Ekspresy na kapsułki - TCHIBO (1)

Sortuj według
Popularność
20 produktów
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Ekspresy na kapsułki Tchibo – nieduży ekspres do każdej kuchni


Ekspresy na kapsułki Tchibo szturmem wdarły się do polskich domów kilka lat temu i wciąż w nich królują! Pozwalają przygotować kawę szybko, prosto i bez niepotrzebnego brudzenia dodatkowych naczyń i przyrządów! Nasi klienci pokochali ekspresy kapsułkowe. Jesteśmy przekonani, że i Ty dołączysz do grona fanów!


Ekspresy na kapsułki Tchibo – poznaj istotne parametry!


Wiesz już, że ekspres na kapsułki przyda się w Twojej kuchni, ale jeszcze nie wiesz, na co się zdecydować? Przeczytaj poniższe zestawienie najważniejszych parametrów, a jeśli wciąż będziesz mieć dylemat, odwiedź jeden z wielu salonów stacjonarnych MediaMarkt i poproś o pomoc w wyborze naszych specjalistów!


Ciśnienie. Podstawą dobrego espresso (które wykorzystywane jest jako baza dla wielu innych kompozycji) jest odpowiednie ciśnienie wody podczas zaparzania zmielonych ziaren. Parametr ten wyrażamy w barach. Ekspresy kapsułkowe Tchibo osiągają ciśnienie rzędu 15-20 barów, co pozwala na swobodne przygotowywanie kawy w dowolnym stylu. Dzięki temu napar jest aromatyczny i intensywny w smaku – bez wad.


Pojemność. Pojemność ekspresu najrozsądniej jest uzależnić od ilości osób pijących kawę w tym samym czasie. Im więcej chętnych, tym większy powinien być zbiornik na wodę. Pozwoli to przygotować kilka filiżanek lub kubków kawy bez konieczności uzupełniania wody.


Rodzaj obsługiwanych kapsułek. Ekspresy na kapsułki Tchibo stały się bardzo popularnym rozwiązaniem – wszystko za sprawą łatwości obsługi i szybkości przygotowywania kawy. Wiąże się to tym samym z dostępnością coraz większej ilości kapsułek różnego rodzaju (i smaku). Warto zwrócić na to uwagę jeszcze przed zakupem. Ekspresy na kapsułki Tchibo obsługują kapsułki Cafissimo.


Dodatkowe funkcje. Ekspresy na kapsułki Tchibo są wyposażone w kilka przydatnych funkcji: automatyczne spienianie mleka, wyłącznik czasowy i wygodne, podświetlane przyciski.

Ekspresy do kawy na kapsułki Tchibo w ofercie MediaMarkt


Szukasz ekspresu na kapsułki? Odwiedź jeden z naszych sklepów lub zamów już dziś z darmową dostawą do domu lub innego punktu odbioru! W naszej ofercie znajdziesz najlepsze modele, które z powodzeniem służą tysiącom osób na całym świecie. Skorzystaj z naszych promocji i zaopatrz się w zapas kapsułek z ulubionym stylem kawy!