Odkurzacze standardowe (3)

Sortuj według
Popularność
20 produktów
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Odkurzacze Hoover - urządzenia zbierające świetne opinie 


Hoover to amerykańska firma z tradycjami. Historia marki sięga roku 1908, kiedy to założyciel firmy odkupił od swojego kuzyna projekt pierwszego odkurzacza. Sprzedawane w MediaMarkt odkurzacze Hoover produkowane są już jednak w Europie. Sprzęt tej marki pojawił się w naszym kraju w 1989 roku i już wtedy zaskakiwał ergonomią i nowoczesnością rozwiązań. Odkurzacze firmy Hoover uchodzą za bardzo trwałe, przemyślane i dopracowane pod każdym szczegółem. To wybór osób, które sprzęt domowy chcą zmieniać jak najrzadziej.


Odkurzacze Hoover - kluczowe parametry


Ofertę marki Hoover od zawsze cechowała różnorodność. Odkurzacze tej firmy występują w pełnej gamie cenowej, by każdy mógł znaleźć sprzęt odpowiadający swoim wymaganiom. Najważniejsze cechy odkurzaczy, które koniecznie należy brać pod uwagę podczas wybierania sprzętu do domu, przedstawiliśmy poniżej.

•  Sposób zbierania kurzu. Odkurzacze mogą wykorzystywać klasyczne rozwiązanie, czyli worki na kurz lub specjalne pojemniki, które należy opróżniać do kosza na śmieci. Oba rozwiązania mają swoje plusy – worki są wygodne w użyciu, jednak należy pamiętać o ich wymianie. Z kolei odkurzacze z pojemnikami są bardziej ekologiczne i nie wymagają dodatkowych akcesoriów.

•  Rodzaj filtra. W odkurzaczach Hoover stosowane są trzy rodzaje filtrów: HEPA, EPA oraz filtry zmywalne. Najlepszym wyborem pod względem ochrony powietrza w domu są filtry HEPA, które zatrzymują zanieczyszczenia i drobinki kurzu o najmniejszej średnicy.

•  Pojemność. Warto dobrać ten parametr do częstotliwości odkurzania oraz powierzchni podłóg. Mniejsza pojemność odkurzacza oznacza również mniejsze wymiary urządzenia, przez co sprzątanie będzie łatwiejsze.


Odkurzacze Hoover - ceny i opinie 


Możemy wyszczególnić kilka cech, które decydują o tym, że klienci wybierają odkurzacze Hoover – cena, jakość i funkcjonalność znajdują się na samym początku listy. Urządzenia sprzątające marki Hoover kupisz w MediaMarkt już za około 300 zł.

Jako lider rynku elektroniki użytkowej oraz sprzętu domowego oferujemy najniższe ceny na rynku i największy wybór odkurzaczy Hoover. Zamów już dziś z darmową dostawą do domu lub odwiedź nas osobiście w jednym z wielu sklepów stacjonarnych. Nasi sprzedawcy chętnie doradzą wybór optymalnego modelu.