PLN 699

Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM

nr kat.: 1414703 ELECTROLUX
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Generator pary o mocy 2400 W, maksymalne ciśnienie 5 bar, wyrzut pary 115 g/min, stopa ceramiczna SofrGlide odporna na zarysowania i z systemem lepszego rozprowadzania pary, blokada kapania, automatyczne wyłączanie, system samoczyszczenia, elektroniczny panel sterowania, zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l, technologia ThermoSafe.

Techniczne

Rodzaj produktu

Generator pary

Rodzaj stopy

Ceramiczna

Moc [W]

2400

Para Wodna

Silne uderzenie pary [g/min]

430

Strumień pary [g/min]

0-115

Pionowe uderzenie pary

TAK

Blokada kapania

TAK

Zbiornik na wodę

Przezroczysty, Wyjmowany

Pojemność zbiornika na wodę [l]

1.2

Zasilanie

Długość przewodu [m]

1.5

Ogólne

Producent

Electrolux

Kolor

Niebieski

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Martynaa

Generator na 5+

Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM skraca czas prasowania do MINIMUM, moc pary jest MAKSYMALNA garderoba mojej rodziny jest wreszcie idealna! Odkąd zostałam młodą mamą wraz z urokami macierzyństwa przybyła mi góra ubranek do prasowania. Chcąc skrócić czas prasowania postanowiłam zaopatrzyć się w generator pary, w internecie zrobiłam porównanie i najkorzystniej wypadł w nim generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM. Zakup generatora pary Electrolux to był strzał w 10, który zrewolucjonizował prasowanie! Generator od Electrolux nie wymaga ręcznej regulacji temperatury, to był klucz do rozwiązania mojego problemu z nagminnym przypalaniem ubrań! Wyłącznik bezpieczeństwa, który jest obecny w żelazku Electrolux zagwarantował mi poczucie bezpieczeństwa. Prasowanie w pionie przy użyciu generatora Electrolux to moim zdaniem idealne rozwiązanie dzięki, któremu moje zasłony prezentują się perfekcyjnie:-) Generator Electrolux jest cichy, dzięki czemu prasowanie mogę połączyć z oglądaniem mojego ulubionego serialu, prasowanie może być przyjemnością! Duży zbiornik na wodę sprawia, że mogę uprasować górę ubrań moich maluchów. Przypadła mi do gustu również funkcja odświeżenia ubrań, dzięki temu częstotliwość prania ubrań z delikatnych materiałów się zmniejsza, delikatne tkaniny zachowują swój kolor i kształt. Rozmiar urządzenia Electrolux jest pokaźny ale generator jest poręczny, łatwo i bezpiecznie się przenosi- blokada która przytrzymuje stopę żelazka ułatwia nam przenoszenie zestawu. Stopa żelazka jest lekka dzięki czemu w prasowanie nie muszę wkładać tyle siły ile wkładałam w przypadku tradycyjnego żelazka parowego. Reasumując generator Electrolux to najlepszy zakup ubiegłego roku, czynność która spędzała mi sen z powiek stała się przyjemnością. Dzięki Electrolux prasowanie jest SZYBKIE, DOKŁADNE i BEZPIECZNE! Polecam każdej Pani i Panu domu!

5 na 5

Anka

Generator generujący zadowolenie ♥

Mam cztery osoby w domu i każda z nich generuje dużo ubrań do prasowania. Dotąd męczyłam się zwykłym żelazkiem. Nie byłam do końca zadowolona, bo np. pościeli nie byłam w stanie wyprasować perfekcyjnie. Przejście na stosowanie tego generatora było dla mnie jak zmiana auta z malucha do mercedesa.
Stopa ceramiczna jest wysokiej jakości. Wygląda jak nowa po prawie roku użytkowania. Nic się do niej nie przykleja i jest odporna za zarysowania. Kabel jest dość długi. Cieszy mnie spory zbiornik na wodę, bo nie lubię ciągle przerywać prasowania i dolewać.
Żelazko łatwo radzi sobie nawet z pościelą czy obrusem. Usuwa wszystkie załamania na tkaninie. Moc 2400W to dużo i jest duży wyrzut pary, którym można się dodatkowo wspomagać.
Wskaźnik ThermoSafe jest super sprawą. Pokazuje on czy żelazko już wystarczająco wystygło i można je schować do szafy. To coś rzeczywiście przydatnego, bo nie raz się wcześniej oparzyłam sprawdzając czy żelazko już ostygło. Tu ktoś pomyślał i ułatwił mi życie.
Ten generator polecam przede wszystkim tym, którzy mają sporo do prasowania, bo zbiornik na wodę mieszczący ponad litr sprzyja długiej pracy. Muszę jednak przyznać, że prasowanie zajmuje mi teraz mniej czasu. Wystarczy, że raz przejadę po ubraniach i są wyprasowane. Wcześniej musiałam jeździć żelazkiem kilka razy w tę i w tamtą.

Generator dał mi więcej czasu wolnego, a naszym ubraniom nienaganny wygląd.

5 na 5

Karolina S.

I prasowanie staje się przyjemne

Nigdy wcześniej nie miałam generatora pary. Do tej pory używałam zwykłego żelazka. Jestem zachwycona odkąd mam generator. Nie sądziłam, że prasowanie również może stać się przyjemne. Przede wszystkim prasowanie jest dwa razy szybsze niż tradycyjnym żelazkiem. Para pod wyskoim ciśnieniem szybciej rozprasowuje zagniecenia. Idealne rezultaty prasowania za każdym razem! Wystarczy tylko raz przejechać po tkaninie, a nawet wystarczy prasować po jednej stronie. Stopa zapewnia łatwe prowadzenie żelazka po tkaninie. Przy dzieciach i ogromnej ilości ubranek sprawdzi się idealnie. Polecam

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 30x0% (na wybrane produkty z kategorii: Telewizory,Duże AGD) -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 50x0% (na Smartfony Samsung S20) -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM
Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM ×
Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM
Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM
Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM
Generator pary ELECTROLUX E8ST1-6DBM

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]