Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Oczyszczacz BEKO ATP8100

nr kat.: 1364509 BEKO
Produkt dostępny w ratach od 3 do 60 miesięcy'

Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 28.05.2019 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 11,69 %; cena towaru 2200,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 10,00 %; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2200,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 2420,10 zł; całkowity koszt kredytu 220,10 zł (w tym prowizja 20,68 zł, odsetki 199,42 zł); czas obowiązywania umowy: 20 mies., wysokość 19 równych rat miesięcznych 121,00 zł, wysokość ostatniej 20 raty wynosi 121,10 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Outlet

Produkt w outlecie

Oczyszczacz BEKO ATP8100

1449,-

Zaoszczędzisz 350,00 zł

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Beko
Duża moc
pracy
480m3/h
Czujnik
światła
automatyczna zmiana
trybów pracy
Tryb
cichy
poprawa
jakości snu
Filtr
HEPA
najlepsza
ochrona
Wbudowany
czujnik
pyłu PM2.5
Poziom zanieczyszczenia powietrza w Polsce jest alarmujący. Polska, w kategorii zanieczyszczenia powietrza pyłami zawieszonymi PM10 i rakotwórczym benzo(a)pirenem, zajmuje podium w Europie. Pod względem zanieczyszczenia pyłami PM2,5 sytuacja się powtarza. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w naszym kraju normy zanieczyszczeń są przekraczane nawet dziesięciokrotnie. Jak to wpływa na nasze zdrowie?
SMOG (połączenie szkodliwych związków chemicznych, pyłów i mgły) istotnie wpływa na rozwój wielu chorób układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Narażone są na to szczególnie dzieci, osoby starsze i kobiety w ciąży.
Liczba zgonów z powodu oddychania zanieczyszczonym powietrzem jest 10 razy wyższa niż liczba zgonów w wypadkach drogowych.
Dla nas jakość powietrza ma znaczenie. Oczyszczacz Beko pozwoli Ci oddychać swobodnie i zdrowo.
Oczyszczacz Beko wyposażony jest w trzy wysokiej jakości filtr, dbające o czystość powietrza w Twoim domu.
Filtr odpowiedzialny za usuwanie szkodliwych gazów, takich jak metanal, gazy VOC oraz nieprzyjemnych zapachów.

Szacowana żywotność filtra: 500 dni.
Wysokosprawny filtr powietrza przechwytujący szkodliwe cząsteczki większe niż 0,3 mikrona. Powietrze przepływające przez ten wysokiej klasy filtr, oczyszczane jest z toksycznych pyłów PM2,5 i PM10 oraz cząsteczek organicznych, takich jak pyłki kwiatowe, roztocza, grzyby, bakterie czy większość wirusów.

Szacowana żywotność filtra: 250 dni.
Odpowiedzialny za wyłapywanie większych zanieczyszczeń, takich jak kurz, włosy, sierść. Filtr ten przedłuża żywotność filtra HEPA.

Zaleca się czyszczenie filtra co miesiąc. Możliwość czyszczenia odkurzaczem/pod bieżącą wodą.
Dzięki systemowi monitorowania filtrów, nie musisz martwić się o skuteczność urządzenia. Oczyszczacz za pomocą diod poinformuje Cię o konieczności czyszczenia filtra wstępnego lub wymianie filtra HEPA czy węglowego.
Oczyszczacz Beko posiada moc 71W, dzięki czemu może oczyścić powietrze w pomieszczeniach nawet do 100m2. Jego wydajność to aż 480m3/h.
Oczyszczanie powietrza jest bardzo ważne również w nocy, ponieważ poprawia jakość naszego snu, a co za tym idzie, regenerację organizmu. Tryb cichy tryb pracy oczyszczacza przy niskim poziomie jasności wyświetlacza. Od teraz możesz cieszyć się zdrowym, spokojnym snem.
Dzięki czujnikowi pyłu, oczyszczacz Beko wykrywa stężenie cząstek PM2.5 w powietrzu i wyświetla ich wartość na panelu LED. Jakość powietrza wskazuje 6 odpowiednio dobranych barw LED. Jeśli wartość PM2.5 mieści się w przedziale od 0-50 to poziom zanieczyszczeń jest niski a jakość powietrza wysoka (kolor ciemno niebieski). Gdy powietrze jest bardzo złej jakości, a stężenie pyłów jest powyżej 300, wyświetlacz przyjmie kolor pomarańczowy.

Dzięki czujnikowi światła oczyszczacz Beko pracuje w pełni automatycznie. W nocy oczyszczacz przejdzie w silent mode, by nie zakłócać snu domowników. Gdy wykryje światło przejdzie w tryb Auto, by skutecznie oczyszczać powietrze w całym domu.
Jeśli jakość powietrza w pomieszczeniu jest bardzo niska a stężenie niebezpiecznych pyłów wysokie, oczyszczacz Beko przechodzi w tryb Turbo. Wykorzystuje pełna moc, by jak najszybciej oczyścić powietrze.
W trybie automatycznym wystarczy, żebyś zgasił światło w pomieszczeniu a oczyszczacz przejdzie do tryu cichego, nie będzie głośniejszy od naturalnych szmerów w pomieszczeniu. Gdy wykryje światło powróci do poprzedniego trybu pracy, intensywniej oczyszczając powietrze w całym domu. Oczyszczacz pracuje w ruchu oscylacyjnym (płynnie zmieniając kąt nachylenia, tak by wprowadzić naturalną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu).
Czas pracy oczyszczacza możesz dostosować do swoich potrzeb. Oczyszczacz możesz zaprogramować na 1, 4 lub 8h działania.
1. Mam psa czy jego sierść nie uszkodzi oczyszczacza?
- Oczyszczacz Beko wyposażony jest w filtr wstępny, który skutecznie zatrzymuje sierść i kurz. Filtr ten można myć pod bieżącą wodą.
2. Czy potrzebuję oczyszczacza, skoro nie mieszkam w dużym mieście?
- Nie tylko duże miasta są dotknięte problemem smogu. Jeśli w danej miejscowości pali się w piecach węglem lub ruch samochodowy jest intensywny, jakość powietrza na pewno jest niska.
3. Czy oczyszczacz powietrza powinienem używać tylko zimą?
- Oczyszczacze powinny być używane przez wszystkie pory roku. Zimą usuwają szkodliwe pyły i gazy, wiosną i latem bakterie, wirusy oraz pyłki często powodujące alergie. Dodatkowo oczyszczacz codziennie niweluje zanieczyszczenia wynikające z palenia papierosów, kadzidełek czy świec.
Techniczne

Rodzaj produktu

Oczyszczacz powietrza

Moc [W]

71

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Montaż

Na podłodze, Na stole

Poziom hałasu [dB]

Głośność maksymalna: 70 dB

Inne

Głośność w trybie sleep: 46 dB; czujnik światła; długość przewodu zasilającego : 2 m

Funkcje

Ilość stopni oczyszczania

3

Wyświetlacz

Elektroniczny, Timer, Tryb pracy, Wskaźnik jakości powietrza, Wskaźnik prędkości obrotów wentylatora, Wskaźnik wymiany filtra

Inne

5 prędkości nawiewu; 3 tryby pracy: Turbo, Auto, Sleep

Oczyszczanie

Rodzaj filtrów

HEPA, Wstępny

Ilość filtrów

3

Max powierzchnia pomieszczenia [m2]

75

Wydajność CADR [m3/h]

480

Czujniki

Jakości powietrza

Zastosowane technologie

Filtr wstępny

Fizyczne

Wysokość [cm]

61

Szerokość [cm]

41

Głębokość [cm]

24.5

Waga [kg]

8.5

Ogólne

Producent

Beko

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Gwarancja Plus Komfort 36 m-cy. (Małe AGD)

Gwarancja Plus Komfort 36 m-cy. (Małe AGD)

 • Serwis "door to door"
 • Ubezpieczene od awarii
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm
 • Naprawa lub karta podarunkowa (jeśli naprawa niemożliwa)
Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 36 m-cy. (Małe AGD)

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona 36 m-cy. (Małe AGD)

 • Serwis "door to door"
 • Ubezpieczene od awarii
 • Ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego
 • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, rozboju
 • Ubezpieczenie od przepięcia
 • Zakres międzynarodowy
 • Ubezpieczenie dla klientów indywidualnych
 • Ubezpieczenie dla firm
 • Naprawa lub karta podarunkowa (jeśli naprawa niemożliwa)

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 15x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

Do 30x0% (na wybrane produkty) - szukaj oznaczonych produktów -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Oczyszczacz BEKO ATP8100
Oczyszczacz BEKO ATP8100 ×
Oczyszczacz BEKO ATP8100
Oczyszczacz BEKO ATP8100
Oczyszczacz BEKO ATP8100

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]