Ekspres MIELE CM 7500

nr kat.: 1301821 MIELE

Produkt chwilowo niedostępny

DostępnośćCM 7500 - Wolno stojący ekspres do kawy z One-Touch for Two i AutoDescale dla najprostszej obsługi.--

CM 7500Wolno stojący ekspres do kawy

z One-Touch for Two i AutoDescale dla 

najprostszej obsługi.  • Idealna pianka z mleka dla kawowych przysmaków - Cappuccinatore
  • Perfekcyjne rezultaty i intensywny aromat kawy - AromaticSystem
  • W pełni automatyczna perfekcja - OneTouch for Two
  • Podgrzane filiżanki pod ręką – podgrzewana półka na filiżanki
  •  W pełni automatyczne odkamienianie - AutoDescale

OneTouch i OneTouch for Two
Podwójna przyjemność picia kawy

Wszystkie ekspresy do kawy z systemem mielenia ziaren oprócz znanej już funkcji OneTouch dysponują nową funkcją OneTouch for Two. Ta funkcja pozwala na równoczesne przyrządzenie dwóch pysznych kaw za jednym naciśnięciem przycisku. Każdy program zostaje uruchomiony automatycznie. Dzięki skróceniu czasu przyrządzania pozostaje więcej czasu na wspólne delektowanie się kawą.

Blokada uruchomieniaTylko za jednym naciśnięciem przycisku

Blokadę uruchomienia można ustawić na urządzeniu za jednym dotknięciem palca. Dzięki temu jest ono chronione przed niezamierzonym włączeniem, np. przez dzieci.


Tryb ekonomicznyNaprawdę energooszczędnie

Aby zachować w miarę niskie zużycie energii, w trybie ekonomicznym ekspres do kawy nagrzewa się dopiero bezpośrednio przed pierwszym wydaniem napoju. Tryb ekonomiczny jest możliwy do wybrania jako opcjonalna funkcja i na życzenie może zostać włączony lub wyłączony poprzez ustawienia podstawowe.
JakośćTestowane na 20 lat użytkowania 1

Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia. Aby spełnić najwyższe wymagania jakościowe, w trakcie opracowywania Miele poddaje swoje urządzenia ciężkim testom wytrzymałościowym. Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam wyjątkową jakość i trwałość naszych produktów.

Odpowiada wykorzystaniu około 25000 wydań kawy/espresso.


Niski poziom hałasuPrzyjemna cisza

Ekspresy do kawy Miele o niskim poziomie hałasu mielą kawę szczególnie cicho i gwarantują zawsze doskonałe efekty.
Pojemnik na kawę mielonąMożliwość przygotowania napoju też z kawy mielonej

Poza pojemnikiem na ziarna kawy ekspresy do kawy Miele z systemem mielenia ziaren dysponują dodatkowym zasobnikiem na kawę mieloną. Tutaj można przyrządzić inny napój z porcji uprzednio zmielonej kawy.


Funkcja dzbanka kawy i herbatyPrzyrządzanie kilku filiżanek po kolei

Mają Państwo gości? Za jednym naciśnięciem przycisku ekspres CM7 może przygotować do 8 filiżanek kawy lub herbaty jedna po drugiej, napełniając podstawiony dzbanek.
CupSensorAutomatyczne dopasowanie wylotu centralnego

CupSensor ułatwia obsługę ekspresu do kawy Miele. To innowacyjne rozwiązanie rozpoznaje wysokość filiżanki i przestawia wylot centralny w odpowiednią pozycję na wysokości pomiędzy 8 i 16 cm. Dzięki zachowaniu idealnego odstępu unika się rozprysków oraz uzyskuje się perfekcyjną temperaturę kawy i optymalną piankę. Po wydaniu mleka wylot centralny przesuwa się o 1 cm do góry, żeby uniknąć zabrudzenia.


BrilliantLightKawa zawsze na widoku

Zawsze najlepszy widok na Państwa kawę - to może tylko BrilliantLight. Łagodne oświetlenie LED zadba o stworzenie przyjemnej atmosfery podczas parzenia kawy. Perfekcyjnym uzupełnieniem najwyższej klasy designu wszystkich ekspresów do kawy jest funkcja BrilliantLight, która czyni degustację kawy jeszcze piękniejszą.
Funkcja czasuUmożliwiają elastyczne korzystanie z urządzenia

Włączanie i wyłączanie ekspresu do kawy można indywidualnie zaprogramować. Dzięki temu pierwszą kawę można zrobić z samego rana, ponieważ urządzenie włączy się automatycznie, po czym wieczorem samodzielnie się wyłączy. Ze względu na oszczędzanie energii ekspres do kawy może się samoczynnie wyłączyć po dłuższym nieużywaniu.


ComfortCleanŁatwe czyszczenie w zmywarce do naczyń

System ComfortClean czyni higienę szczególnie łatwą. Wiele komponentów ekspresu do kawy, jak np. zbiornik wody i pojemnik na resztki można łatwo wyczyścić w zmywarce do naczyń. Przyczynia się to znacznie do zachowania jakości urządzenia.
Tryb eksperckiSzybkie dopasowanie do preferencji smakowych

W zależności od preferencji smakowych można spontanicznie dopasować parametry przyrządzania: Mielona ilość kawy i ilość wody w trybie eksperckim mogą zostać ustawione jeszcze w trakcie trwania procesu. Dzięki temu można w zależności od preferencji smakowych zaoferować zawsze perfekcyjną kawę także swoim gościom.


C TouchŁatwa obsługa dotykowa

Przy wszystkich zaletach, jakie oferuje CM7, jest on łatwy i intuicyjny w obsłudze. Troszczy się o to przede wszystkim komfortowy wyświetlacz C-Touch z czytelnymi komunikatami tekstowymi. Kilka naciśnięć wystarczy, żeby wybrać swój ulubiony napój i ew. ustawienia. W przypadku niektórych funkcji wystarczy nawet pojedyncze dotknięcie. Dzięki wyraźnym, białym napisom na czarnym tle, wyświetlacz jest bardzo dobrze czytelny i zarazem dyskretny.
Automatyczne płukanie i programy czyszcząceDobry zespół w dziedzinie higieny i komfortu

Technika dla zmysłowej przyjemności. Automatyczne płukanie oraz programy czyszczenia zapewniają najwyższe standrady higieniczne. Zapobiega zabrudzeniom, zanim będą mogły się utworzyć. To gwarantuje długą żywotność przy zachowaniu wysokiej jakości urządzenia.


Automatyczne płukanie przewodu mlekowegoHigienicznie czyste

Po przyrządzaniu mlecznych kaw zostaje automatycznie uruchomione płukanie wodą wszystkich komponentów przewodzących mleko. Gwarantuje to najwyższy komfort w zakresie higieny.
AutoDescaleAutomatyczne odkamienianie

Ekspresu CM7500 nie trzeba odkamieniać, ponieważ robi to samodzielnie. Opatentowany wynalazek Miele: Ekspres CM7500 odkamienia się samodzielnie z jednego wkładu, znajdującego się z tyłu urządzenia. Codziennie o wybranej porze. Dzięki temu nie mogą się utworzyć mocno przywarte osady kamienia. Wkład wystarcza na około rok; wymiana jest bardzo łatwa. 


CappuccinatoreIdealna pianka z mleka do przysmaków kawowych

Za pomocą Cappuccinatore w okamgnieniu przyrządza się gorące mleko lub piankę z mleka. W ciągu kilku sekund mleko jest podgrzewane lub spieniane bezpośrednio w filiżance/szklance. Na koniec można go umyć wygodnie w zmywarce do naczyń.
Łatwy do wyjęcia zaparzaczJakość kawy na stałym poziomie

Moduł zaparzacza jest „sercem” automatycznego przyrządzania kawy. Można go łatwo wyjąć i wyczyścić. Zapewnia to nienaganną czystość zaparzacza, niezmiennie wysoką jakość kawy i długą żywotność urządzenia.

AromaticSystemDla intensywnego aromatu kawy

Więcej miejsca dla większej rozkoszy podniebienia. Dynamiczny zaparzacz ekspresów Miele rozszerza się przy napływie wody. Dzięki temu zmielona kawa miesza się z wodą szczególnie intensywnie co wpływa na aromat kawy. A kawa jest jeszcze bardziej aromatyczna i jeszcze lepiej smakuje.
Kawa i herbata20 różnych napojów. Z 1 urządzeniem.

Nowy ekspres CM7 oferuje zupełnie nowy wymiar smaku: może on automatycznie przyrządzić 20 różnych gorących napojów. A co najlepsze: Ekspres CM7 oferuje nie tylko duże spektrum włoskich specjałów kawowych, ale też indywidualne przyrządzanie różnych rodzajów herbaty. Nieważne, czy herbata zielona lub czarna, ziołowa lub owocowa: Przyrządzona woda ma zawsze optymalną temperaturę - dla uzyskania najlepszego aromatu herbaty.


MłynekMłynek stożkowy ze stali najwyższej jakości

Dla najlepszego możliwego aromatu kawy w ekspresach do kawy Miele są instalowane wyłącznie najlepsze młynki. Młynek żarnowy z wysokiej jakości odpornej na ścieranie stali mieli ziarna kawy wydobywając z nich szczególny aromat. Dzięki temu ziarna kawy są mielone równomiernie i precyzyjnie.
DoubleShot


Więcej aromatu, mniej goryczy

Dla wszystkich, którzy lubią smak mocnej kawy: nowa funkcja DoubleShot ekspresu CM7. Napój zostaje tutaj przyrządzony z podwójną ilością1 kawy/espresso, ale przy skróconym czasie ekstrakcji. Dzięki temu z kawy jest uwalniana mniejsza ilość gorzkich substancji. W efekcie uzyskuje się szczególnie pełny i delikatny aromat kawy bez gorzkiego posmaku. Idealne np. jako Espresso, w Cappuccino lub Flat White.


Techniczne

Rodzaj ekspresu

Ciśnieniowy

Typ ekspresu

Automatyczny

Moc [W]

1500

Ciśnienie [bar]

15

Wytwarzanie ciśnienia

System wysokociśnieniowy

Konstrukcja

Automatyczne dostosowanie wylewki do wysokości szklanki czy filiżanki, Blokada przed dziećmi, Długość przewodu [m]: 1.2, Energooczszędny włącznik czasowy, Metalowy front, Nóżki antypoślizgowe, Oddzielny pojemnik na mleko, Podświetlenie filiżanki bursztynowym lub białym światłem, Pojemnik na kawę mieloną, Pojemnik na kawę ziarnistą (max. 500g), Wyjmowana taca ociekowa, Wyjmowany blok zaparzający, Wyjmowany pojemnik na fusy, Wyjmowany zbiornik na wodę

Filtr

TAK, Wymienny

Zastosowane technologie

Cappuccinatore

Funkcje

Podgrzewanie

Filiżanek

Programowanie

Automatyczne czyszczenie układu spieniania mleka, Automatyczne płukanie i usuwanie kamienia, Automatyczne płukanie przy każdorazowym włączeniu/wyłączeniu, Funkcja oszczędzania energii, Funkcja przypominania o konieczności odkamienienia, Możliwość ustawienia twardości wody, Możliwość zaprogramowania własnych przepisów, Program odkamieniania, czyszczenia i płukania, Programator twardości wody, Programowanie czasu włączenia/wyłączenia, Programowanie ilości wody, Programowanie mocy kawy, Programowanie temperatury zaparzenia kawy, Przycisk automatycznego czyszczenia systemu do spieniania mleka, Wybór języka obsługi, 10 preferencji użytkownika

Sterowanie

Elektroniczne

Komunikacja

Automatyczny program czyszczenia, Elektroniczny wyświetlacz, Sterowanie dotykowe, Sygnalizator dżwiękowy, Wskaźnik braku kawy, Wskaźnik braku wody, Wskaźnik konieczności odkamieniania, Wskaźnik konieczności wymiany filtra, Wskaźnik pustego pojemnika na kawę oraz pojemnika na wodę, Wyświetlacz tekstowy, Wyświetlacz z symbolami, Zegar

Inne

CupSensor rozpoznaje wysokość filiżanki i zatrzymuje dyszę kawy w odpowiedniej pozycji, AromaticSystem - inteligentna technologia zaparzania kawy, AutoDescale - łatwe odkamienianie za pomocą naturalnego kwasu jabłkowego., Program do przygotowania dwóch kaw mlecznych jednocześnie, DoubleShot - podwójny system mielenia kawy dla uzyskania mocniejszego smaku i aromatu.

Parzenie

Rodzaj kawy

Mielona, W ziarnach

Regulacja ilości kawy

TAK

Regulacja mocy kawy

TAK

Mielenie kawy

TAK, Z regulacją stopnia zmielenia

Spienianie mleka

Automatyczne przygotowanie

Automatyczne przygotowywanie kaw

Caffe Latte, Caffe Lungo (duża kawa), Cappuccino, Espresso, Macchiato

Gorąca woda

TAK

Dodatkowe funkcje

Funkcja Ulubione, Możliwość parzenia herbaty, Możliwość wyboru temperatury kawy, Możliwość zaparzenia 20 różnych napojów, Parzenie espresso macchato, Parzenie ristretto

Młynek

Stalowy, Żarnowy

Fizyczne

Pojemność [l]

2.2

Dozownik

Podwójny

Wysokość [cm]

39.7

Szerokość [cm]

31.1

Głębokość [cm]

44.5

Wskaźnik poziomu wody

Przezroczysty zbiornik

Ogólne

Producent

Miele

Kolor

Czarno-srebrny

Załączone wyposażenie

Izolowany pojemnik na mleko, Odkamieniacz, Tabletki czyszczące

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Aktualności

Więcej

Ekspres MIELE CM 7500 ×
Ekspres MIELE CM 7500
Ekspres MIELE CM 7500
Ekspres MIELE CM 7500
Ekspres MIELE CM 7500

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]