MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1499

Nawilżacz z funkcją oczyszczania PHILIPS AIRWASHER Seria 50000 HU5931/10

nr kat.: 1362541 PHILIPS
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Nawilżacz z funkcją oczyszczania PHILIPS AIRWASHER Seria 50000 HU5931/10
Filtr nawilżający PHILIPS FY5156/10
Filtr NanoProtect PHILIPS AIRWASHER FY1114/10
Kup zestaw
Nawilżacz z funkcją oczyszczania PHILIPS AIRWASHER Seria 50000 HU5931/10
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Nawilżacz z funkcją oczyszczania PHILIPS AIRWASHER Seria 50000 HU5931/10
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Nawilżacz z funkcją oczyszczania HU5931_10_Allegro
Philips Hu5931 Kv 1120px

Nawilżacz z funkcją oczyszczania HU5931/10

Philips Hu5931 Opis 1120px

Dlaczego odpowiednie nawilżenie powietrza jest ważne?

Philips Wilgotnosc 1120px
Philips Niekorzystny wpływ suchego powietrzaPhilips Niekorzystny wpływ suchego powietrzaPhilips Niekorzystny wpływ suchego powietrza

Niekorzystny wpływ suchego powietrza

  • wpływa na jakość snu
  • zmniejsza odporność
  • może podrażniać oczy, nos i gardło
  • często przyczynia się do problemów oddechowych
  • wysusza włosy i skórę
  • sprzyja rozwojowi bakterii i wirusów

Technologia Philips NanoCloud nawilża powietrze w domach, biurach i innych pomieszczeniach, utrzymując nawilżenie na stałym, rekomendowanym poziomie od 40 do 60%.

Philips Technologia Philips NanoCloudPhilips Technologia Philips NanoCloudPhilips Technologia Philips NanoCloud

Technologia Philips NanoCloud

Uzyskała certyfikat potwierdzający jej higieniczne działanie. Udowodniono, że uwalnia do powietrza 99% mniej bakterii w porównaniu z ultradźwiękowymi nawilżaczami, chroniąc długofalowo Twoje zdrowie, ponieważ cząsteczki mgiełki są tak drobne, że nie przenoszą bakterii.

Philips Bez plam i mokrych śladów!Philips Bez plam i mokrych śladów!Philips Bez plam i mokrych śladów!

Bez plam i mokrych śladów!

Uwalniana para wodna ze zwykłych oczyszczaczy zawiera minerały, wapno i magnez, które skraplają się na meblach, podłodze i ścianach, zostawiając białe osady i plamy. Technologia NanoCloud, zmniejsza cząsteczki pary wodnej, dzięki czemu nie przenoszą minerałów, które zostają zatrzymane w zbiorniku wody urządzenia. Drobna mgiełka utrzymuje się w powietrzu dłużej co zapobiega powstawaniu mokrych plam w Twoim mieszkaniu.

Philips 4 precyzyjne ustawienia nawilżaniaPhilips 4 precyzyjne ustawienia nawilżaniaPhilips 4 precyzyjne ustawienia nawilżania

4 precyzyjne ustawienia nawilżania

Poziom nawilżenia może być ustawiony manualnie (40, 50 lub 60%) bądź sterowany automatycznie, gdzie odpowiednie nawilżenie zostanie dopasowane do stanu powietrza w pomieszczeniu. Utrzymywanie optymalnego poziomu nawilżenia minimalizuje problemy zdrowotne powodowane przez suche powietrze oraz sprawia, że powietrzem w pomieszczeniu komfortowo się oddycha.

DODATKOWA FUNKCJA OCZYSZCZANIA POWIETRZA

Philips Duzy Filtr

Lepszą wydajność oczyszczania powietrza z cząsteczek i długi okres eksploatacji zapewnia gruby filtr NanoProtect. Wychwytuje on do 99% cząsteczek o wielkości 0,02 mikrona. Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów. Całe powietrze przepływa przez wysokiej klasy filtr o solidnej i stabilnej strukturze, która zapewnia dużą wydajność filtrowania.

ZOSTAW SMOG I ALERGENY ZA DRZWIAMI

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowia powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do pomieszczeń alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog.

Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5

Cząsteczka PM2,5

PM2,5 to cząsteczka, która wśród wszystkich zanieczyszczeń atmosferycznych jest najgroźniejsza dla zdrowia człowieka. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ przenikają one do najgłębszych partii płuc i wchłaniane są do krwioobiegu, zwiększając ryzyko chorób układu oddechowego i krążenia, a także nasilając ich objawy.

Philips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Zanieczyszczenia w powietrzu, mogą przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać alergie i astmę oraz zaostrzać ich objawy. W szczególności narażone są dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze i chorzy. Dbając o zdrowie oraz komfort codziennego życia należy skutecznie oczyszczać i nawilżać powietrze w domu.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861

Zasięg działania do 82 m2 i wysoka wydajność

Philips Hu5931 Lifestyle V3
Philips Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 82 m2Philips Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 82 m2Philips Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 82 m2

Efektywnie oczyści i nawilży powietrze w pomieszczeniach nawet do 82 m2

Dodatkowo elektroniczny wyświetlacz wskaże poziom nawilżenia i temperaturę powietrza w pomieszczeniu, które będą precyzyjnie mierzone za pomocą inteligentnego czujnika. Kiedy urządzenie wykryje, że zbiornik wody jest pusty, przypomni o konieczności jego ponownego napełnienia.

Philips 5 różnych tryby prędkości wentylatoraPhilips 5 różnych tryby prędkości wentylatoraPhilips 5 różnych tryby prędkości wentylatora

5 różnych tryby prędkości wentylatora

Umożliwiają swobodny wybór i ustawienie preferowanej prędkości wentylatora lub działanie automatyczne (do wyboru prędkości 1, 2 i 3, tryb automatyczny oraz tryb turbo). Dodatkowo jest bardzo wydajny energetycznie, zużycie energii wynosi zaledwie 16 W!

WYGODA UŻYTKOWANIA

Philips Hu5931 Lifestyle V1
Philips Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!Philips Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!Philips Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!

Duży pojemnik na wodę - aż 4 litry!

Wydajność nawilżania urządzenia to aż 600 ml/h, co oznacza duży zasięg jego działania oraz mniejszą częstotliwość dolewania wody!

Philips Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperaturyPhilips Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperaturyPhilips Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperatury

Elektroniczny wskaźnik poziomu nawilżenia oraz temperatury

Elektroniczny wyświetlacz, wskazuje poziom nawilżenia i temperaturę powietrza mierzone poprzez inteligentny czujnik.

Philips Ustawienie zegara i wyłączenie oświetleniaPhilips Ustawienie zegara i wyłączenie oświetleniaPhilips Ustawienie zegara i wyłączenie oświetlenia