Deska do prasowania o wymiarach blatu 118x38 cm, z podstawką pod żelazko oraz z regulacją wysokości do 100 cm.
Techniczne

Producent

Leifheit

Rodzaj deski

Elektryczna

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

W porządku

Deska jest duża, trudno wyobrazić sobie rozmiar L. To chyba zbędny wydatek. Deska jest lekka i przemyślana. Para nie skrapla się już na podłodze, ale spływa do pojemnika, który łatwo wymontować, a nawet i to nie jest potrzebne, bo w tym pojemniku jest gąbka. Funkcje nadmuchu i zasysania to tak naprawdę dwa wiatraczki o raczej niewielkiej sile. Pary zasysa niewiele, nadmuch wystarczy by "lewitowała" lekka rzecz, np. koszula czy podkoszulek. Akurat ta funkcja wydaje się średnio przydatna. W każdym razie przy współpracy ze stacją parową deska nie wilgotniała, jeśli korzysta się z funkcji zasysania, z tym tylko, że żelazko działało w trybie eco. Przy pełnej mocy deska mogła zachowywać się inaczej (na pewno pary było więcej), ale używam zbyt krótko, by coś na ten temat powiedzieć.
Cena wydaje się adekwatna do oferowanych korzyści. To przede wszystkim duża, wygodna deska z możliwością regulacji wysokości, którą docenią osoby wysokie. W drugiej kolejności to urządzenie AGD do współpracy ze stacjami parowymi.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Świetna deska,która bardzo ułatwia prasowanie. Polecam.

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

  • Minimum formalności 1
  • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
  • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
  • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
  • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
  • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

    2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

    Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Deska do prasowania LEIFHEIT AirActive M
Deska do prasowania LEIFHEIT AirActive M ×
Deska do prasowania LEIFHEIT AirActive M

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]