Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX PA91-605GY Pure A9

nr kat.: 1427949
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 129
 • Czujniki: Jakości powietrza
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

POZNAJ NASZE OCZYSZCZACZE
Ochrona przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami
Czyste powietrze ma kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka. Oczyszczacz powietrza Pure A9 jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, pyłki PM1.0, PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy, a wszystko to po to aby zapewnić czystsze i zdrowe powietrze w naszych domach.
Unikalny wygląd
Oczyszczacz powietrza Pure A9 to oprócz wysokiej skuteczności działania także wyjątkowy, współczesny design pasujący do nowoczesnych mieszkań. Do produkcji oczyszczacza do minimum ograniczono użycie plastiku na korzyść takich tworzyw jak metal, materiał i drewno.
System PureSense
Unikalny system PureSense, stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach nawet, jeśli nie ma Cię w pobliżu. Zaawansowana technologia PureSense polega m.in. wyposażeniu urządzenia w czujniki: światła, wilgotności, pyłów zawieszonych, temperatury i lotnych związków organicznych, dzięki temu na bieżąco można sprawdzić aktualną sytuację w domu.
Aplikacja mobilna
Pozwala na kontrolę i zmianę ustawień oczyszczacza.
Za pomocą aplikacji możesz m.in:
sprawdzić jakość powietrza w
   pomieszczeniu oraz na zewnątrz,
sprawdzić bieżące odczyty pyłów
   PM2.5, PM10, PM1.0, VOC, temperatury i
   wilgotności,
zmienić tryb pracy,
włączyć jonizację,
włączyć blokadę rodzicielską
sprawdzić stan zużycia filtra
otrzymać powiadomienie na
   30 dni przed wymianą filtra
Równomierne i szybkie oczyszczanie
Równomierne i szybkie oczyszczanie System AirSurround wymuszając spiralny ruch powietrza dociera do wszystkich miejsc w pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych, zapewniając skuteczne oczyszczanie. Wskaźnik CADR, czyli ilość czystego powietrza dostarczana przez oczyszczacz wynosi aż 618 m3/h. To znaczy, że oczyszczacz w mniej niż 5 minut oczyści powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 20 m2.
Niezwykle cicha praca
Pure A9 zapewnia najwyższą zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie 16 dBA, to dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku. W rzeczywistości nawet przy pełnej mocy poziom hałasu wynosi zaledwie 49 dBA co odpowiada mniej więcej poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy.
Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów
Oczyszczacz powierza jest wyposażony w czujnik zapachów i filtr węglowy, który usuwa z domu wszystkie nieprzyjemne zapachy, w tym także dym z papierosów.
Walcz z alergią
Wysoka skuteczność filtracji sprawia, że Twój dom będzie bezpiecznym miejscem nawet dla osoby mającej alergię. Co więcej, oczyszczacz Pure A9 posiada certyfikat ECARF oraz jest rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.

Doskonała 5-stopniowa filtracja
Oczyszczacz wyposażony jest w filtr antysmogowy, który wykorzystuje technologię HEPA13 zapewniając 99,98% filtrację cząstek o wielkości
zaledwie 0,3 µm. Dodatkowo powłoka antybakteryjna neutralizuje enzymy bakteryjne na poziomie komórkowym, eliminując do 99,9% bakterii występujących w domu i zapobiegając ich dalszemu rozwojowi. Teraz Ty i Twoja rodzina możecie czuć się bezpiecznie.
Możliwość dostosowania do każdej sytuacji
Każdy dom jest inny. Właśnie dlatego opracowaliśmy zestaw filtrów dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz warunków sezonowych. Czy to jest filtracja nieprzyjemnych zapachów, alergenów czy pyłów PM1.0, PM2.5 i PM10, każdy użytkownik będzie mógł znaleźć odpowiedni filtr dla siebie. Dodatkowo filtry są indywidualnie identyfikowane za pomocą „inteligentnego tagu”, który optymalizuje wydajność i zapamiętuję długość pracy oraz poziom zużycia filtra.
Świetlna sygnalizacja jakości powietrza
Wokół panela sterowania znajduje się kolorowy pierścień, którego kolor na bieżąco sygnalizuje jakość powietrza w czasie rzeczywistym.

PURE A9
Nagrodzone skandynawskie wzornictwo
Oczyszczacz powietrza Pure A9 zdobył nagrodę Red Dot Design Award 2020 za wyjątkowy design! Oprócz zapewnienia wyjątkowo czystego powietrza, oczyszczacz Pure A9, inspirowany nowoczesnym skandynawskim designem mebli, tkanin oraz materiałów, doskonale komponuje się z wnętrzem, nie rażąc swoją obecnością domowników i gości.
DOBIERZ ODPOWIEDNI FILTR DLA SIEBIE

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Oczyszczacz powietrza
 • Rodzaj zasilania
  Sieciowe
 • Montaż
  Na podłodze
 • Poziom hałasu [dB]
  49
 • Inne
  System AirSurround tworzy potężny ruch spiralny, który skutecznie krąży i zapewnia do 3 razy wyższą szybkość dostarczania czystego powietrza (CADR) niż w poprzednich generacjach. Poziom hałasu, przy trybie pracy minimalnym 17 dB.

  Funkcje

 • Ilość stopni oczyszczania
  Auto 5
 • Wyświetlacz
  Dotykowy panel kontrolny Elektroniczny Tryb pracy Wskaźnik jakości powietrza Wskaźnik wymiany filtra Wskaźnik zanieczyszczenia pyłami zawieszonymi PM 2,5
 • Inne
  Czujnik światła przechodzi w tryb nocny, przy niskim poziomie oświetlenia.
 • Zastosowane technologie
  Wi-Fi

  Oczyszczanie

 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
  129
 • Czujniki
  Jakości powietrza
 • Dodatkowe funkcje
  Nawiew 360st

  Fizyczne

 • Wysokość [cm]
  72.5
 • Szerokość [cm]
  31.5
 • Głębokość [cm]
  31.5
 • Waga [kg]
  8.9

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.96

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.96
5/5
Klaudyna 2021.11.24, 07:27

elegancki i cichy

Oczyszczacz pięknie wykonany, elegancki bez problemu stanowi element wystroju a przy tym dba o czyste powietrze, działa cicho i jest wydajny. Łatwa w obsłudze aplikacja na telefon pozwala na sterowanie oczyszczaczem zdalnie. Polecam

5/5
OLGA 2021.09.21, 09:06

Bardzo cichy i elegancki. Super jest funkcja sterowania przez smartfona. Świetnie się nam sprawdza !

5/5
Mysza 2021.09.17, 04:45

Kosmiczny design

Na pierwszy rzut oka znajomi nie wiedzieli co to jest. Tak ekskluzywnego oczyszczacza powietrza jeszcze nie widziałam. Jest cichy, lekki, łatwy w transporcie / przenoszeniu z jednego pokoju do drugiego. Nie budzi dzieci - może pracować całą noc. Rewelcja.

Outlet