MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)

Dzbanki na napoje (1)

Sortuj i filtruj
20 40 100 liczba produktów

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Dzbanki na napoje WMF, Florentyna, Termisil, czyli bardzo ważne elementy domowej zastawy, które posłużą do atrakcyjnego podania do stołu wody i wielu innych napojów. Nieelegancko jest postawić na stole karton z sokiem lub butelki z napojami. O wiele lepiej jest wykorzystać zakupione przez nas dzbanki na napoje i przelać do nich np. koktajle owocowe wodę, mrożoną herbatę, orzeźwiające soki, czy wodę. Dzbanki na napoje można użyć nie tylko do serwowania, ale także do praktycznego przechowywania napojów. Ponadto można je wykorzystać jako element dekoracyjny. Miłośnicy herbaty z pewnością zainteresują się dzbankami z sitkiem do zaparzania lub z podgrzewaczem, zwłaszcza, że nalewanie herbaty lub kawy z dzbanka należy do najbardziej eleganckich form ich serwowania. Świeżo wyciśnięte soki, wielowarstwowe drinki i inne zimne napoje będą wyglądały szczególnie efektownie, jeżeli przelejemy je w przezroczyste dzbanki na napoje. Sprawdzą się ona również w ogrodzie i na wycieczce. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl znajdziemy funkcjonalne i dekoracyjne dzbanki do napojów nie tylko ze szkła, ale także np. ze stali nierdzewnej.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]