Generator pary PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9682/80

nr kat.: 1351018
 • Silne uderzenie pary [g/min]:
  600
 • Strumień pary [g/min]:
  0-165
 • Ciśnienie pary [bar]:
  8
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]:
  1.8
 • Regulator temperatury:
  Elektroniczny
 • Prasowanie w pionie:
  TAK
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Chwilowo niedostępny
Wysyłamy w 24h

Klienci widzieli również

Generator pary BRAUN IS7155WH CareStyle 7
1 199,00 zł 1 099,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9685/80
2 099,00 zł 1 789,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare 8000 PSG8160/30
2 339,00 zł 2 189,00 zł
Generator pary PHILIPS PSG7050/30 PerfectCare
1 188,00 zł
Generator pary TEFAL GV9820 Pro Express Vision
2 249,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare seria 9000 PSG9050/20 z ...
3 199,00 zł
Generator pary PHILIPS PSG7130/20 PerfectCare 7000
1 398,00 zł
Generator pary BEKO SGA8328B
697,00 zł 399,00 zł
Generator pary TEFAL IXEO Power QT2020
1 799,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare Expert Plus GC8962/40
1 259,00 zł 989,00 zł
Generator pary TEFAL SV7112E0 Express Compact
549,00 zł 399,00 zł
Generator pary TEFAL GV9620 Pro Express Ultimate [+] Calc C...
1 469,00 zł
Generator pary PHILIPS PerfectCare Compact Plus GC7933/30
789,00 zł 739,00 zł
Generator pary TEFAL GV9565 Pro Express Ultimate Care
1 239,00 zł
Generator pary LAURASTAR LIFT PLUS BLACK
2 499,00 zł 1 999,00 zł
Generator pary TEFAL Pro Express Ultimate care GV9591 Calc ...
1 397,00 zł

Opis i specyfikacja

Generator pary o mocy 2700 W, stopa ceramiczna T-ionicGlide, ciśnienie 8 bar, stała dystrybucja pary 165 g/min, silne uderzenie pary 600 g/min, pojemność zbiornika na wodę 1.8 l, automatyczne wyłączenie po 10 minutach, system OptimalTemp, bezpieczne dla wszystkich tkanin nawet jedwabiu, niewielkie rozmiar generatora.                                 

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Generator pary
 • Rodzaj stopy
  T - ionicGlide
 • Moc [W]
  2700
 • Zabezpieczenia
  Automatyczny wyłącznik
 • Konstrukcja
  Antypoślizgowy uchwyt Bezpieczne dla wszystkich tkanin jak jedwab Blokada ułatwiająca przenoszenie i przechowywanie Duży zamykany otwór wlewowy zbiornika Ergonomiczna rączka
 • Zastosowane technologie
  Easy De-Calc Elektroniczny wyłącznik bezpieczeństwa
  Optimal Temp Technologia Silent Steam

  Funkcje

 • Czas podgrzewania [min]
  2
 • Komunikacja
  Lampka gotowości do wytwarzania pary Lampka kontrolna braku wody Sygnał dźwiękowy osiągnięcia temperatury Wskaźnik automatycznego wyłącznika Wskaźnik konieczności odkamieniania
 • Prasowanie w pionie
  TAK
 • Funkcja samooczyszczania
  TAK
 • Regulator temperatury
  Elektroniczny
 • System antywapienny
  TAK
 • Zastosowane technologie
  DynamiQ Easy De-Calc
  Funkcja Auto-Off Optimal Temp
 • Inne
  Możliwość napełnienia zbiornika w dowolnym momencie

  Para Wodna

 • Możliwość użycia wody kranowej
  TAK
 • Funkcje pary
  Silne uderzenie pary Stała dystrybucja pary
 • Ciśnienie pary [bar]
  8
 • Silne uderzenie pary [g/min]
  600
 • Strumień pary [g/min]
  0-165
 • Pionowe uderzenie pary
  TAK
 • Blokada kapania
  TAK
 • Zbiornik na wodę
  Przezroczysty
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]
  1.8

  Zasilanie

 • Podłączenie przewodu
  Kulowe
 • Miejsce na nawinięcie przewodu
  TAK
 • Długość przewodu [m]
  2

  Ogólne

 • Linia
  PerfectCare Elite Plus
 • Kolor
  Fioletowo-czarny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.8

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.8
5/5
janinap 2019.12.29, 09:07

Para w ruch!

Jeszcze miesiąc temu powiedzenie, że prasowanie należy do moich ulubionych domowych obowiązków byłoby zdecydowanie sporym nadużyciem. Wiele prób zakończonych wypaloną dziurą jedynie utwierdzało mnie w przekonaniu, że prasowanie to zdecydowanie nie moja bajka. Jako, że technologia wciąż robi coraz to większe kroki na przód, a ja nie lubię stać w miejscu postanowiłam sięgnąć po generator pary Philips. Zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek, z lekkim dystansem, w przekonaniu, że nie uwierzę, póki nie zobaczę, podjęłam wyzwanie. Pierwsze wrażenie jest tylko jedno, a w tym wypadku- nie dało się go lepiej wykorzystać: piękny design, nowoczesny, opływowy kształt i obłędny kolor. Za co pokochałam mój nowy generator pary? 1. Po pierwsze i najważniejsze- koniec z przypalonymi ubraniami! Przyznaję się, zdarzyło mi się zostawić włączone żelazko. Za każdym razem obiecywałam sobie, że to się więcej nie powtórzy, ale cóż, powtarzało się. Z moim nowym generatorem pary również. Jednak tym razem ta historia miała inne zakończenie : nic się nie przypaliło! Technologia OptiTEMP to wspaniałe rozwiązanie, zwłaszcza, gdy musisz robić kilka rzeczy na raz:) 2. Intuicyjna obsługa- żadnych pokręteł, programów i przycisków, które sprawiały, że już sama wizja zapoznania się z nimi skutecznie odstraszała. Czytanie metek, sprawdzanie symboli, ustawianie odpowiedniej temperatury? Szkoda na to czasu! Teraz wystarczy jeden przycisk, by zapanować nad stertą rzeczy do prasowania. 3. Lekkość i ergonomia- zupełne przeciwieństwo mojego starego, ciężkiego żelazka, które trudno było utrzymać w dłoni. 4. Duży zbiornik na wodę. Każdy, komu zdarzyło się używać parownicy do ubrań, wie, jak irytujący jest fakt, że już w połowie prasowania jednego ubrania w zbiorniczku kończy się woda. Generator pary Philips ma zbiornik o pojemności aż 1,8 l- koniec z ciągłym dolewaniem wody! 5. Jeden przycisk- nieograniczone możliwości. Już nie muszę bez przerwy wciskać przycisku wyrzutu pary, bo inteligentny czujnik DynamiQ wykrywa ruchy żelazka i para włącza się automatycznie. Czy prasowanie kiedykolwiek było prostsze niż teraz? 6. Siła tkwi w delikatności- silny wyrzut pary sprawi, że pozbywam się nawet najtrudniejszych zagnieceń, nie niszcząc przy tym moich ulubionych ubrań. 7. Generator postawił mnie do pionu. Co powstrzymywało mnie przed prasowaniem firanek? Zdejmowanie ich z karnisza. A gdy próbowałam najpierw je uprasować, a później zawiesić- w międzyczasie powstawały nowe zagniecenia. Teraz prasuję je w pionie- szybko, prosto, bez zagnieceń. Minusy? Jest jeden. Od tej pory już nie mogę się wymigać od prasowania, bo wszystkie moje dotychczasowe argumenty są już nieaktualne. Całe szczęście nieaktualna jest też już moja niechęć do prasowania. Szczerze polecam, to mój najlepszy domowy zakup w tym roku!

5/5
Gancygaliusz 2019.12.29, 09:07

Opłacało sie

Żona ucieszyła się z prezentu pod choinkę :) Polecam. Warty swojej ceny.

5/5
Robin 2019.12.29, 07:07

Para w ruch!

Jeszcze miesiąc temu powiedzenie, że prasowanie należy do moich ulubionych domowych obowiązków byłoby zdecydowanie sporym nadużyciem. Wiele prób zakończonych wypaloną dziurą jedynie utwierdzało mnie w przekonaniu, że prasowanie to zdecydowanie nie moja bajka. Jako, że technologia wciąż robi coraz to większe kroki na przód, a ja nie lubię stać w miejscu postanowiłam sięgnąć po generator pary Philips. Zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek, z lekkim dystansem, w przekonaniu, że nie uwierzę, póki nie zobaczę, podjęłam wyzwanie. Pierwsze wrażenie jest tylko jedno, a w tym wypadku- nie dało się go lepiej wykorzystać: piękny design, nowoczesny, opływowy kształt i obłędny kolor. Za co pokochałam mój nowy generator pary? Po pierwsze i najważniejsze- koniec z przypalonymi ubraniami! Przyznaję się, zdarzyło mi się zostawić włączone żelazko. Za każdym razem obiecywałam sobie, że to się więcej nie powtórzy, ale cóż, powtarzało się. Z moim nowym generatorem pary również. Jednak tym razem ta historia miała inne zakończenie : nic się nie przypaliło! Technologia OptiTEMP to wspaniałe rozwiązanie, zwłaszcza, gdy musisz robić kilka rzeczy na raz:) 2. Intiucyjna obsługa- żadnych pokręteł, programów i przycisków, które sprawiały, że już sama wizja zapoznania się z nimi skutecznie odstraszała. Czytanie metek, sprawdzanie symboli, ustawianie odpowiedniej temperatury? Szkoda na to czasu! Teraz wystarczy jeden przycisk, by zapanować nad stertą rzeczy do prasowania. 3. Lekkość i ergonomia- zupełne przeciwieństwo mojego starego, ciężkiego żelazka, które trudno było utrzymać w dłoni. 4. Duży zbiornik na wodę. Każdy, komu zdarzyło się używać parownicy do ubrań, wie, jak irytujący jest fakt, że już w połowie prasowania jednego ubrania w zbiorniczku kończy się woda. Generator pary Philips ma zbiornik o pojemności aż 1,8 l- koniec z ciągłym dolewaniem wody! 5. Jeden przycisk- nieograniczone możliwości. Już nie muszę bez przerwy wciskać przycisku wyrzutu pary, bo inteligentny czujnik DynamiQ wykrywa ruchy żelazka i para włącza się automatycznie. Czy prasowanie kiedykolwiek było prostsze niż teraz? 6. Siła tkwi w delikatności- silny wyrzut pary sprawi, że pozbywam się nawet najtrudniejszych zagnieceń, nie niszcząc przy tym moich ulubionych ubrań. 7. Generator postawił mnie do pionu. Co powstrzymywało mnie przed prasowaniem firanek? Zdejmowanie ich z karnisza. A gdy próbowałam najpierw je uprasować, a później zawiesić- w międzyczasie powstawały nowe zagniecenia. Teraz prasuję je w pionie- szybko, prosto, bez zagnieceń. Minusy? Jest jeden. Od tej pory już nie mogę się wymigać od prasowania, bo wszystkie moje dotychczasowe argumenty są już nieaktualne. Całe szczęście nieaktualna jest też już moja niechęć do prasowania. Szczerze polecam, to mój najlepszy domowy zakup w tym roku!

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy