PLN 1449

Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG

nr kat.: 1412725 ELECTROLUX
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Bardzo cicha praca
Dostęp poprzez aplikację na telefon
Rokomendowany do powierzchni
Niepowtarzalny design
Duża wydajność CADR
Oczyszczacz powietrza
PA91-404DG
Pure A9, najnowszy oczyszczacz powietrza szwedzkiej marki Electrolux w procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, szkodliwe dla zdrowia pyłki PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy. Zastosowany w oczyszczaczu system AirSurround wywołuje spiralny ruch powietrza, dzięki czemu czyste powietrze rozprowadzane jest równomiernie nawet w trudnodostępne miejsca. Pure A9 rekomendowany jest przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.
POZNAJ NASZE OCZYSZCZACZE
Ochrona przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami
Czyste powietrze ma kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka. Oczyszczacz powietrza Pure A9 jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, pyłki PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy, a wszystko to po to aby zapewnić czystsze i zdrowe powietrze w naszych domach.
Unikalny wygląd
Oczyszczacz powietrza Pure A9 to oprócz wysokiej skuteczności działnia także wyjatkowy, współczesny design pasujący do nowoczesnych mieszkań. Do produkcji oczyszczacza do minimum ograniczono użycie plastiku na korzyść takich tworzyw jak metal, materiał i drewno.
System PureSense
Unikalny system PureSense, stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach nawet, jeśli nie ma Cię w pobliżu.

Odpowiedni kolor podświetlenia panelu sterowania na bieżąco sygnalizuje o aktualnej jakości powietrza.
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna zapewnia stały dostęp do ustawień poziomów jakości powietrza. Czy jesteś w domu, czy poza nim, masz stały dostęp do regulacji jakości powietrza w pomieszczeniu za pomocą aplikacji i możesz w dowolnym czasie i dowolnym miejscu dostosować wszystkie ustawienia.
Równomierne oczyszczanie
System AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza dociera do wszystkich miejsc w pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych, zapewniając skuteczne oczyszczanie.
Niezwykle cicha praca
Pure A9 zapewnia najwyższą zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie 16 dBA, to dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku. W rzeczywistości nawet przy pełnej mocy poziom hałasu wynosi zaledwie 49 dBA co odpowiada mniej więcej poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy.
Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów
Oczyszczacz powierza jest wyposażony w czujnik zapachów i filtr węglowy, który usuwa z domu wszystkie nieprzyjemne zapachy, w tym także dym z papierosów.
Walcz z alergią
Wysoka skuteczność filtracji sprawia, że Twój dom będzie bezpiecznym miejscem nawet dla osoby mającej alergię. Co więcej, produkt ten jest rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.

Możliwość dostosowania do każdej sytuacji
Każdy dom jest inny. Właśnie dlatego opracowaliśmy zestaw filtrów dostosowanych do konkretnych warunków powietrza w pomieszczeniach i do odpowiednich potrzeb. Czy to jest filtracja nieprzyjemnych zapachów, alergenów czy pyłów PM2.5 i PM10, każdy użytkownik będzie mógł znaleźć odpowiedni filtr dla siebie.
DOBIERZ ODPOWIEDNI FILTR DLA SIEBIE

Galeria filmów

 • Wideo
Techniczne

Rodzaj produktu

Oczyszczacz powietrza

Moc [W]

110

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Montaż

Na podłodze

Poziom hałasu [dB]

49

Inne

Poziom hałasu, przy trybie pracy minimalnym 17 dB.

Funkcje

Ilość stopni oczyszczania

Auto, 3

Wyświetlacz

Elektroniczny, Wskaźnik jakości powietrza, Wskaźnik prędkości, Wskaźnik wymiany filtra

Inne

Czujnik światła przechodzi w tryb nocny, przy niskim poziomie oświetlenia.

Oczyszczanie

Max powierzchnia pomieszczenia [m2]

92

Wydajność CADR [m3/h]

442

Czujniki

Jakości powietrza

Dodatkowe funkcje

Nawiew 360st

Zastosowane technologie

Wi-Fi

Fizyczne

Wysokość [cm]

56.5

Szerokość [cm]

31.5

Głębokość [cm]

31.5

Waga [kg]

7.9

Ogólne

Producent

Electrolux

Kolor

Grafitowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Pasjonatka

Kiedy trzeba oczyścić atmosferę

Od kiedy dowiedziałam się, że moje dziecko ma astmę, zmieniło się moje myślenie o jakości powietrza w naszym domu. Zachęcona pozytywnymi opiniami, z pomocą doradcy Media Markt wybrałam oczyszczacz powietrza Electrolux.
Czemu wybór padł właśnie na niego? Electrolux jest marką, którą od lat darzę zaufaniem. Przeglądając różne dostępne na rynku modele oczyszczaczy powietrza nie sposób nie zauważyć, że w większości przypadków są to sprzęty dużych gabarytów. Ich design sprawia, że najchętniej mielibyśmy ochotę postawić je w takim miejscu, żeby nikt ich nie widział. Argument, że oczyszczacz ma przede wszystkim być skuteczny, a dobrze wyglądać nie musi, jakoś nie do końca mnie przekonywał. Oczyszczacz Electrolux jest jedynym oczyszczaczem, który przyciąga spojrzenia. Stoi w samym centrum domu, idealnie pasuje do naszego wnętrza. Ma oryginalny kształt, jest wykonany z solidnych materiałów, przy jego produkcji zredukowano ilość otaczającego nas zewsząd plastiku, na korzyść metalu oraz materiału. W przeciwieństwie do innych oczyszczaczy dostępnych na rynku łatwo go przenosić.
Co go wyróżnia? Umiejętność odnajdywania się w różnych warunkach. W zależności od tego, jaka jest jakość powietrza za oknem, tryb jego pracy się zmienia. Regularnie ustalany współczynnik oczyszczania powietrza jest realnym zapewnieniem, że w moim domu panuje atmosfera przyjazna dla naszego zdrowia. Oczyszczanie powietrza odbywa się na aż 5 stopniach i przez 360 filtrów. To tylko liczby, które mają realne przełożenie na to, że naprawdę lepiej nam się oddycha, a w naszym domu jest mniej roztoczy i alergenów. Nie straszne mu są duże przestrzenie, wywołując spiralny ruch powietrza, zapewnia nam najlepszej jakości powietrze w każdym zakątku domu.
Namacalnym dowodem na jakość pracy tego urządzenia są podsumowania, które są wyświetlane w kompatybilnej z nim aplikacji oraz bardzo intuicyjne zastosowanie kolorów, które na bieżąco informują nas, jaka w danej chwili jest jakość powietrza w naszym domu.
Kolejnym, moim zdaniem jednym z największych plusów tego oczyszczacza jest jego cicha praca. Wspaniale, że efekty jego pracy można poczuć, ale nie usłyszeć. Najpierw stał on w pokoju naszego najmłodszego dziecka nie zakłócając jego snu, a to chyba najlepsza rekomendacja. Oczyszczacz powietrza to jeden z tych produktów, co do których najpierw podchodziłam dość sceptycznie, ale po kilku miesiącach użytkowania, już nie wyobrażam sobie, że mogłoby go w moim domu zabraknąć. Różnicę naprawdę da się poczuć. Jest to produkt, z którego jestem naprawdę zadowolona, ponieważ nie spodziewałam się, że jeden sprzęt jest w stanie w taki sposób poprawić komfort życia wszystkich domowników.

5 na 5

IzaBella

Świetny oczyszczacz dla właścicieli czworonogów!

Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG to STRAŻNIK świeżego powietrza w moim domu. Jestem posiadaczką dwóch fantastycznych psów, to moi futrzaści przyjaciele, zwierzęta wprowadzają mnóstwo radości do życia mojej rodziny jednak generują też mało przyjemne zapachy. Kiedyś używałam odświeżaczy powietrza jednak maskowały one tylko przykre zapachy a do tego nie były one korzystne dla zdrowia. Postanowiłam zainwestować w odświeżacz, mój wybór padł na urządzenie Electrolux ponieważ cenie sobie w/w markę, posiadam w domu pralkę i piekarnik tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolona. Po kilku miesiącach użytkowania mogę polecić oczyszczacz Electrolux wszystkim właścicielom czworonogów, w moim domu wreszcie jest świeże powietrze, bez stresu mogę zapraszać gości. Urządzenie Electrolux posiada elegancki design dzięki temu jest ozdobą mojego salonu. Duży pozytyw za cichą pracę, oczyszczacz możemy śmiało używać w nocy! Filtr węglowy obecny w urządzeniu eliminuje szkodliwe gazy i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Plus za możliwość sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji. Podoba mi się, że w urządzeniu zamontowany jest czujnik światła i w nocy kolory które wytwarza urządzenie ( w zależności od jakości powietrza) są automatyczne wyłączane. Urządzenie cechuje duża wydajność, rodzina i znajomi zauważyli różnice w jakości powietrza w naszym domu od razu! Do zalet urządzenie zaliczam również korzystny stosunek jakości do ceny. Wad urządzenia nie zauważyłam i mam nadzieję, że tak już zostanie! Polecam oczyszczacz wszystkim właścicielom czworonogów, urządzeniu Electrolux przyznaję ocenę celującą!

1 na 5

Wojtek

Brak opinii konsumentów.

Opinie zamieszczone przez dostawców sprzętu nie budzą zaufania.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG ×
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-404DG

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]