PLN 239

Depilator BRAUN SE3440

nr kat.: 1399746 BRAUN
259,-
Zaoszczędzisz 20,00 zł

Outlet

Produkt w outlecie

Depilator BRAUN SE3440

259,-

Zaoszczędzisz 103,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Depilator BRAUN SE3440
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Depilator z zasilaniem sieciowym, 20 pęset usuwa włoski o długości 0.5 mm, uzyskując efekt aż do 4 tygodni, 2 ustawienia prędkości pracy, dioda LED podświetla miejsce depilacji, zdejmowana głowica depilująca do czyszczenia, nasadka masująca i głowica goląca w zestawie.

Techniczne

Rodzaj produktu

Depilator

Przeznaczenie

Nogi, Okolice bikini, Pachy, Ramiona, Brzuch

Rodzaj systemu golącego

Pęsety

Zasilanie

Sieciowe

Konstrukcja

Antypoślizgowy uchwyt, Dioda LED do podświetlania skóry, Ergonomiczny kształt, Głowica zdejmowana do czyszczenia, Przycisk zmiany nakładek

Depilacja

Głowica

Zdejmowana, 20 par pęset

Dodatkowe nasadki

Końcówka do masażu, Głowica goląca z trymerem

Nasadka masująca

TAK

Trymer

Wbudowany

Sposób użytkowania

Na sucho

Regulacja prędkości

2 stopnie

Dodatkowe funkcje

Oświetlenie miejsca depilacji, Unoszenie płasko leżących włosków

Czyszczenie elementu depilującego

Szczoteczką

Zastosowane technologie

SmartLight SoftLift

Ogólne

Producent

Braun

Kolor

Biało-morelowy

Załączone wyposażenie

Głowica goląca, Nasadka masująca, Zasilacz

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Adrianna

Wybawienie :)

Szybko, dokładnie a przede wszystkim delikatnie. Ten depilator to dosłownie wybawienie od wrastających włosków i nieestetycznych czarnych punkcików :) Jest to dla mnie mocny przeskok technologiczny w porównaniu do wcześniejszej depilacji tradycyjną maszynką. Strach przed bólem zupełnie niepotrzebny, uczucie gładkich nóg wynagradza wszystko.Dodatkową przewagą tego modelu jest podświetlanie podczas depilacji, która może się przydarzyć w najróżniejszych warunkach :) Teraz mogę leżeć na plaży, nie martwiąc się o piasek we włosach... ;)

5 na 5

Wierzba11

Prezent dla żony

Często żona marudziła że musi kupować maszynki jednorazowe, więc na urodziny kupiłem jej depilator Braun SE3440. Nie chciałem kupować najdroższego bo nie wiedziałem jak zareaguje oraz czy w ogóle będzie w stanie go używać, czy nie będzie zbyt bolało itd, ale też nie jakiś najtańszy. Firma Braun jest sprawdzoną, dobrą firmą, spodobał mi się kolor więc kupiłem. Na początku widać było że się waha, ale w końcu zamknęła się w łazience i spróbowała. Nie słyszałem krzyków więc pomyślałem że chyba nie jest źle. Po męsku powiem tak: głowica jest zdejmowana, łatwa do czyszczenia i nie trzeba w sumie nic więcej żeby go używać. Po opinii mojej kobiety mogę dodać, że dobrze trzyma się go w dłoni, nie ślizga się. Podświetla miejsce depilacji. Ma dwa stopnie prędkości co też jest ważne od tego które miejsce się akurat depiluję, a można depilować praktycznie wszystko bo nogi i okolice bikini, ale też np. pachy. Z tego co usłyszałem depilator doskonale robi swoją pracę, ja także nie wyczuwałem włosków na nogach mojej kobiety.
Jedynym minusem jest jednak zasilanie - niestety nie ma akumulatorka, trzeba bawić się z kablem.
Ogólnie wydaje mi się że prezent udany, żona chwali więc i ja w opinii chwalę !

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Depilator BRAUN SE3440
Depilator BRAUN SE3440 ×
Depilator BRAUN SE3440
Depilator BRAUN SE3440
Depilator BRAUN SE3440
Depilator BRAUN SE3440

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]