MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 219

Czyścik parowy BISSEL 2635J STEAM SHOT

nr kat.: 1359984 BISSELL
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Bissell STEAMSHOT

STEAM SHOT
RĘCZNE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA PARĄ O WYSOKIEJ MOCY

Steam Shot to wierny towarzysz w walce z zanieczyszczeniami w kuchni czy łazience. Jego atuty to moc (1050 W/ 4,5 bara!) i wysoki komfort pracy. Emitowana para wodna usuwa 99,9% bakterii. Jedyne co trzeba zrobić, by osiągnąć taką skuteczność to… użycie podgrzanej wody.

Akcesoria w zestawie umożliwiają precyzyjne czyszczenie: fug, szyb, okien, luster jak również sprawne i dokładne usuwanie lepkich substancji i uporczywych zabrudzeń nawet z trudno dostępnych przestrzeni.

Wykorzystaj Steam Shot, aby zmiękczyć i usunąć uporczywy brud, tłuszcz, zaschnięte resztki jedzenia oraz inne zabrudzenia z twardych powierzchni.

Skuteczne czyszczenie trudno dostępnych miejsc

Duża moc w połączeniu z funkcją pary na żądanie to wygoda i skuteczność – usuwa brud nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Bakterie nie mają szans

Bissell Steam Shot niezwykle skutecznie radzi sobie z bakteriami, aby wykorzystać jego atuty potrzebna będzie wyłącznie woda i moc pary tego przenośnego urządzenia. Koniec z używaniem środków chemicznych.

Zawiera akcesoria ułatwiające pracę

W zestawie znajduje się dzbanek do uzupełniania wody, wąż przedłużający, szczotka do szorowania, szczotka do fug, ściągaczka do szyb, nakładka kątowa oraz szczotki do detali.

Szczotka do szorowania doskonale usuwa tapety, gumy oraz lepkie zabrudzenia. Szczotka do fug jest idealna do sprzątania wąskich szczelin. Ściągaczka do szyb zapewni idealną czystość okien i luster. Szczotki do detali dedykowane są do usuwania uporczywych zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc.

Specyfikacja ogólna

Czyszczone powierzchnie Blaty, Zlewy, Fugi, Łazienka, Kuchnia
Kolor Tytanowy i niebieski
Moc 1050 W

Specyfikacja techniczna

Długość kabla 4.8 m
Czas podgrzewania 60 sekund
Długość węża (m) 0.8 m
W zestawie Steam Shot, 9 nakładek do różnych powierzchni, ściągaczka do szyb, podręcznik użytkownika
Czas pracy Do 15 minut
Ciśnienie pary 4.5 bar
Narzędzia
 1. Dzbanek do uzupełniania zbiornika na wodę
 2. Wąż przedłużający
 3. Zestaw szczotek precyzyjnych (3 szczotki oznaczone kolorami)
 4. Szczotka do fug
 5. Nakładka kątowa
 6. Ściągaczka do szyb
 7. Płaska końcówka
 8. Płaska skrobaczka
 9. Ssawka
 10. Ściereczka z mikrofibry
Pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.36 L
Wyzwalacz pary Tak - przyciskiem na uchwycie
Waga 1.5 kg
Czym jest Bissell?

Bissell to rodzinna firma z doświadczeniem – już od pięciu pokoleń dba o klientów, dla których ważny jest czysty, zdrowy dom oraz...wygoda. Uważnie wsłuchujemy się w opinie dotyczące sprzątania i prowadzenia domu. Wiemy, że najlepszą inspiracją jest prawdziwe życie – dlatego przygotowujemy rozwiązania, które sprawiają, że codzienność staje się przyjemniejsza.

Ekspert od czyszczenia podłóg

Wiemy, że naszym klientom zależy na czystości i bezpieczeństwie, ale nie chcą tracić czasu i energii na uciążliwe porządki. Dlatego od lat pracujemy nad tym, by nasze produkty jeszcze bardziej ułatwiały sprzątanie. Jesteśmy ekspertami we wszystkich dziedzinach czyszczenia podłóg.

Dom – coś więcej niż ściany

Nasze odkurzacze i szczotki projektujemy po to, żeby nasi klienci mogli cieszyć się życiem w przytulnych, higienicznych przestrzeniach, ale przede wszystkim: by mieli czas na to, co daje najwięcej szczęścia – życie rodzinne i dobrze spędzony czas wolny.

Techniczne

Rodzaj produktu

Czyścik parowy

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Moc [W]

1050

Pojemność zbiornika [l]

0.36

Ciśnienie [bar]

4.5

Waga [kg]

1.5

Konstrukcja

Ergonomiczny, miękki uchwyt, Kompaktowe rozmiary, Uchwyt do przenoszenia, Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Czas nagrzewania [min.]

1

Czas pracy [min.]

15

Wskaźniki

Lampka kontrolna

Ogólne

Producent

Bissell

Kolor

Srebrny

Załączone wyposażenie

Dysza do fug, Dysza punktowa, Elastyczny wąż, Kubek z miarką, Nakładka z mikrofibry, Nasadka do mycia okien, Nasadka kątowa, Skrobak, 3 szczotki o różnej twardości do detali

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Linia

Steam Shot

5 na 5

Katarzyna

Czyścik

Kupiłam teściowej rok temu i jest zadowolona, gdyż jest prosty w obsłudze i spełnia swoją rolę

5 na 5

Tommy

Walka z fugami

Przez rok czasu od zakończenia remontu nie byłem w stanie poradzić sobie z wyczyszczeniem fug! Tak, tak, fachowiec mówił mi, jak z tym problemem walczyć, ale to była raczej walka z wiatrakami (czy też walka z fugami), która nie przynosiła efektów. Ostatnim aktem desperacji (jakkolwiek źle to zabrzmi) było wydanie pieniędzy na czyścik parowy Bissell. A tfu, wypluwam te słowa, to nie był żaden akt desperacji! Dziś twierdzę, że to była najlepsza decyzja w moim życiu! Bo czyścik ten nie tylko z moimi fugami sobie poradził, ale i świetnie radzi sobie z czyszczeniem szyby prysznicowej (kto ma, ten wie, jakie to jest utrapienia), płytek w łazience i kuchni, czy choćby kuchenki pod postacią szklanej płyty (u mnie to jest indukcja). Tłuszcz, przypalenia, jakieś smary, czy inne barwiące plamy - wszystko to wymięka przy parze, jaką wypryskuje z siebie czyścik Bissell. Nawet jeśli dany brud zadomowił się w miejscu na dłużej i denerwuje nas od miesięcy - wraz z pojawieniem się w domu Bissella dni, czy nawet godziny, bądź minuty takich plam są policzone! I nie trzeba do tego żadnej chemii, która nie jest ani tania, ani ekologiczna, ani zdrowa do wdychania dla nas. Wystarczy woda - zwykła, najzwyklejsza woda, która jest podgrzewana do opodwiednio wysokiej temperatury i pod ciśnieniem wyrzucana za pomocą specjalnej końcówki Bissella. To jest równie skuteczne, jak proste w obsłudzie i użytku - czyli BARDZO. Powtórzę jeszcze raz: to najlepszy wydatek w moim życiu, bo sprawiający, że życie jest prostsze i przyjemniejsze. Wystarczy tylko odjąć sobie od naszej szarej codzienności odrobiny szorowania płytek, kuchenek, fug, wanien, zlewów... i od razu człowiek robi się milion razy szczęśliwszy.

5 na 5

Daniel

Odłóż melisę, nadchodzi Bissell!

Melville Bissell byłby dumny z tego czyścika. Kupiłem Hoovera tylko po to żeby usuwać zabrudzenia z mojego Steam Shota. Odkąd posiadam Bissella, moje życie to romantyczny stan, nieosiągalny dla ziemskiej istoty, czy ja śnię? Proszę, niech to trwa! Ahh

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.