Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10

nr kat.: 1352285
 • Rodzaj nawilżania:
  Ewaporacyjne
 • Pojemność zbiornika [l]:
  2
 • Poziom hałasu [dB]:
  34
 • Zabezpieczenia:
  Automatyczne wyłączenie w razie braku wodyWskaźnik pustego zbiornika na wodę
 • Wyświetlacz:
  Wyświetlacz LCD
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]:
  44
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
539
,-
599
Taniej o 60

17,97 x 30   rat

Raty online

0% i 6 mies. nie płacisz

Dostępny
Wysyłamy w 24h

Klienci widzieli również

Nawilżacz STADLER FORM Oskar Czarny
479,00 zł
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4801/01
369,00 zł
Nawilżacz STADLER FORM Oskar Biały
479,00 zł
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4816/10
698,00 zł

Opis i specyfikacja

Nawilżacz powietrza Philips


• Do pomieszczeń o powierzchni do 44 m²
• Zapewnia o 99% mniej bakterii*
• Automatyczne ustawienia nawilżania
• Wskaźnik numerycznyHU4813/10
Naturalny proces parowania

Higieniczny, naturalny proces parowania zapewnia optymalną skuteczność.Suche powietrze przechodzi przez nawilżacz, gdzie miesza się z mgiełkąwodną. Do otoczenia wydobywa się wilgotniejsze powietrze. TechnologiaNanoCloud wykorzystuje naturalny proces parowania polegający napochłanianiu suchego powietrza, mieszaniu go z cząsteczkami wody iemitowaniu wilgotniejszego powietrza do otoczenia.

Bez mokrych plam i białych śladów

Dzięki konstrukcji 360° nawilżacz równomiernie rozprowadza nawilżonepowietrze po całym pomieszczeniu, zapobiegając powstawaniu mokrych plamna podłodze czy blacie. Ponadto technologia NanoCloud zmniejsza ryzykorozprzestrzeniania się w powietrzu minerałów, które mogłyby odkładać się nameblach i innych płaskich powierzchniach w postaci białego osadu.Zapewnia o 99% mniej bakterii


Mgiełka wodna rozbijana jest na bardzo drobne cząsteczki przez co jestniewidoczna dla oka. Dzięki temu cząsteczki te znacznie słabiej przenoszą dopowietrza bakterie. Nasze badania wykazały, że technologia NanoCloudogranicza rozprzestrzenianie bakterii o 99% w porównaniu z wiodącyminawilżaczami ultradźwiękowymi.


Nawilżacz nie tworzy gorącej wody

Nawilżacz nie tworzy ryzyka poparzenia gorącą wodą lub parą. TechnologiaNanoCloud nie podgrzewa wody, ograniczając ryzyko poparzenia gorącą wodąlub parą.Automatyczne ustawienia nawilżania

Automatyczne ustawienia nawilżenia umożliwiają utrzymywanie stałegopoziomu wilgotności. Wystarczy wybrać docelowy poziom nawilżenia: 40%,50% lub 60%, a nawilżacz będzie automatycznie włączał się i wyłączał, abyutrzymać żądany poziom. Dzięki inteligentnemu czujnikowi wilgotności urządzenie precyzyjnie reguluje poziom nawilżenia, a także na bieżącoinformuje o jego stanie poprzez numeryczny wyświetlacz.


Cichy tryb snu

W specjalnym trybie snu nawilżacz działa z zachowaniem minimalnegopoziomu hałasu. Wszystkie lampki są wyłączone z wyjątkiem wskaźnikaprędkości. Ustawienie to umożliwia utrzymanie żądanego poziomu wilgotnościpodczas snu.


3 prędkości wentylatora

Nawilżacz Philips charakteryzuje się 3 prędkościami wentylatora orazwydajnością nawilżania wynoszącą 300 ml/godz. przy najwyższym ustawieniu.Urządzenie idealnie nadaje się do pomieszczeń o średniej wielkości (do 44m²)*.Zaawansowany Timer (20 sek./2 min.)

Zegara umożliwia programowanie czasu pracy urządzenia przez wybranąliczbę godzin (1, 4 lub 8 godzin), po upływie których wyłącza sięautomatycznie.
Łatwy do napełniania zbiornik

Napełnij wodą z pojemnika lub zanieś zbiornik pod kran. Wskaźnik „max”wyraźnie pokazuje, kiedy zbiornik jest pełny. Gdy zbiornik jest pusty, nawilżaczautomatycznie wyłącza się, a wskaźnik pokazuje, że konieczne jest napełnieniezbiornika.

Łatwa w czyszczeniu konstrukcja


Okrągła, minimalistyczna konstrukcja ułatwia czyszczenie urządzenia.Nawilżacz nie jest wyposażony w płytkę grzejną, dlatego nie wymaga odkamieniania.* Zapobiega powstawaniu mokrych plam i białego osadu: niezależny test zewnętrzny badający odkładanie się na meblach minerałów zawartych w kroplach płynów, zgodnie znormą DIN 44973, IUTA e.V. Odkładanie się minerałów na meblach było badane przez 3 godziny.* Wielkość pomieszczenia została obliczona na podstawie wydajności nawilżania, przetestowanej przez niezależne laboratorium, zgodnie z normą AHAM HU-1-2006 (R2011)* Na podstawie emisji bakterii Pseudomonas Fragi bezpośrednio z czystych modułów i filtrów po 2 godzinach ciągłego użytkowania na najwyższym ustawieniu, zwykorzystaniem wysterylizowanej wody z dodatkiem wymienionej bakterii, w komorze o pojemności 1 m3 i przepływie 280 l/min (74 gpm).


  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Nawilżacz
 • Pojemność zbiornika [l]
  2
 • Montaż
  Na podłodze
 • Zabezpieczenia
  Automatyczne wyłączenie w razie braku wody Wskaźnik pustego zbiornika na wodę
 • Kontrola poziomu wody
  TAK
 • Poziom hałasu [dB]
  34
 • Zastosowane technologie
  Tryb Auto
  Tryb Sleep

  Funkcje

 • Komunikacja
  Elektroniczny timer Wskaźnik poziomu wilgotności Wskaźnik pustego zbiornika Wskaźnik trybu Sleep
 • Wyświetlacz
  Wyświetlacz LCD
 • Ilość stopni nawilżania
  Auto 3
 • Inne
  Technologia NanoCloud - wykorzystuje naturalny proces parowania i pochłaniania suchego powietrza, mieszaniu go z cząsteczkami wody i emitowaniu wilgotniejszego powietrza do otoczenia. Tryb pracy ciągłej oraz nocnej SLEEP

  Nawilżanie

 • Rodzaj nawilżania
  Ewaporacyjne
 • Regulacja wilgotności
  Automatyczna
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
  44
 • Wydajność [l pary/dobę]
  7.2
 • Wkład filtrujący wodę
  TAK

  Fizyczne

 • Wysokość [cm]
  33.9
 • Szerokość [cm]
  24.9
 • Głębokość [cm]
  24.9

  Ogólne

 • Kolor
  Czarno-srebrny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.21

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.21
5/5
marysiag 2020.03.31, 05:02

Klimat wilgotnego lasu w Twoim domu

Kupując nawilżacz powietrza Philips, nie byłam do końca przekonana, czy faktycznie zmieni on zauważalnie jakość mojego życia codziennego. Wilgotność w moim mieszkaniu była jednak na tyle mizerna, szczególnie w sezonie grzewczym, że zmuszona byłam wieszać na grzejnikach mokre ręczniki. Nadeszła więc pora na profesjonalne rozwiązanie. Okazuje się, że w poprzednim życiu byłam najwidoczniej mieszkanką wilgotnych lasów tropikalnych, bo na poziomie wilgotności rzędu 60% czuję się ZNAKOMICIE. Urządzenie Philips utrzymuje teraz, zgodnie z moim życzeniem, stałą wilgotność na tym właśnie poziomie, dzięki specjalnym czujnikom. Mimo, że przeznaczone jest ono do pomieszczeń o powierzchni do 44m2, w moim 51-metrowym lokum również spisuje się dobrze. Nawilżacz tego typu, w przeciwieństwie do innych modeli, nie podgrzewa wody, a jedynie miesza suche powietrze z wodną mgiełką, eliminując w ten sposób ryzyko poparzenia. Łatwo go napełnić oraz wyczyścić, a odkamienianie nie jest konieczne. To bardzo nieinwazyjny lokator - w trybie cichym jest w zasadzie niesłyszalny, a więc nie zakłóca snu. Wręcz przeciwnie, ja osobiście największą różnicę zauważyłam właśnie w jakości snu. O ile w dzień działanie nawilżacza nie jest dla mnie zauważalne, o tyle w nocy naprawdę zaczęłam w końcu swobodnie oddychać ❤ Na koniec ciekawostka - nawilżacz poprawił jakość życia nie tylko mi, ale też moim domowym roślinom! W ciągu kilku miesięcy od zakupu Philipsa, moim palmom przestały w końcu schnąć końcówki liści, co świadczyło o zbyt suchym otoczeniu. Żadne zraszanie nie pomogło im tak, jak ten zakup ;)

5/5
Paweł 2020.02.23, 05:07

Oddycham swobodnie!

Wilgotność powietrza w domu wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego coraz częściej do zapewnienia odpowiedniej wilgotności powietrza wykorzystujemy w domu nawilżacz powietrza marki Philips. Nawilżacz powietrza ewaporacyjny za pomocą wentylatora zasysa suche powietrze. W ten sposób powietrze zostaje nawilżone, po czym jest z powrotem wydmuchiwane poza urządzenie. Nawilżacz ewaporacyjny to jeden z najzdrowszych i najmniej kłopotliwych sprzętów nawilżających powietrze. Działa poprzez naturalne odparowanie wody z wkładu nawilżającego. Znajdująca się w zbiorniku woda jest zaciągana przez ten właśnie wkład, a zamontowany wentylator przetacza powietrze przez wilgotne elementy, co skutkuje odparowaniem wody. Nasz rodzinny nawilżacz ewaporacyjny, który nie będzie emitował ani minerałów, ani bakterii tylko trzeba pamiętać o częstej wymianie filtrów. Osobom poszukującym wydajnego i komfortowego w użytkowaniu ewaporacyjnego nawilżacza powietrza możemy z całą rodziną polecić ten model. Technologia NanoCloud wykorzystuje naturalny proces parowania polegający na pochłanianiu suchego powietrza, mieszaniu go z cząsteczkami wody i emitowaniu wilgotniejszego powietrza do otoczenia. Ze wszystkich typów nawilżaczy, ewaporacyjne rozsiewają najmniej bakterii w powietrze. Nawilżacze ewaporacyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Nawilżacze ewaporacyjne są zdecydowanie najzdrowsze, a ten model tylko to potwierdza. Wyposażyłem się w dobry oczyszczacz i zapewniam sobie czyste powietrze dla siebie i całej mojej wspaniałej rodziny. Daje radę nawet w dużych pomieszczeniach. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę, że nawilżacz przez cały czas musi znajdować się w eksponowanym miejscu by efektywnie spełniać swoją rolę. Nawilżacz działa u mnie od kilku dni i muszę przyznać, że był to jednak dobry zakup. Na początku miałem wątpliwości czy to na prawdę działa ale to byl strzał w dziesiątkę! Nawilżacz działa cicho. Nawilżacz jest rewelacyjny, bardzo wydajny i cichy. Włączamy na cały dzień w pokoju naszych małych dzieci. Zauważyliśmy z żoną zdecydowaną poprawę zdrowia naszych kochanych dzieciaków.

5/5
Piotrek 2020.01.03, 08:05

Świetny nawilżacz

Świetny nawilżacz, jak się wejdzie do pomieszczenia to niemal natychmiastowo czuć przyjemną chłodną bryze. W nocy cichy i utrzymuje stała wartość nawilżenia pomimo działającego i podkręconego kaloryfera. Polecam

Raty i Leasing

Raty
Leasing
Oblicz wysokość raty

Wybierz produkt kredytowy

Outlet