MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic

nr kat.: 1434337
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic
Do 20 rat 0% i do 3 miesięcy spokoju od spłaty! RRSO 0%
Zamów z gwarantowaną dostawą na dziś lub jutro!
  • Moc [W]: 1500
  • Ciśnienie [bar]: 15
  • Rodzaj kawy: Mielona , W ziarnach
  • Młynek: Stalowy , Stożkowy , Żarnowy
  • Spienianie mleka: Automatyczne przygotowanie
  • Automatyczne przygotowywanie kaw: Caffe Latte , Caffe Lungo (duża kawa) , Cappuccino , Doppio (podwójne espresso) , Espresso , Latte macchiato , Ristretto
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Opis i specyfikacja

Ekspres ciśnieniowy do kawy o mocy 1500 W, wbudowany młynek stalowy żarnowy z regulacją grubości mielenia, zasobnik na kawę mieloną, dotykowy wyświetlacz z menu w języku polskim, automatyczne przygotowanie dwóch kaw i kaw mlecznych za jednym dotknięciem, inteligentny system zaparzania dla zachowania aromatu kawy, blokada przed dziećmi, automatyczne czyszczenie układu spieniania mleka, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1.3 l.
AromaticSystem, Intensywny aromat kawy: mielenie zachow. aromat oraz intelig. technika parzenia dla uzyskania najlepszych wyników.

Indywidualne ustawienia. Zgodnie z życzeniem: Mielona ilość, stopień mielenia, temperatura i ilość wody zawsze według ustaleń.

Profile użytkowników. Dowolny wybór: Do dziesięciu indywidualnych profili użytkownika dla indywidualnego smaku kawy.
Perfekcyjna harmonia i przyjemność picia kawy. Czy to młynek, zaparzacz czy pompa: tylko idealnie dobrane komponenty sprawiają, że picie kawy jest przyjemnością.ComfortClean. Gruntowne czyszczenie: wiele komponentów można myć w zmywarce.OneTouch for Two. Pojedynczo lub podwójnie: Dodatkowe programy do przyrządzenia jedengo lub dwóch Cappuccino lub Latte Macchiato.

Pojemnik na kawę mieloną. Szybko i komfortowo: Przyrządzenie np. kawy bezkofeinowej bez wymieniania ziaren na inny rodzaj.

Funkcja dzbanka kawy i herbaty. Szybko i komfortowo: W razie odwiedzin lub większego spotkania urządzenie przygotuje 8 kaw.Blokada uruchomienia. Dla bezpieczeństwa: Blokada chroni przed niezamierzonym włączeniem, np. przez dzieci.
Ekspresy ciśnieniowe do zaparzenia kawy wykorzystują wysokie ciśnienie. Zagotowana woda dozowana jest przy wykorzystaniu specjalnej pompy do pojemnika z kawą, a na koniec do filiżanki/szklanki. Ekspresy ciśnieniowe dzielą się na:

- automatycznie, gdzie proces odmierzenia porcji kawy i zmielenia jej przeprowadza ekspres

- ręczne zwane też kolbowymi, gdzie proces przygotowania kawy do parzenia spada na użytkownika. Po każdym zaparzeniu kawy należy usunąć fusy.
Ekspresy automatyczne umożliwiają przygotowanie wybarnego rodzaju kawy za dotknięciem przycisku.

Rodzaj kawy

W zależności od ekspresu możesz korzystać z kawy ziarnistej, mielonej lub w saszetkach.

Kawa w saszetkach to podzielona na małe porcje kawa mielona zamknięta w okrągłych torebkach. Przeznaczona jest do niektórych ekspresów oznaczonych E.S.E.


Kawa ziarnista przeznaczona jest do zastosowania w ekspresach automatycznych, ale z powodzeniem może być stosowana w ekspresach przelewowych czy ręcznych jednakże należy zaopatrzyć się w młynek do kawy. Napar z kawy ziarnistej jest bardziej aromatyczny dzięki temu, że kawa jest mielona bezpośrednio przed jej parzeniem. Szczególnie polecana jest do przyrządzenia espresso.


Kawa mielona szczególnie polecana jest do ekspresów ręcznych i przelewowych oraz może być alternatywą dla ziaren w ekspresie automatycznym.Kawa z jakiej korzysta ekspres MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic to kawa W ziarnach, MielonaMoc

Maksymalna moc ekspresu wynosi 1500 W.

Duża moc ekspresu, gwarantuje, że będzie on szybciej nagrzewał wodę, dzięki temu urządzenie szybciej zrobi kawę. Być może przy jednej filiżance nie będzie to tak bardzo widoczne, ale gdy pilnie potrzebujesz zrobić kilka filiżanek ma to już duże znaczenie.Ciśnienie to siła z jaką podgrzana woda będzie przepływała przez zmielone ziarna i zabierała z nich smak i aromat. Do zrobienia espresso potrzeba 9 barów ciśnienia. 

W ekspresie MIELE CM 5510 Silence AluSilverMetalic ciśnienie wynosi 15 bar.


Cappuccino

Marzy Ci się Cappuccino z aksamitną pianką? Nie ma sprawy! Ekspres przygotuje dla Ciebie pyszne Cappuccino.
Taca ociekowa

Taca ociekowa służy do gromadzenia resztek pozostających podczas parzenia kawy. Co pewien czas należy je opróżnić oraz oczyścić. Dużą zaletą jest wyjmowana taca ociekowa, którą z łatwością można umyć pod bieżącą wodą.Wyjmowany zbiornik na wodę, który ułatwia nie tylko czyszczenie, ale również uzupełnianie poziomu wody.
Dwie filiżanki kawy równocześnie


Dozownik kawy czyli ujście dla zaparzonej kawy. Może być pojedyńczy lub podwójny. Podwójny dozownik umożliwia zaparzanie dwóch kaw jednocześnie poprzez ustawienie filiżanek jedna obok drugiej korzystając z funkcji podwójnego Espresso.Automatyczne wyłączenie


Funkcja automatycznego wyłączenia dzięki, której po określonym czasie bezczynności ekspres wyłącza się. Dzięki tej funkcji nie musisz pamiętać o wyłączeniu urządzenia. Automatyczne wyłączenie zapobiega niepotrzebnemu zużyciu energii.

Techniczne

Rodzaj ekspresu

Ciśnieniowy

Typ ekspresu

Automatyczny

Moc [W]

1500

Ciśnienie [bar]

15

Wytwarzanie ciśnienia

System wysokociśnieniowy

Konstrukcja

Blokada przed dziećmi, Długość przewodu [m]: 1.2, Dotykowy panel sterowania, Energooczszędny włącznik czasowy, Możliwość zaparzenia dwóch kaw mlecznych jednocześnie , Nóżki antypoślizgowe, Podświetlenie filiżanek, Pojemnik na kawę mieloną, Pojemnik na ziarna kawy, Przezroczysty zbiornik na wodę, Regulacja temperatury kawy: 3 ustawienia, Szybkie nagrzewanie, Wyjmowana taca ociekowa, Wyjmowane przewody na mleko, Wyjmowany blok zaparzający, Wyjmowany pojemnik na fusy po kawie, Wyjmowany zbiornik na wodę

Zastosowane technologie

ComfortClean Dotykowy panel sterowania, OneTouch for Two, Szybkie czyszczenie obiegu mleka, Thermoblock Tryb ECO Wyjmowany blok zaparzający

Funkcje

Programowanie

Automatyczne czyszczenie układu spieniania mleka, Automatyczne płukanie przy każdorazowym włączeniu/wyłączeniu, Automatyczne wyłączanie, ECO ustawienia, Funkcja przypominania o konieczności odkamienienia, Możliwość ustawienia twardości wody, Programowanie ilości wody, mocy kawy oraz temperatury zaparzenia, Programowany czas wyłączenia , Wybór języka obsługi, 2 profile użytkownika , 3 stopnie programowania temperatury zaparzenia

Sterowanie

Elektroniczne

Komunikacja

Elektroniczny wyświetlacz, Sygnalizator poziomu wody w tacy ociekowej, Wskaźnik braku kawy, Wskaźnik braku wody, Wskaźnik konieczności odkamieniania

Parzenie

Rodzaj kawy

Mielona, W ziarnach

Regulacja ilości kawy

TAK

Mielenie kawy

Z regulacją stopnia zmielenia

Spienianie mleka

Automatyczne przygotowanie

Automatyczne przygotowywanie kaw

Caffe Latte, Caffe Lungo (duża kawa), Cappuccino, Doppio (podwójne espresso), Espresso, Latte macchiato, Ristretto

Gorąca woda

TAK

Dodatkowe funkcje