PLN 239

Mikser z misą ELECTROLUX ESM3310

nr kat.: 1335300 ELECTROLUX
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Mikser o mocy 450 W, z 5-stopniową regulacją prędkości, z dwoma rodzajami mieszadeł i obrotową misą wykonaną ze stali nierdzewnej.

Techniczne

Konstrukcja

Automatycznie obracająca się misa, Długość przewodu [m]: 1, Gumowe nóżki antypoślizgowe, Mieszadła wykonane ze stali nierdzewnej, Misa ze stali nierdzewnej

Zabezpieczenia

Blokada końcówek, Nóżki antypoślizgowe, Przed przegrzaniem

Moc [W]

450

Obudowa

Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne

Inne

Końcówki można myć w zmywarce, Końcówki ze stali nierdzewnej

Rodzaj produktu

Mikser ręczny

Fizyczne

Końcówki

Do ubijania, Do zagniatania ciasta

Przycisk zwalniający końcówki

TAK

Stojak z misą obrotową

TAK

Funkcje

Ilość prędkości

5

Ogólne

Producent

Electrolux

Kolor

Czarno-stalowy

Załączone wyposażenie

Końcówki do ubijania, Stojak z misą, 2 haki do zagniatania ciasta, 2 haki ze stali nierdzewnej, 2 mieszadła ze stali nierdzewnej

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Ola K

Dobrze działa, ciekawe funkcje, nie psuje się. Cena bardzo dobra jak na taki produkt. Polecam

5 na 5

Maria

Gotowanie staje się przyjemnością

Długo szukałam fajnego miksera, no i trafiłam na ten. Przyznaję, że do miksera którego szukałam miałam duże oczekiwania, electrolux mnie nie zawiódł. Cena- to jest to na co zwracałam dużą uwagę. Druga rzecz, to że jest bardzo fajnie wykonany, super się prezentuje i jest solidny.
Można powiedzieć że teraz ja nie gotuję, tylko mikser. :) Super sobie radzi z ubijaniem białek, masami do ciast, a nawet z wyrabianiem ciasta, i chociaż ma 450W, naprawdę daje sobie świetnie radę.
Polecam go każdemu, jestem pewna że nikogo nie zawiedzie.

5 na 5

Mama_Gratki

Zosia Samosia ma wsparcie na szóstkę z plusem!

W kuchni czuję się jak ryba w wodzie i przyznam, że nie potrzebowałam do tej pory zbyt wielu sprzętów, które mnie wyręczały w pracy, bo lubię sama działać, kontrolować to i czerpać z tego przyjemność. Mimo, że na mikser z misą namawiała mnie mama już wiele miesięcy temu, ja uwielbiałam miksować ciasto ręcznie i obserwować jak rośnie. Wszystko zmieniło się kiedy zostałam mamą. Miałam mnóstwo planów, obowiązków, a czasu mniej. Zaczęłam się otaczać sprzętami, które choć trochę ułatwią mi pracę i zaoszczędzą mój czas. Zdecydowałam się na mikser z misą ELECTROLUX i teraz piekę ciasto, a w przerwach kiedy mikser ubija ciasto, ja czytam Pucia córce. Obie jesteśmy zadowolone, a zwłaszcza kiedy na stole pojawiają się pyszne ciasteczka. Plus jest taki, że mikser możemy też odłączyć od stacji i używać go jak klasyczny ręczny i również w tej formie bardzo dobrze się sprawdza. Sprzęt myje się łatwo, szybko i wygodnie, a dodatkową zaletą jest to, że można jego elementy myć w zmywarce. Dla młodej mamy ceniącej swój czas to bardzo duże udogodnienie. Szukasz sprzętu dobrej jakości? Dobrze trafiłaś!

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Mikser z misą ELECTROLUX ESM3310
Mikser z misą ELECTROLUX ESM3310 ×
Mikser z misą ELECTROLUX ESM3310

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]