MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Golarka REMINGTON R9 Ultimate XR1570

nr kat.: 1384343
Golarka REMINGTON R9 Ultimate XR1570
Golarka REMINGTON R9 Ultimate XR1570
Golarka REMINGTON R9 Ultimate XR1570
Golarka REMINGTON R9 Ultimate XR1570
Golarka REMINGTON R9 Ultimate XR1570
Golarka REMINGTON R9 Ultimate XR1570
Zamów i odbierz z dostawą do domu tego samego dnia!
Do 60 rat 0%!
Taniej do-99%
  • Rodzaj systemu golącego: 3 ruchome głowice
  • Zasilanie: Akumulatorowe
  • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 60
  • Sposób użytkowania: Na mokro , Na sucho
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
329,00

Opis i specyfikacja

Golarka XR1570
(Ultimate XR1570 R9)

Wirujące głowice i wyjątkowe ostrza LiftLogic zastosowane w nowoczesnej golarce Remington XR1570 to jeszcze dokładniejsze golenie, dedykowane skórze wrażliwej. Nowoczesne technologie oraz system antybakteryjny umożliwiają przycinanie włosków przy samej nasadzie i ochronę przed bakteriami, co przyczynia się do utrzymania najwyższych standardów higieny i tym samym - do ochrony przed podrażnieniami.

Wirujące strzyżenie

Głowice ComfortSpin, w które wyposażona została golarka, posiadają pierścień zewnętrzny obracający się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Wewnętrzny pierścień z ostrzami obraca się w przeciwnym kierunku - zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Gwarantuje to zmniejszenie tarcia podczas przycinania, a tym samym - mniej podrażnień dla skóry.

Wyjątkowe ostrza

W golarce XR1570 zastosowano wyjątkowe ostrza LiftLogic. Ich wyjątkowość przejawia się nie tylko w wytrzymałości i ostrości, ale także w zasadzie działania. Jedno z ostrzy unosi włos i pociąga go, by drugie mogło przyciąć go precyzyjnie tuż przy skórze. W ten sposób golarka może rozprawić się nawet z najbardziej niesfornymi włoskami.

Dopasowanie do konturów twarzy

Perfekcyjne golenie bez wielokrotnych ruchów na tym samym obszarze twarzy zapewniają wielokierunkowe głowice. Obracają się one tak, aby dotrzeć do najtrudniej dostępnych zakamarków twarzy i poradzić sobie z goleniem na linii szczęk czy miękkiej skórze szyi.

Ochrona skóry wrażliwej

Dla jeszcze bardziej delikatnego golenia, głowice XR1570 zostały nasączone specjalnym środkiem antybakteryjnym. Umożliwia on zachowanie najwyższej higieny podczas golenia, zarówno na sucho jak i na mokro - co jest możliwe dzięki 100% wodoodporności urządzenia.

Głowica ComfortSpin dla delikatniejszego golenia

Antybakteryjna głowica

Grooming styler i wysuwany trymer do modelowania zarostu

Precyzyjne ostrza LiftLogic

Wielokierunkowa głowica dopasowująca się do kształtu twarzy

Do użytku na sucho i na mokro - 100% wodoodporny

60 minut bezprzewodowego działania

Szybkie 5-minutowe ładowanie

Nowoczesny wskaźnik LED stanu baterii

  • Golarka Ultimate XR1570 R9
  • Instrukcja obsługi

GWARANCJA 2+1

Dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując swój zakup
na stronie producenta: www.remington.pl

Techniczne

Rodzaj systemu golącego

3 ruchome głowice

Trymer

Wysuwany

Zasilanie

Akumulatorowe

Napięcie

Automatyczne dostosowanie do 110-240 V

Rodzaj akumulatora/baterii

Li

Czas pracy bezprzewodowej [min]

60

Czas ładowania [min]

90

Konstrukcja

Blokada podróżna, Głowice ComfortSpin, Głowice golące dopasowują się do konturów twarzy pod idealnym kątem, Obrotowa głowica, Rotacyjny system przycinania , Trymer precyzyjny

Funcje

Zastosowane technologie

Antybakteryjna głowica , ComfortSpin, LiftLogic, Tryb Turbo

Komunikacja

Wskaźnik baterii z wyświetlaczem numerycznym

Sposób użytkowania

Na mokro Na sucho

Czyszczenie

Pod bieżącą wodą

Ogólne

Producent

Remington

Kolor

Czarno-srebrno-czerwony

Załączone wyposażenie

Etui, Stacja ładowania

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

4/5

Misiaczor

Remington

Kupiłem golarkę REMIGTON XR1570 to druga taka maszynka tej samej firmy. Pierwsza golarka to był typ 1530 z roku 2014.Po dwóch latach siadła płytka sterująca (nie chciała się ładować) i nastąpiła wymiana na nowy był to rok 2016. W tym roku 2019 ponownie padało zasilanie. Tym razem chyba padły akumulatory. Zapadła decyzja by kupić nową. Nowa jest w istocie NOWA. Goli doskonale i jest technologicznie doskonalsza od tej z roku 2014. Inna lepsza budowa głowicy tnącej daje lepsze efekty golenia na sucho i mokro. Ładownie następuje dosyć szybko,wygodnie się myje. Ale i tak żal sprzętów z przed lat. Tu wspomnę maszynkę sieciową prod ZSRR "MIKMA" która pracowała 24 lata czy maszynka produkcji NRD która pracowała od 1980 do 2009. Obie zostały zutylizowane jako sprawne technicznie ale nie do użytku z powodu brak dostępności siateczek. Oba kraje które produkowały je przestały istnieć i to je "załatwiło". Co do obecnego zakupu jego przyszłość jest wielce enigmatyczna.

5/5

Remek

Świetna golarka do codziennego użytku

Golarka Remington XR1570 ULTIMATE R9 bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Przede wszystkim plusem jest wytrzymała, elastyczna głowica, która zapewnia dokładność golenia. Próbowałem golenia zarówno na sucho jak i na mokro. W obu przypadkach sprawdza się doskonale. Dodatkowo - ergonomia uchwytu. Niby wygląda jak każda inna a jednak trzyma ją się zdecydowanie wygodniej niż tą, której używałem do tej pory. Dwa kolejne plusy daję za długość działania oraz głośność (a w zasadzie powinienem powiedzieć „cichość”). Golarkę te miałem możliwość przetestować dzięki #KlubTesterowRemington. Polecam Remingtona każdemu, kto ceni sobie dokładność i szybkość golenia!

5/5

Vladyslav

Cudo

Idealny prezent na święta dla każdego mężczyzny. Firma REMINGTON jest numerem jeden w produkowaniu takich cud jak Golarka REMINGTON XR1570 Ultimata R9. Niedawno kupiłem właśnie taką maszynkę i jestem z niej bardzo zadowolony:). Samo opakowanie jest profesjonalnie zapakowane. Maszynka ma nowoczesny dizajn i jest bardzo lekka. Ciekawym jest wskaźnik LED i wysuwany trymer do modelowania zarostu. Jak dla mojej wrażliwej skóry goli bardzo dokładnie bez żadnych podrażnień. Dociera do najtrudniej dostępnych miejsc twarzy i szyi. Używam jej na sucho, jak i pod bieżącą wodą, ponieważ jest wodoodporna. Bezprzewodowy akumulator działa godzinę,