała dwóch wizyt serwisanta. Przy pierwszej próbie użycia tylko buczała i nic więcej - serwisant stwierdził, ze nigdy wcześniej czegoś takiego nie słyszał. Przy drugiej wizycie zjawił się juz \"inżynier\" z Whirlpoola i Panowie wymienili pompę w zmywarce (która dopiero co opuściła fabrykę...). Zmywarka jest zabudowana tak więc po naprawie wróciła między meble. Początek pierwszego zmywania bez problemów - natomiast na końcu ze zmywarki buchnęła para i zaczęła się skraplać na meblach. Wizyta serwisanta nr 3. Okazało się, że w zmywarce nie ma rurek odprowadzających parę i para bucha w meble! Jak jest to możliwe w sprzęcie do zabudowy??? Teraz trzeba czekać kolejny tydzień aby wymienić wybrakowany element. Pytanie czy tylko mój model tego nie miał czy wszystkie te wersje zostały wyposażone w taką niespodziankę.... Podsumowując - nowa fabrycznie zmywarka, w ciągu miesiąca 3 wizyty serwisu, sprzęt nadal nie nadaje się do użytku. Dramat!!!! Nigdy więcej Whirlpoola!!!!

Więcej opinii

Planowanie, jak ma wyglądać kuchnia, bywa miłym i przyjemnym doświadczeniem, ale to głównie wtedy, gdy dysponujemy dużą przestrzenią do zaaranżowania. Wówczas możemy sobie pozwolić na umieszczone w różnych miejscach urządzenia w zabudowie, okapy wyspowe, lodówki side by side i inne oryginalne rozwiązania.

O wyższości zmywarki nad ręcznym zmywaniem naczyń, chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. W tej chwili to jeden z pierwszych sprzętów wybieranych do nowego mieszkania, obok lodówki czy płyty grzejnej.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); });}[/script]