PLN 1547

Oczyszczacz BEKO ATP8100

nr kat.: 1364509 BEKO
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Oczyszczacz BEKO ATP8100
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Oczyszczacz BEKO ATP8100
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Oczyszczacz powietrza z wbudowanym czujnikiem pyłu PM 2.5, trybem wielokrotnej filtracji, czujnikiem światła, timerem ułatwiającym spersonalizowanie ustawień,  przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 75 m2.

Techniczne

Rodzaj produktu

Oczyszczacz powietrza

Moc [W]

71

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Montaż

Na podłodze, Na stole

Poziom hałasu [dB]

Głośność maksymalna: 70 dB

Inne

Głośność w trybie sleep: 46 dB; czujnik światła; długość przewodu zasilającego : 2 m

Funkcje

Ilość stopni oczyszczania

3

Wyświetlacz

Elektroniczny, Timer, Tryb pracy, Wskaźnik jakości powietrza, Wskaźnik prędkości obrotów wentylatora, Wskaźnik wymiany filtra

Inne

5 prędkości nawiewu; 3 tryby pracy: Turbo, Auto, Sleep

Oczyszczanie

Rodzaj filtrów

HEPA, Wstępny

Ilość filtrów

3

Max powierzchnia pomieszczenia [m2]

75

Wydajność CADR [m3/h]

480

Czujniki

Jakości powietrza

Zastosowane technologie

Filtr wstępny

Fizyczne

Wysokość [cm]

61

Szerokość [cm]

41

Głębokość [cm]

24.5

Waga [kg]

8.5

Ogólne

Producent

Beko

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Głowa rodziny alergików

By w końcu odetchnąć pełną piersią

Jako mieszkanka jednego z miast o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w całym kraju i jednocześnie posiadaczka rodziny o najwyższym możliwym stężeniu alergików na metr kwadratowy (nawet pies!), zdecydowanie polecam zakup oczyszczacza powietrza BEKO. To nie jest zbędny wymysł ani modny gadżet. To coś, co pozwala nam każdego dnia odetchnąć pełną piersią. Zanieczyszczeń w powietrzu nie widać, a wiem, że trudno uwierzyć w coś, czego nie zobaczyliśmy na własne oczy. Ale nawet mój synek wie, że "Smok" jest groźny dla naszego zdrowia i ja o to zdrowie swoich najbliższych dbam - z pomocą Beko. To eleganckie (naprawdę ładne) urządzenie mieszka z nami już 3 miesiące i - możecie mi wierzyć lub nie - czujemy wielką różnicę. Niezależnie od sytuacji na zewnątrz, nasz dom to oaza "czystego powietrza". Co utwierdziło mnie w przekonaniu, że to była dobra decyzja? Mniej kichania, mniej suchego napadowego kaszlu, mniej kapania z nosa. Moje dzieci przestały tak dotkliwie odczuwać swoją alergię, jej uciążliwość mocno się zmniejszyła. Oczyszczacz Beko stoi na straży naszego domu, pilnując, aby nie rozgościli się w nim niechciani, mikroskopijni intruzi - pyły, grzyby, wirusy, bakterie, kurz, sierść, aż po gazy i nieprzyjemne zapachy... Jego broń to 3 niezwykle skuteczne filtry. Nie znam się zbyt dobrze na technologii, ale wiem, że Beko robi robotę ;) A jest to bestia naprawdę inteligentna. Dzięki czujnikowi światła wie, kiedy nasza rodzina przechodzi w tryb "off" i usuwa się wtedy w cień, nie zakłócając swoją pracą naszego odpoczynku. Gdy jakość powietrza znacząca spada, oczyszczacz przechodzi w tryb turbo. To jego "cała na przód", czyli maksymalna efektywność pracy. Jeśli Wam również, tak jak i mi, zależy na zdrowiu swoim i rodziny - marsz do Media Markt po Beko! :)

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Oczyszczacz BEKO ATP8100
Oczyszczacz BEKO ATP8100 ×
Oczyszczacz BEKO ATP8100
Oczyszczacz BEKO ATP8100
Oczyszczacz BEKO ATP8100

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]