MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1397

Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX Pure PA91-404DG

nr kat.: 1412725 ELECTROLUX

Outlet

1397,-

Zaoszczędzisz 419,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX Pure PA91-404DG
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX Pure PA91-404DG
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Bardzo cicha praca
Dostęp poprzez aplikację na telefon
Rokomendowany do powierzchni
Niepowtarzalny design
Duża wydajność CADR
Oczyszczacz powietrza
PA91-404DG
Pure A9, najnowszy oczyszczacz powietrza szwedzkiej marki Electrolux w procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, szkodliwe dla zdrowia pyłki PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy. Zastosowany w oczyszczaczu system AirSurround wywołuje spiralny ruch powietrza, dzięki czemu czyste powietrze rozprowadzane jest równomiernie nawet w trudnodostępne miejsca. Pure A9 rekomendowany jest przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.
POZNAJ NASZE OCZYSZCZACZE
Ochrona przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami
Czyste powietrze ma kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka. Oczyszczacz powietrza Pure A9 jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, pyłki PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy, a wszystko to po to aby zapewnić czystsze i zdrowe powietrze w naszych domach.
Unikalny wygląd
Oczyszczacz powietrza Pure A9 to oprócz wysokiej skuteczności działnia także wyjatkowy, współczesny design pasujący do nowoczesnych mieszkań. Do produkcji oczyszczacza do minimum ograniczono użycie plastiku na korzyść takich tworzyw jak metal, materiał i drewno.
System PureSense
Unikalny system PureSense, stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach nawet, jeśli nie ma Cię w pobliżu.

Odpowiedni kolor podświetlenia panelu sterowania na bieżąco sygnalizuje o aktualnej jakości powietrza.
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna zapewnia stały dostęp do ustawień poziomów jakości powietrza. Czy jesteś w domu, czy poza nim, masz stały dostęp do regulacji jakości powietrza w pomieszczeniu za pomocą aplikacji i możesz w dowolnym czasie i dowolnym miejscu dostosować wszystkie ustawienia.
Równomierne oczyszczanie
System AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza dociera do wszystkich miejsc w pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych, zapewniając skuteczne oczyszczanie.
Niezwykle cicha praca
Pure A9 zapewnia najwyższą zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie 16 dBA, to dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku. W rzeczywistości nawet przy pełnej mocy poziom hałasu wynosi zaledwie 49 dBA co odpowiada mniej więcej poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy.
Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów
Oczyszczacz powierza jest wyposażony w czujnik zapachów i filtr węglowy, który usuwa z domu wszystkie nieprzyjemne zapachy, w tym także dym z papierosów.
Walcz z alergią
Wysoka skuteczność filtracji sprawia, że Twój dom będzie bezpiecznym miejscem nawet dla osoby mającej alergię. Co więcej, produkt ten jest rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.

Możliwość dostosowania do każdej sytuacji
Każdy dom jest inny. Właśnie dlatego opracowaliśmy zestaw filtrów dostosowanych do konkretnych warunków powietrza w pomieszczeniach i do odpowiednich potrzeb. Czy to jest filtracja nieprzyjemnych zapachów, alergenów czy pyłów PM2.5 i PM10, każdy użytkownik będzie mógł znaleźć odpowiedni filtr dla siebie.
DOBIERZ ODPOWIEDNI FILTR DLA SIEBIE

Galeria filmów

  • Wideo

Techniczne

Rodzaj produktu

Oczyszczacz powietrza

Moc [W]

110

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Montaż

Na podłodze

Poziom hałasu [dB]

49

Inne

Poziom hałasu, przy trybie pracy minimalnym 17 dB.

Funkcje

Ilość stopni oczyszczania

Auto, 3

Wyświetlacz

Elektroniczny, Wskaźnik jakości powietrza, Wskaźnik prędkości, Wskaźnik wymiany filtra

Inne

Czujnik światła przechodzi w tryb nocny, przy niskim poziomie oświetlenia.

Oczyszczanie

Max powierzchnia pomieszczenia [m2]

92

Wydajność CADR [m3/h]

442

Czujniki

Jakości powietrza

Dodatkowe funkcje

Nawiew 360st

Zastosowane technologie

Wi-Fi

Fizyczne

Wysokość [cm]

56.5

Szerokość [cm]

31.5

Głębokość [cm]

31.5

Waga [kg]

7.9

Ogólne

Producent

Electrolux

Kolor

Grafitowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Zadowolony wnuczek

Powietrze jak w parku górskim!

Kupiłem go moim dziadkom, wiadomo sytuacja na świecie jest teraz trudna. Moi dziadkowie są w grupie podwyższonego ryzyka więc postanowiłem że zaopatrzę ich w taki oczyszczacz. Po tygodniu użytkowania bardzo go sobie chwalą. Mówili mi że nawet nie słychać kiedy działa, babcia mówiła że jest bardzo zadowolona że może sama sobie ustawiać co i jak ma robić oczyszczacz poprzez aplikację na telefon. Myślę że też kupię do siebie do domu takie urządzenie- jak moim dziadkom się podoba to musi być super!

5 na 5

Ivona75

Życie w hrmonii

Żyję w wielkim mieście pełnym smogu , zanieczyszczeń. Lubię miejskie życie daje wiele możliwości rozwoju osobistego jednak kiedy tylko mogę wyjeżdżam w góry lub nad morze alby pooddychać pełną piersią. Życie w mieście sprawia, że często choruję, mam problemy z górnymi drogami oddechowymi . Moja córeczka o urodzenia ma astmę i tak samo jak ja często choruje na anginy, zapalenia oskrzeli. Za namową mojej pani doktor zakupiłam oczyszczacz powietrza. Dzięki niemu żyje się nam lepiej. Oczyszczacz powietrza sprawia, że powietrze jest świeże jak w lesie , lepiej nam się oddycha i się wysypiamy .

Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX spełnia moje oczekiwania, pochłania wszelkie zanieczyszczenia, kurz burd i pyłki . Krzu na meblach osadza się znacznie wolniej , już nie muszę codziennie wycierać mebli z kurzu . Moja córeczka i ja rzadziej chorujemy. Ma piękny wygląd który idealnie komponuje się z wystrojem mojego wnętrza. Bardzo praktyczne jest połączenie z aplikacją , mogę sterować nim kiedy jestem w pracy lub na spacerze.

Jest niesamowicie cichy, nie wybudza ze snu nie i mojej rodziny. Na początku obawiałam się , że nie będę mogła przy nim spać jednak jednak sprawia, że sen jest bardziej komfortowy. Budzę się wyspana i wypoczęta. Oczyszcza całe mieszkanie, rekomendowany jest dla powierzchni 92 m2 . Pochłania zapachy , po wejściu do mojego mieszkania czuje się świeżość.

Jestem z niego zadowolona, działa bez zarzutu, a ja w końcu oddycham pełną piersią w zaciszu swojego domu. Czyste mieszkanie zapewnia mi harmonię , uspakaja i sprawia że czuję się zrelaksowana.

5 na 5

Masza

Spełnia oczekiwania

Super sprzęt. Długo mówiłam wszystkim dokoła o planie zakupu oczyszczacza, aż w końcu otrzymałam go jako prezent;)
Urządzenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Ładnie wygląda (naprawdę ładny design w porównaniu do oczyszczaczy innych marek), nie zajmuje dużo miejsca, cicho pracuje, łatwe w obsłudze i na duży plus możliwość sterowania z aplikacji w telefonie. Od momentu użytkowania zauważyłam brak problemów z alergią, ciągłego kataru, suchości w nosie itp. Doskonale się sprawdza zwłaszcza teraz gdy w domu spędzam większość czasu.
Urządzenie jest wydajne i sprawdza się na dużej powierzchni (u mnie czuć działanie urządzenia w kuchni i sypialni, które są w sąsiedztwie salonu, gdzie posadowiony jest oczyszczacz) - a powierzchnia działania była da mnie dość istotna przy sugestii, który oczyszczacz bym chciała, tak, aby jedno urządzenie oczyszczało powietrze w całym mieszkaniu, a nie tylko w jednym pomieszczeniu.
Nie jest bardzo ciężki, więc nie ma problemu gdy chce się go przestawić w inne miejsce.