Zmywarki do zabudowy - MIELE (2)

Sortuj według
Popularność
20 produktów

Zmywarka MIELE G 5210 Sci

nr kat.: 1436552
  • Wymiary: (szer. x wys. x gł.): 59.8 x 80.5 x 57 cm
  • Pojemność [kpl.]: 14
  • Zastosowane technologie: ComfortClose - Miele, Eco Power, SensorDry - Miele
  • Poziom hałasu [dB]: 45
  • Zużycie wody na cykl [l]: 6
  • Koszt zużycia prądu dla programu EKO na 100 cykli: 74 kWh = 56.98 PLN
Produkt może pochodzić z ekspozycji
Produkt może pochodzić z ekspozycji
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Zmywarki do zabudowy Miele - jakość warta swojej ceny 


Zmywarki do zabudowy Miele to sprzęt jakości premium, dedykowany najbardziej wymagającym klientom. Niemieckie przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 1899 roku. Od tamtej pory firmą kieruje już czwarte pokolenie rodziny założycieli. Marka w najlepszy możliwy sposób wykorzystuje zdobycze nowoczesnej technologii, oferując swoim klientom niesamowicie przydatne funkcje, których nie sposób znaleźć w produktach konkurencji. Zmywarki Miele pod zabudowę to kolejny przejaw pomysłowości i kunsztu niemieckiej firmy.


Zmywarki do zabudowy Miele - opinie i funkcje 


Produkowane przez Miele zmywarki do zabudowy cechują się wieloma ciekawymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne funkcjonowanie i pracę w domu. Nic dziwnego, że są chwalone przez użytkowników! O jakich ułatwieniach mowa? Kilka przykładowych omawiamy poniżej.

  • Zmywarki do zabudowy Miele są ciche! Osiągany przez nie hałas mieści się w granicach 45 dB, co jest wynikiem bardzo satysfakcjonującym.
  • Niskie zużycie wody na poziomie 2492 litrów rocznie (przy założeniu 280 standardowych cykli zmywania) pomaga dbać o środowisko oraz domowe finanse.
  • Efektywne suszenie naczyń – zmywarki do zabudowy Miele królują w tej kategorii, zaliczając się do najlepszej, najbardziej wydajnej klasy A. Wyjmuj naczynia ze zmywarki całkowicie suche – bez zacieków.

Wybierając zmywarkę do zabudowy, koniecznie zwróć uwagę na pojemność liczoną w kompletach naczyń – im większa rodzina lub więcej gości, tym większa powinna być zmywarka.


Zmywarki do zabudowy Miele w MediaMarkt 


Zmywarki Miele do zabudowy znajdziesz w MediaMarkt w najlepszych cenach na rynku. Oferujemy ponadto darmową dostawę na terenie całego kraju oraz błyskawiczną realizację złożonego zamówienia! Zamów wybrany model już dziś lub odbierz go osobiście ze sklepu nawet tego samego dnia. Nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Jak dobrać sprzęt do własnych potrzeb i możliwości? Zapytaj o poradę naszych doradców! To doświadczeni specjaliści i specjalistki, którzy każdego dnia rozwiązują takie problemy. Nie będziesz zawiedziony. Zmywarki do zabudowy Miele to wybór na długie lata.