PLN 719

Grill TEFAL GC722834 OptiGrill

nr kat.: 1364786 TEFAL
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Grill TEFAL GC722834 OptiGrill
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Grill TEFAL GC722834 OptiGrill
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Grill elektryczny o mocy 2000 W, 9 programów automatycznego grillowania ze wskaźnikiem temperatury, 4 manualne poziomy temperatury, automatyczny czujnik gotowania i grubości mięsa, taca na tłuszcz, nieprzywierająca powłoka płyt z możliwością zdjęcia i mycia w zmywarce, wskaźnik wypieczonego mięsa w środku, duża powierzchnia grilowania 800 cm 2.

Techniczne

Rodzaj grilla

Zamykany

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Chowanie przewodu

Miejsce na nawinięcie

Nienagrzewające się rączki

TAK

Miejsce do grillowania

Płyta grzejna

Powłoka powierzchni do grillowania

Nieprzywierająca

Moc [W]

2000

Inne

Automatyczny czujnik gotowania, Długość przewodu zasilającego 1.2 m, 9 automatycznych programów smażenia, 4 stopnie temperatury, Wskaźnik wypieczonego mięsa w środku, Możliwość zdjęcia i mycia płyt w zmywarce.

Funkcje

Wskaźnik gotowości

TAK

Regulacja temperatury

TAK

Lampka kontrolna

TAK

Ogólne

Producent

Tefal

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Taca ociekowa na tłuszcz

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

To nie żarty! W moim domu jest Grill-Party!

Chociaż grill Tefal, to nie konsola DJ/a, uwierzcie na słowo, że każda potrawa, to tzw. muzyczna uczta! Latem na swojej działce grill domowej roboty! Dwa pustaki, kawałek drutu a la rożen, na których usytuowana rozgrzana do czerwoności blacha, uprzednio wcześniej oblana oliwą i już można piec kiełbaski czy inne mięsiwo. Grill Tefal jest jednak idealną alternatywą o każdej porze roku w przypadku pogody czy niepogody!
Teraz jednak trochę ze strony technicznej i jak taki grill ma się w warunkach domowych?! Grill TEFAL GC722834 OptiGrill wg mnie jest urządzeniem optymalnym, zawierającym aż 9 specjalnych programów! Możemy „zgrilować” smacznego hamburgera, steka, kiełbachę, rybkę, kurczaczka, coś z morza (np. krewetki, bądź raka), przepyszny boczuś, karkóweczką, bądź np. przepyszną kanapeczkę z szynką, w której chcemy poczuć grillowe akcenty! Grill jak na samo urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, taki ciut większy chlebak, a do tego jest bardzo łatwy w obsłudze, co dla mnie laika od wszelakiego gotowania, etc stanowi wielki plus! Co chcemy zrobić to po prostu robimy - grillujemy! Jednym przyciskiem włączamy grilla, drugim wybieramy konkretną opcję (np. stek), kolejnym dla potwierdzenie ( przycisk - ok) i jeszcze kolorowa tarcza (jak to mówię), która zasygnalizuje (pikaniem), kiedy grill jest nagrzany, gdzie nastepnie możemy włożyć swoją ulubioną strawę, po czym już tylko przygotowywać talerze i sztućce! Urządzenie posiada również specjalny czujnik odnośnie grubości danego mięsa czy kanapek. Wiadomo im grubsze, tym trzeba trochę dłużej poczekać, im cieńsze grill od Tefala załatwia sprawę chybcikiem! Grill nagrzany, sygnalizacja „kolorowej tarczy”, otwieramy pokrywę, wkładamy kanapkę, kiełbachę, bądź wypieczonego steka i wieczko zamykamy. Grill i jego niesamowita inteligencja, sam wykrywa grubość strawy i ją podgrzewa, zmieniając na tarczy kolory i dając sygnalizację dźwiękową (4 wskaźniki temperatury oznaczające poziom wypieczenia), kiedy to potrawa będzie w idealnym stanie do spożycia! Następnie już tylko potwierdzamy przyciskiem ok, otwieramy sprzęt i zabieramy się za pałaszowanie naszego grillowego cymesu! Samo czyszczenie jest na 2 sposoby. Manualne, pod bieżącą wodą z domieszką płynu do zmywania i gąbki, bądź w zmywarce, super udogodnienie, a czyszczenie prostsze chyba być nie mogło!

Żona od dawien dawna twierdziła, że taki ze mnie kucharz, że wodę potrafię przypalić, a do kuchni lepiej, żebym nie wchodził za często, no chyba, że … gościnnie:)! Teraz kuchnia, to taka moja „gastronomiczna świątynia”, w której dla całej rodziny przyrządzam co raz to częściej wysublimowane potrawy … prosto z grilla! Smak i ten zapach są praktycznie porównywalne jak te z działkowego, domowej roboty urządzenia do pieczenia przeróżności:)! I powiem z ręką na sercu, że ogromnie się cieszę, że coś takiego mam w domu, zwłaszcza gdy za oknem siarczysty mróz, a ja akurat mam ochotę na ukochanego, dobrze wysmażonego steka!:)

5 na 5

Bardzo polecam

Niestety z powodu mieszkania w bloku nie mam możliwości tradycyjnego grillowania, a to urządzenie jest dla niego idealną alternatywą. Można rozsiąść się na balkonie i wszyscy sąsiedzi "wąchają z zazdrością".
Jak dla mnie smak potraw jest identyczny jak z tradycyjnego grilla, a brak jest problemów z rozpalaniem, pilnowaniem, dymem, itp. i nie trzeba przejmować się pogodom, gdy mamy ochotę na takie jedzenie. Różne poziomy temperatury do wyboru pozwalają na idealne przygotowanie potraw, nie ma problemu w porównaniu ze zwykłym węglowym grillem, że pali się za słabo lub za mocno.
Łatwy do czyszczenia, nie zajmuje dużo miejsca.

5 na 5

Rewelacyjny Grill

Rewelacyjny grill! Sprawdzi się na każdą okazję! Steki są super równo wysmażone, ryby też! Temperatura i czas grillowania regulowane przez samo urządzenie. Bardzo łatwo się czyści, można nawet w zmywarce! Doskonałe urządzenie dla miłośników grilla i nie tylko!

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 20x0% (przy zakupie Gwarancji Plus) -> Sprawdź szczegóły

Do 12x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Grill TEFAL GC722834 OptiGrill
Grill TEFAL GC722834 OptiGrill ×
Grill TEFAL GC722834 OptiGrill
Grill TEFAL GC722834 OptiGrill
Grill TEFAL GC722834 OptiGrill
Grill TEFAL GC722834 OptiGrill
Grill TEFAL GC722834 OptiGrill
Grill TEFAL GC722834 OptiGrill

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]