Oczyszczacz powietrza ELECTROLUX Pure PA91-404DG

nr kat.: 1412725
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]:
  92
 • Czujniki:
  Jakości powietrza
 • Wydajność CADR [m3/h]:
  442
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Bardzo cicha praca
Dostęp poprzez aplikację na telefon
Rokomendowany do powierzchni
Niepowtarzalny design
Duża wydajność CADR
Oczyszczacz powietrza
PA91-404DG
Pure A9, najnowszy oczyszczacz powietrza szwedzkiej marki Electrolux w procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, szkodliwe dla zdrowia pyłki PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy. Zastosowany w oczyszczaczu system AirSurround wywołuje spiralny ruch powietrza, dzięki czemu czyste powietrze rozprowadzane jest równomiernie nawet w trudnodostępne miejsca. Pure A9 rekomendowany jest przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.
POZNAJ NASZE OCZYSZCZACZE
Ochrona przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami
Czyste powietrze ma kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka. Oczyszczacz powietrza Pure A9 jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, pyłki PM2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy, a wszystko to po to aby zapewnić czystsze i zdrowe powietrze w naszych domach.
Unikalny wygląd
Oczyszczacz powietrza Pure A9 to oprócz wysokiej skuteczności działnia także wyjatkowy, współczesny design pasujący do nowoczesnych mieszkań. Do produkcji oczyszczacza do minimum ograniczono użycie plastiku na korzyść takich tworzyw jak metal, materiał i drewno.
System PureSense
Unikalny system PureSense, stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach nawet, jeśli nie ma Cię w pobliżu.

Odpowiedni kolor podświetlenia panelu sterowania na bieżąco sygnalizuje o aktualnej jakości powietrza.
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna zapewnia stały dostęp do ustawień poziomów jakości powietrza. Czy jesteś w domu, czy poza nim, masz stały dostęp do regulacji jakości powietrza w pomieszczeniu za pomocą aplikacji i możesz w dowolnym czasie i dowolnym miejscu dostosować wszystkie ustawienia.
Równomierne oczyszczanie
System AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza dociera do wszystkich miejsc w pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych, zapewniając skuteczne oczyszczanie.
Niezwykle cicha praca
Pure A9 zapewnia najwyższą zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie 16 dBA, to dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku. W rzeczywistości nawet przy pełnej mocy poziom hałasu wynosi zaledwie 49 dBA co odpowiada mniej więcej poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy.
Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów
Oczyszczacz powierza jest wyposażony w czujnik zapachów i filtr węglowy, który usuwa z domu wszystkie nieprzyjemne zapachy, w tym także dym z papierosów.
Walcz z alergią
Wysoka skuteczność filtracji sprawia, że Twój dom będzie bezpiecznym miejscem nawet dla osoby mającej alergię. Co więcej, produkt ten jest rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.

Możliwość dostosowania do każdej sytuacji
Każdy dom jest inny. Właśnie dlatego opracowaliśmy zestaw filtrów dostosowanych do konkretnych warunków powietrza w pomieszczeniach i do odpowiednich potrzeb. Czy to jest filtracja nieprzyjemnych zapachów, alergenów czy pyłów PM2.5 i PM10, każdy użytkownik będzie mógł znaleźć odpowiedni filtr dla siebie.
DOBIERZ ODPOWIEDNI FILTR DLA SIEBIE

  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Oczyszczacz powietrza
 • Moc [W]
  110
 • Rodzaj zasilania
  Sieciowe
 • Montaż
  Na podłodze
 • Poziom hałasu [dB]
  49
 • Inne
  Poziom hałasu, przy trybie pracy minimalnym 17 dB.

  Funkcje

 • Ilość stopni oczyszczania
  Auto 3
 • Wyświetlacz
  Elektroniczny Wskaźnik jakości powietrza Wskaźnik prędkości Wskaźnik wymiany filtra
 • Inne
  Czujnik światła przechodzi w tryb nocny, przy niskim poziomie oświetlenia.
 • Zastosowane technologie
  Wi-Fi

  Oczyszczanie

 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
  92
 • Wydajność CADR [m3/h]
  442
 • Czujniki
  Jakości powietrza
 • Dodatkowe funkcje
  Nawiew 360st

  Fizyczne

 • Wysokość [cm]
  56.5
 • Szerokość [cm]
  31.5
 • Głębokość [cm]
  31.5
 • Waga [kg]
  7.9

  Ogólne

 • Kolor
  Grafitowy
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.91

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.91
5/5
Maria 2020.12.28, 04:01

W końcu można odetchnąć !

W końcu możemy odetchnąć czystym powietrzem w swoim własnym M. Możemy oddychać pełną piersią, bez obaw, że wciągamy jakieś zanieczyszczenia. A wszystko to dzięki ELECTROLUX Pure PA91-404DG. W dodatku ten wygląd !!! Jest to chyba jedynie oczyszczacz powietrza na rynku, który nie straszy swoim wyglądem i można go wręcz uznać jako ozdobę, jakiś modny dodatek do nowoczesnego mieszkania - może wygląd nie powinien tu być decydującym czynnikiem, ale uwierzcie mi ten oczyszczacz wygląda obłędnie :) Co tu jeszcze mamy.... hm .... nic, tzn. nic nie słychać jak urządzenie pracuje w trybie minimalnym, zatem nie zwrócimy uwagi, że urządzenie w ogóle pracuje sobie w tle dbając o nasze zdrowie. Sterowanie wygodne i łatwe, a do tego można użyć aplikacji mobilnej. Jeszcze jednym fajny udogodnieniem jest możliwość wyboru odpowiednich filtrów wedle własnych potrzeb. Na koniec dodam jeszcze taką informację dla sceptyków tego rodzaju urządzeń - To na prawdę działa, da się "poczuć" różnicę i sama świadomość, że we własnym mieszkaniu oddychamy zdrowym powietrze daje satysfakcje i poprawia humor. Electrolux zbudował porządny oczyszczacz, który dodatkowo wygląda rewelacyjnie.

5/5
jkk 2020.12.23, 03:03

Oddycham pełną piersią

Mieszkam w mieście, które słynie ze smogu. Wczesną jesienią powietrze na zewnątrz zaczyna śmierdzieć ogniskiem i tak samo włosy oraz ubrania. Mieszkanie powinno być oazą, ale przecież powietrze z zewnątrz wpada. I właśnie dlatego zakupiliśmy oczyszczacz. Przyznaję, że ważny był dla nas wygląd. Oczyszczacze to często klocki niepasujące do niczego, jednak też jest bardzo designerski i jest tak naprawdę ozdobą salonu. Wygląda bardzo elegancko i estetycznie. Świetną sprawą jest aplikacja, która działa bez zarzutu. Można dzięki niej włączać oczyszczać i wyłączać, a więc nie trzeba wstawać np. z fotela. Pracuje cicho, jest tu też tryb nocny. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że gdy oświetlenie w pokoju gaśnie to oczyszczacz sam się przełącza w tryb nocny. Łatwo też można monitorować stan powietrze, bo u góry zapalają się odpowiednie kolory np. czerwony oznacza wysoki poziom zanieczyszczeń. Jest to super pomysł. Oczyszczacz sprawia, że w mieszkaniu czujemy się bezpiecznie i oddychamy pełną piersią. Jest też bezwzględny dla wirusów, bakterii i alergenów.

5/5
Magda 2020.12.01, 07:02

Warty ceny

Produkt wart swojej ceny. Cichy, ekonomiczny, o zachwycającym kształcie i wyglądzie.