PLN 299

Tylko u nas

Irygator ORAL-B OxyJet MD 20

nr kat.: 1004321 ORAL-B
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Irygator ORAL-B OxyJet MD 20
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Irygator ORAL-B OxyJet MD 20
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Oral-B Professional Care  Oxy Jet Irygator

Oral-B OxyJet to irygator ułatwiający utrzymanie higieny jamy ustnej. Oral-B OxyJet wykorzystuje przefiltrowane, sprężone powietrze, które w połączeniu z wodą tworzy mikropęcherzyki, a te z kolei zwalczają bakterie odpowiedzialne za powstawanie płytki nazębnej. Co więcej, działanie mikropęcherzyków znacznie redukuje problemy z dziąsłami, jeśli irygator jest używany w połączeniu ze specjalistyczną pastą do zębów. Irygator posiada funkcję kontroli ciśnienia wody, od poziomu 1 (niskie ciśnienie) do poziomu 5 (wysokie ciśnienie), dostosowane do indywidualnych potrzeb. OxyJet posiada również duży zasobnik wody (600 ml), do którego można dodać płyn do płukania jamy ustnej. Specjalny przełącznik dyszy Jet Switch pozwala jednym dotknięciem zmienić strumień z rotacyjnego na prosty i odwrotnie. Dla wszechstronnej higieny jamy ustnej stosuj z jedną z elektrycznych szczoteczek Oral-B.


Cechy i właściwości:

 • Profesjonalny irygator do higieny jamy ustnej

 • Mikropęcherzyki usuwają płytkę nazębną i dbają o dziąsła

 • Zaprojektowany, by zwalczać bakterie i pozostawiać uczucie czystości i świeżości w ustach

 • Przełącznik dyszy Jet Switch do 2 rodzajów strumieni

 • Specjalnie zaprojektowany filtr czyści powietrze, które miesza się z wodą, zanim dotrze do dyszy

 • Łatwy w użyciu

Techniczne

Rodzaj produktu

Irygator

Regulacja strumienia wody

Prosty, Spiralny, Z mikrobąbelkami, 5 stopni

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Funkcje

Inne

Ciśnienie wody irygatora: do 3.8 bar

Ogólne

Producent

Oral-B

Kolor

Biało-niebieski

Załączone wyposażenie

Dysze, Zamykany pojemnik na wymienne dysze

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Dominikx

Strzał w 10

Wszystko zaczęło się od mojej wizyty u dentysty, który zalecił mi usuwanie kamienia nazębnego . Zirytywało mnie to ze względu, że na ostatn im usuwaniu kamienia byłem kilka miesięcy temu, postanowiłem, więc coś z tym zrobić.
Zainwestowałem więc w ten irygator i muszę przyznać, że widzę ogromną różnice, teraz moim zębom mogę pomagać sam, a na usuwanie kamienia nie muszę chodzić już tak często jak wcześniej wymuszał to na mnie mój tryb życia (uwielbiam pić kawe i herbate, która niestety zostawia dużo osadu na zębach). teraz w mojej łazience mam sprzęt, dzięki któremu sam dawkuje sobie "zabiegi" oczyszczające moje zęby i muszę przyznać, że wyglądają one dużo lepiej oraz są zdrowsze, po ostatnim przeglądzie mój stomatolog był pełen podziwu iii nie znalazł też żadnego ubytku. Ten irygator jest to sprzęt który szybko się wróci, sprzęt który mogę śmiało polecić wszystkim którzy się wahają.

5 na 5

Ona

Godny polecenia

Używam irygatora już od roku i jestem w szoku co to małe urządzenie może zdziałać. jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Już po pierwszych użyciach zauważyłam zmianę w wyglądzie oraz fizycznym stanie moich zębów. zęby momentalnie stały się czyściejsze i mocniejsze.
Polecam irygator osobom które mają aparaty ortodontyczne, ponieważ bardzo ułatwia to dbanie o higienę jamy ustnej zarówno jak i osobom które marzą o pięknych i zdrowych zębach bo jest to sprzęt naprawdę godny polecenia.
Jeśli chodzi irygatory, czy też szczoteczki spokojnie można zaufać ORAL-B, bo ich sprzęty charakteryzują się przemyślanymi i profesjonalnymi rozwiązaniami, z których można czerpać na co dzień sam korzyści.

5 na 5

Klara

Irygacja na wakacjach

W czasie wakacji mam więcej czasu dlatego postanowiłam w końcu wcielić w życie noworoczne (!) postanowienie o tym, by zadbać lepiej o zęby. To urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, wręcz intuicyjne. Daje miłe doznania w trakcie mycia. Uczucie czystości jakie pozostawia było mi wcześniej nieznane. Fala świeżości. Czuję, że zadbałam lepiej o zęby, a i wyglądają teraz lepiej.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Irygator ORAL-B OxyJet MD 20
Irygator ORAL-B OxyJet MD 20 ×
Irygator ORAL-B OxyJet MD 20
Irygator ORAL-B OxyJet MD 20
Irygator ORAL-B OxyJet MD 20
Irygator ORAL-B OxyJet MD 20
Irygator ORAL-B OxyJet MD 20
Irygator ORAL-B OxyJet MD 20

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]