Generator pary BRAUN IS2043BL CareStyle Compact

nr kat.: 9999627927
Outlet
Stan: dobry
Szczegóły
 • Silne uderzenie pary [g/min]: 300
 • Strumień pary [g/min]: 0-110
 • Ciśnienie pary [bar]: 5
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 1.3
 • Regulator temperatury: Elektroniczny
 • Prasowanie w pionie: TAK
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
412
,-

18,56 x 27   rat

Raty online

i 6 miesięcy nie płacisz

Chwilowo niedostępny
Wysyłamy w 24h

Klienci widzieli również

Generator pary TEFAL IXEO Power QT2020
1 699,00 zł
Generator pary BRAUN IS2143BL CareStyle Compact
648,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9685/80
2 099,00 zł
Generator pary PHILIPS PSG7050/30 PerfectCare
1 118,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare seria 9000 PSG9050/20 z ...
3 199,00 zł
Generator pary TEFAL GV9221 Pro Express Protect
1 188,00 zł
Generator pary BRAUN IS7155WH CareStyle 7
1 199,00 zł
Generator pary BEKO SGA8328B
697,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare 8000 PSG8160/30
2 339,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare Compact Plus GC7933/30
789,00 zł
Generator pary LAURASTAR LIFT PURE WHITE
1 999,00 zł
Generator pary TEFAL GV9565 Pro Express Ultimate Care
1 239,00 zł
Generator pary LAURASTAR LIFT PLUS BLACK
2 499,00 zł
Generator pary TEFAL GV9820 Pro Express Vision
2 249,00 zł
System do prasowania Laurastar Smart U
8 869,00 zł
Generator pary BRAUN IS2043BL CareStyle Compact
639,00 zł

Opis i specyfikacja

Żelazko z generatorem pary CareStyle 2 IS 2043

CareStyle 2 - najmniejsze żelazko z generatorem pary Braun – zaskakuje funkcjonalnością i ułatwia codzienne dbanie o garderobę. Posiada unikalny, pionowy kształt, a jego podstawa mieści się na kartce A4, dzięki czemu jest niezwykle proste w użytkowaniu i przechowywaniu. Wyposażone w inteligentną technologię iCare, mocny wyrzut pary, pierwszą na świecie stopę Eloxal FreeGlide3D oraz szereg innowacji, bez problemu poradzi sobie z najtrudniejszymi zagnieceniami tkanin. Dzięki poręcznemu zbiornikowi na wodę, niskiej wadze żelazka oraz jego kompaktowym wymiarom prasowanie nawet dużej ilości ubrań, pościeli czy ręczników będzie szybkie, efektywne i przyjemne. Z CareStyle Compact zaoszczędzisz aż 50% czasu, poświęcanego do tej pory na prasowanie oraz 50% miejsca, które zajmuje żelazko.* *50% zaoszczędzonego czasu (wewnętrzne badania laboratoryjne, w porównaniu do żelazka parowego Braun TS5) i 50% zaoszczędzonego miejsca (w porównaniu do żelazka z generatorem pary Braun IS7056)

Innowacyjna stopa

Żelazko z generatorem pary CareStyle 2 zostało wyposażone w pierwszą na świecie stopę Eloxal, FreeGlide3D zapewniającą niezwykłą łatwość manewrów 360° po tkaninie - w przód i w tył, nawet przy suwakach, kieszeniach czy guzikach. Zaokrąglony, wygięty u dołu kształt stopy – inspirowany deską snowboardową pozwala na szybsze i efektywne prasowanie, ułatwiając dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak: zaszewki, zamki czy fałdy oraz umożliwia gładki poślizg żelazkiem po tkaninie także w tył, bez marszczenia materiału. Pokrycie stopy z eloxalu jest dwukrotnie twardsze od stali nierdzewnej, co gwarantuje wyjątkową odporność na zarysowania.

Moc pary

Siłą i gwarancją skuteczności CareStyle Compact jest mocny wyrzut pary wodnej, który pozwala usunąć wszelkie niedoskonałości, bez względu na to, jak bardzo pognieciony jest materiał. Moc 2200 W w połączeniu z silnym wyrzutem pary – aż 110g/min - pozwala szybko i precyzyjnie wyprasować każdą część garderoby, docierając także do najtrudniej dostępnych miejsc. Dodatkowe uderzenie pary (300 g/min) pozwala jej dokładnie przenikać tkaniny, aby zaoszczędzić czas, spędzony na prasowaniu, a do osiągnięcia doskonałych efektów nie trzeba było używać tyle siły, co dotychczas. Dzięki możliwości prasowania parą w pionie, możesz też szybko odświeżyć ubrania.

Zaoszczędź 50% miejsca

CareStyle 2 jest najmniejszym żelazkiem z generatorem pary Braun. Posiada unikalny, pionowy kształt, a jego podstawa mieści się na kartce A4. Kompaktowe wymiary i unikalny projekt, ułatwiają jego użytkowanie i przechowywanie, np. w szafce lub na półce w garderobie. Dzięki specjalnej pokrywie zbiornika na wodę, nie musisz martwić się o zachlapania przy przekładaniu żelazka, a blokada pozwala bezpiecznie przenosić je jedną ręką. Urządzenie wyposażono także w wygodny uchwyt na kabel.

Technologia Double Steam

Aktywne strefy pary, z silnym wyrzutem w pionie i poziomie ułatwią prasowanie najtrudniejszych obszarów: okrągłych guzików, kołnierzy, mankietów, kieszeni, koronek czy falban. Wstępne nawilżanie pozwala parze lepiej wniknąć w ubranie, zaś jej pełny wyrzut idealnie usunie nawet najgłębsze zagniecenia. Technologia Double Steam wytwarza ponad dwa razy więcej pary niż zwykłe żelazka parowe.* * Na bazie wewnętrznych testów Braun, w porównaniu do żelazek TexStyle.

Precyzyjny wyrzut pary z czubka

Precyzyjny wyrzut pary z czubka gwarantuje staranne wyprasowanie najbardziej uporczywych zagnieceń, nawet tych miedzy guzikami, wokół kieszeni i w innych kłopotliwych miejscach.

Zaawansowana technologia iCare

Nowoczesna technologia iCare zmienia prasowanie w intuicyjną i prostą czynność, bez potrzeby sortowania ubrań i niezależnie od specyfiki poszczególnych tkanin. iCare chroni materiały poprzez automatyczne nastawienie bezpiecznej temperatury. Dostosowuje ją nawet do delikatnych tkanin, bez konieczności oczekiwania na nagrzanie lub schłodzenie stopy. W ten sposób nie tylko pozwala zaoszczędzić dużo czasu, ale także dba o Twoje ubrania, chroniąc je także przed przypaleniem. Nawet, gdy zostawisz żelazko z generatorem pary bez nadzoru, system ochroni tkaninę przed spaleniem.

Zbiornik na wodę (1,3L)

Praktyczny zbiornik na wodę mieści więcej płynu, niż tradycyjne żelazko, a otwór do wlewania wody XL ułatwia jego napełnianie. Jego pojemność pozwala znacznie skrócić czas prasowania. Możesz prasować nawet 1,5 h bez przerwy po jednym uzupełnieniu zbiornika. Pojemnik jest zintegrowany ze stacją, więc nie zwiększa wagi żelazka.

Pełna wygoda użytkowania

Odkładanie żelazka także jest wygodne i poręczne, dzięki 3 opcjonalnym pozycjom: pionowo lub poziomo na desce do prasowania lub pionowo na podstawie stacji.

Zapobieganie osadzaniu kamienia

CareStyle 2043 posiada dwa filtry antywapienne w zestawie, które pozwalają zadbać o czystość żelazka, chroniąc je przed osadzaniem kamienia. Wystarczają na rok użytkowania i bardzo łatwo się je wymienia. Wydłużają żywotność żelazka aż pięciokrotnie.* *W porównaniu do CareStyle Compact bez wymiany filtra.

System automatycznego wyłączania 10 min Auto-off

Praktyczny system Auto-off zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania żelazka z generatorem pary. Gdy przestaje być używane, następuje automatyczne wyłączenie nagrzewania po 10 minutach. Kiedy w pośpiechu kończysz prasowanie lub zapomnisz wyłączyć żelazka, system automatycznie odłączy zasilanie po 10 minutach, co gwarantuje bezpieczeństwo dla domu oraz zapewnia optymalne wykorzystanie energii elektrycznej.

Blokada kapania

Dzięki zaawansowanej technologii, zastosowanej w stacjach pary CareStyle, temperatura jest kontrolowana skuteczniej. W tradycyjnych żelazkach z generatorem pary z termostatem, przy maksymalnym ustawieniu pokrętła pary, po włączeniu urządzenia przez kilka pierwszych sekund wydobywa się z niego woda, ponieważ nienagrzana stopa nie zmieniła jej jeszcze w parę wodną. To powoduje kłopotliwe zachlapania prasowanych ubrań. Innowacyjna, blokada kapania działa już od momentu włączenia żelazka, zapobiegając dystrybucji wody, dopóki urządzenie się nie rozgrzeje. Dzięki niej oszczędzasz czas, a samo prasowanie jest jeszcze łatwiejsze, bo nie musisz skupiać się na ustawieniach żelazka.

Tryb ECO

Tryb Eco pozwala na ustawienie optymalnej temperatury dla doskonałych rezultatów prasowania delikatnych materiałów, takich jak: jedwab, satyna, wełna czy materiały syntetyczne. Co więcej, umożliwia dbanie o środowisko, oszczędzając podczas prasowania ponad 30% energii elektrycznej*. Wystarczy włączyć przycisk ECO, aby uzyskać mniejszą ilość pary i tak znaczną oszczędność energii. *W porównaniu do innych ustawień.

CareStyle Compact - oszczędność czasu i miejsca

Korzystając z żelazka z generatorem pary CareStyle 2, oszczędzasz aż 50% czasu, poświęcanego do tej pory na prasowanie oraz miejsca, które zajmuje żelazko.* Nie musisz długo czekać na nagrzanie urządzenia, co pozwala szybko uprasować ubrania, gdy bardzo się spieszysz. Dzięki technologii iCare, stacja parowa ustawia bezpieczną temperaturę nawet do najbardziej delikatnych tkanin, bez konieczności oczekiwania na nagrzanie lub schłodzenie stopy, oszczędzając Twój czas. *50% zaoszczędzonego czasu (wewnętrzne badania laboratoryjne, w porównaniu do żelazka parowego Braun TS5) i 50% zaoszczędzonego miejsca (w porównaniu do żelazka z generatorem pary Braun IS7056)

Poznaj żelazka z generatorem pary CareStyle Compact
Koniec z odkamienianiem, wystrczy prosta wymiana filtra

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Generator pary
 • Rodzaj stopy
  Eloksalowa
 • Moc [W]
  2200
 • Zabezpieczenia
  Automatyczny wyłącznik
 • Konstrukcja
  Antypoślizgowy uchwyt Bezpieczne dla wszystkich tkanin jak jedwab Duży zamykany otwór wlewowy zbiornika Ergonomiczna rączka Ergonomiczny kształt Spiczasta końcówka ułatwiająca prasowanie trudnych miejsc Wyprofilowany czubek stopy
 • Zastosowane technologie
  Anti Drip
  Anty-scale zapobiega osadzaniu się kamienia Auto off
  Technologia iCare Tryb Eco

  Funkcje

 • Komunikacja
  Lampka kontrolna braku wody Lampka kontrolna zasilania Wskaźnik automatycznego wyłącznika Wskaźnik konieczności odkamieniania
 • Prasowanie w pionie
  TAK
 • Funkcja samooczyszczania
  TAK
 • Regulator temperatury
  Elektroniczny
 • System antywapienny
  TAK
 • Zastosowane technologie
  Anti-Drip
  Funkcja Auto-Off

  Para Wodna

 • Możliwość użycia wody kranowej
  TAK
 • Funkcje pary
  Silne uderzenie pary Stała dystrybucja pary
 • Ciśnienie pary [bar]
  5
 • Silne uderzenie pary [g/min]
  300
 • Strumień pary [g/min]
  0-110
 • Pionowe uderzenie pary
  TAK
 • Blokada kapania
  TAK
 • Zbiornik na wodę
  Przezroczysty
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]
  1.3

  Zasilanie

 • Miejsce na nawinięcie przewodu
  TAK
 • Długość przewodu [m]
  1.5

  Ogólne

 • Kolor
  Biało-niebieski
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
5/5
Aga 2019.12.29, 09:47

Opinia

Rewelacja! Spełnienia wszystkie moje oczekiwania! Polecam

5/5
Krzysztof Wachowski 2019.03.07, 04:36

Super sprzęt

Małe zgrabne i wpelni spełnia oczekiwania godny sprzęt polecenia

Opinia potwierdzona zakupem
5/5
Daniel 2019.02.26, 09:50

Para buch, stacja w ruch czyli pociąg do prasowania

Prasowanie. Lubicie prasować? Nie? No właśnie, ja nie umiem, a moja żona nie trawiła. Ale od początku. Przez ostatnich kilkanaście lat używaliśmy zwykłego żelazka z parą. I odkąd sięgam pamięcią, zawsze przy jakiejś sztuce odzieży uprasowanie jej było trudne i nieprzyjemne. Zajmowało to też dużo czasu. Sprzęt oczywiście się zużywa i tak też było w przypadku żelazka. Grzało słabiej, a o parze można zapomnieć. Przy którymś prasowaniu padło hasło: stacja parowa. Oczywiście broniłem się rękami i nogami przed zakupem, ale poziom irytacji mojej małżonki narastał, a że nie chciałem widzieć apogeum, postanowiłem kupić tenże sprzęt. Wybór padł na Brauna przede wszystkim ze względu na kompaktowe wymiary. Porównując w sklepie z innymi stacjami, Braun jest naprawdę malutki. Pierwsze uruchomienie jest dziecinnie proste. Po rozpakowaniu filtra zanurzamy go na chwilę w wodzie po czym montujemy do stacji, te zaś zalewamy wodą, włączamy do prądu i czekamy aż niebieska dioda na rączce przestanie migać po kilku minutach. I tyle! Żelazko nie jest przesadnie ciężkie, więc nie obciąża rąk, a jego stopa nie zahacza o tkaninę podczas ruchu w tył. Na stacji można ustawić moc wyrzutu pary zależnie od rodzaju materiału. Prasowanie jest tak skuteczne, że większości ubrań nie trzeba odwracać na drugą stronę by wyprasować. Moc pary czyni cuda. Spotkaliśmy się z opiniami, że urządzenie jest głośne. OK, nie brzmi jak ptasie trele na wiosnę, ale też nie piłuje słuchu niczym szlifierka kątowa. Odgłosy pracy są cichsze niż rozmowa, więc nie obudzimy tym dziecka. Stacja stoi stabilnie pomimo, że wody nie wchodzi dużo. Przewód doprowadzający parę do stopy jest giętki i odpowiedniej długości. Pod wpływem ciepła nawet jego giętkość wzrasta co jest rzecz jasna na plus. Co musicie jeszcze mieć prócz stacji? Odpowiednią deskę. Zwykła się nie nadaje. Musi być pokryta specjalnym tworzywem coś w rodzaju pianki, by para nie wnikała w głąb deski. W taką z płyty wiórowej wilgoć wniknie i zaraz będzie pleśń, a metalowa odgniata kratkę na ubraniach. Oczywiście deska do kupienia w Media Markt z firmy Leifheit :). Podobnie z filtrami do stacji, choć i tak w opakowaniu jest jeden na wymianę. Do tej pory wyprana odzież stała dłuuuugo w koszu. Teraz kosz bywa szybko pusty, a i żona częściej się uśmiecha jak...prasuje. A wszyscy wiemy, że zadowolona kobieta w domu to skarb :)

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy