Porównywarka (0)
PLN

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza PANASONIC F-VXR90G-K

nr kat.: 9999470022
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza PANASONIC F-VXR90G-K
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza PANASONIC F-VXR90G-K
Outlet Stan: dostateczny Szczegóły
  • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 66
  • Rodzaj filtrów: Aktywny filtr węglowy , HEPA , Nano
  • Czujniki: Brzydkich zapachów , Jakości powietrza , Kurzu
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Technologia nanoe™ oczyszcza, nawilża i odświeża
Wysoką efektywność usuwania zanieczyszczeń gwarantuje technologia nanoe™. Oczyszczacz rozprzestrzenia mikroskopijne, elektrostatyczne cząsteczki wody, które likwidują aż 99,9% wirusów i alergenów. Dodatkowo, cząsteczki nanoe™ doskonale neutralizują nieprzyjemne zapachy oraz nawilżają powietrze, co zbawiennie wpłynie na Twoją skórę.
HEPA eliminuje nawet drobne zanieczyszczenia
Znajdujący się wewnątrz urządzenia materiał cechuje się wysoką żywotnością i zachowa swoje właściwości aż przez 10 lat.
Pięć czujników pracuje dla Ciebie
Oczyszczacz sprawdza dane z 5 sensorów ograniczając konieczność obsługi do minimum. Czujniki aktywności, wilgotności, zapachu, kurzu i światła sprawdzają poziom zanieczyszczeń w otoczeniu i za Ciebie sterują pracą urządzenia.
Wyjątkowo cicha praca
W trybie niskiej wydajności oczyszczacz pracuje z głośnością wynoszącą zaledwie 18 dB. To oznacza, że w nocy praca urządzenia nie przeszkodzi Ci w spokojnym śnie.
Oszczędność energii dzięki EcoNavi
Funkcja EcoNavi uczy się Twojego stylu życia i natychmiastowo pochłania zanieczyszczenia, gdy jest to najbardziej konieczne. Monitorując obecność domowników i stan powietrza za pomocą czujników urządzenie steruje swoją pracą tak, aby po Twoim powrocie do domu towarzyszyło Ci nieskazitelnie czyste powietrze. Panasonic sprawdził, że oczyszczacz w trybie EcoNavi zużywa nawet 60% energii mniej w porównaniu do pozostałych oczyszczaczy Panasonic bez funkcji EcoNavi.
* Na podstawie badań cząsteczek pyłu PM 2.5 w Laboratorium Centrum Mikrobiologii Przemysłowej w Guangzhou, test no. KJ20181702.

Techniczne

Rodzaj produktu

Oczyszczacz powietrza

Moc [W]

63

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Montaż

Na podłodze

Poziom hałasu [dB]

54

Funkcje

Ilość stopni oczyszczania

Auto, 3

Wyświetlacz

Elektroniczny, Tryb pracy, Wskaźnik jakości powietrza, Wskaźnik prędkości, Wskaźnik wymiany filtra, Wskaźnik wymiany filtra HEPA, Wskaźnik wymiany filtra węglowego