PLN 2399

Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon

nr kat.: 1403815 PHILIPS

Outlet

2399,-

Zaoszczędzisz 402,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność


           Zawsze zdrowsze powietrze
           Udekoruj swój dom czystym, zdrowym powietrzem
 • Usuwa 99,9% cząsteczek o wielkości 3 nm
 • Wielkość pomieszczenia: 28–48 m²
 • Info o stężeniu PM2,5, gazów, alergenów

Inteligentne wyczuwanie i inteligentne automatyczne oczyszczanie powietrza

Inteligentne wyczuwanie i inteligentne automatyczne oczyszczanie powietrzaInteligentny czujnik wykrywa nawet najmniejsze zmiany w powietrzu i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora w celu uzyskania optymalnej wydajności oczyszczania. Oczyszczacz ma 4 specjalnie opracowane tryby automatyczne, aby dostosować powietrze do Twoich potrzeb: tryb ogólny, tryb usuwania zanieczyszczeń, tryb usuwania gazów i tryb antyalergenowy. Dzięki nim Twój dom zmieni się w bezpieczną przystań.Doskonała wydajność usuwania cząsteczek


Doskonała wydajność usuwania cząsteczekDzięki zastosowaniu ulepszonej technologii VitaShield oczyszczacz powietrza skutecznie usuwa 99,97% cząsteczek wielkości od 0,003 um (800 razy mniejszych niż PM2,5), w tym PM2,5, wirusy, bakterie, pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych*. Gwarantuje to oddychanie zdrowym powietrzem nawet w okresie silnego zanieczyszczenia.


Doskonała wydajność usuwania gazów


Doskonała wydajność usuwania gazówDzięki zastosowaniu ulepszonej technologii VitaShield oczyszczacz powietrza skutecznie ogranicza stężenie szkodliwych gazów (w tym formaldehydu, lotnych związków organicznych i nieprzyjemnych zapachów), utrzymując je na bezpiecznym poziomie*. Pory z węglem aktywnym o nanowymiarowych rozmiarach tworzą powierzchnię absorpcyjną o wielkości 28 boisk piłkarskich, co zapewnia wysoką wydajność i trwałość oczyszczania TVOC*.Produkt przyjazny alergikom


Produkt przyjazny alergikomDziałając w specjalnie opracowanym, wyjątkowo czułym trybie antyalergenowym, skutecznie wykrywa i usuwa alergeny, takie jak pyłki. Otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny alergikom.Informacje zwrotne o jakości powietrza w czasie rzeczywistym


Informacje zwrotne o jakości powietrza w czasie rzeczywistymWyświetlacz numeryczny pokazuje w czasie rzeczywistym poziom PM2,5 i wskaźnik stężenia szkodliwych gazów i alergenów w pomieszczeniu. To dlatego, że oczyszczacz jest wyposażony w profesjonalny czujnik PM2,5 oraz w precyzyjny i zaawansowany czujnik stężenia gazów. Teraz możesz na bieżąco sprawdzać i kontrolować jakość powietrza.

Prosty, 4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza w kształcie pierścienia ułatwia jej monitorowanie


Prosty, 4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza w kształcie pierścienia ułatwia jej monitorowanieWskaźnik kolorów zapewnia dodatkową informację wizualną dotyczącą jakości powietrza w pomieszczeniu w kolorach od niebieskiego (w normie) do czerwonego (przekraczające dopuszczalną normę).

Śledzenie, monitorowanie i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej


Śledzenie, monitorowanie i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnejDzięki tej aplikacji możesz sterować oczyszczaczem powietrza w dowolnym miejscu i czasie. Możesz sprawdzać jakość powietrza w aplikacji, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo bez względu na to, gdzie jesteś, oraz aby porównywać jakość powietrza w pomieszczeniu z jakością powietrza na zewnątrz. Aplikacja pozwala również zmieniać prędkość wentylatora i sprawdzać stan filtra.


Bardzo ciche działanie


Bardzo ciche działanieW trybie snu światła wyświetlacza są przyciemnione, a oczyszczacz pracuje w ciszy, zapewniając czyste powietrze podczas snu – potwierdza to certyfikat Quietmark.
Szybkie wyniki oczyszczaniaWspółczynnik dostarczania czystego powietrza (CADR) na poziomie 400 m³/h sprawia, że w pomieszczeniu o powierzchni 20 m² powietrze oczyszczane jest w niespełna 8 minut*.
Klasyczny minimalistyczny designKlasyczny minimalistyczny design pasujący do stylowych wnętrz. Doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni domowej. Zadbaj o zdrowie, zachowaj styl.
Techniczne

Rodzaj produktu

Oczyszczacz powietrza

Moc [W]

65

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Montaż

Na podłodze

Poziom hałasu [dB]

64

Funkcje

Ilość stopni oczyszczania

Auto, 4

Wyświetlacz

Elektroniczny, Tryb pracy, Wskaźnik jakości powietrza, Wskaźnik wymiany filtra HEPA, Wskaźnik wymiany filtra węglowego, Wskaźnik zanieczyszczenia pyłami zawieszonymi PM 2,5

Inne

Śledzenie, monitorowanie i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, Tryb pracy nocnej, Funkcja Turbo, Zabezpieczenie przed dziećmi.

Oczyszczanie

Rodzaj filtrów

HEPA, Węglowy, Wstępny

Ilość filtrów

3

Max powierzchnia pomieszczenia [m2]

48

Wydajność CADR [m3/h]

400

Czujniki

Brzydkich zapachów, Gazu, Jakości powietrza

Zastosowane technologie

Filtr wstępny

Fizyczne

Wysokość [cm]

67.2

Szerokość [cm]

25.3

Głębokość [cm]

35.8

Waga [kg]

7.1

Ogólne

Producent

Philips

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Zachwyceni

i oddycha się lżej :)

Pierwsza rzecz, na która zwróciliśmy uwagę podczas wyboru oczyszczacza powietrza do naszego domu to rozmiar i wygląd zewnętrzny. Większość oferowanych przez marki modeli to wielkie stojące pudła, które ciężko gdziekolwiek ustawić. Wybór padł na coś "zgrabniejszego". Idealnie wpasowuje się jako przyjemny element dekoracji z istotną funkcją oczyszczania powietrza. Przechodząc do konkretów, uważam iż każdy posiadający problemy z częstym zatkanym nosem po nocy, kichaniem i alergią u dzieci, czy nawet budową za oknem powinien zainwestować w to cudo. Już od początku użytkowania ( a gości w naszym domu już jakiś czas) widać różnice, szczególnie po przebudzeniu. Sprzęt jest cichutki przez co nie zakłóca snu. Posiada wszelkie wskaźniki filtrów, zanieczyszczenia, timer, tryby pracy... ale nie musisz dotykać a nawet podchodzić do urządzenia, ponieważ wszystkim sterujesz przez aplikację w telefonie, dla wygodnickich idealne rozwiązanie :)
Uważam, że to wybór 10/10 i choć cena nie jest niska to warto zainwestować w jakość powietrza w domu, bo w końcu każdy z nas oddycha, warto zainwestować w jakość tego czym oddychamy i np. skorzystać z rat, które oferuje sklep. Polecamy z czystym sumieniem, dbajcie o swoje zdrowie i to czym oddychamy. Miłego użytkowania!

5 na 5

Kamil

Świetny Polecam

Świetny design, parametry też OK, Spełnia swoją rolę , oczyszcza powietrze. W trybie cichym prawie nie słyszalny.
POLECAM!!.

5 na 5

Jarko

Korona na głowę

Ten oczyszczacz to mój król. Cieszę się, że zakupiłem go jeszcze przed pandemią koronawirusa, bo czuję się teraz znacznie bezpieczniej. W instrukcji obsługi jest napisane, że usuwa prawie 100% wirusów, ale nie tylko wirusów, również cząstek PM 2.5 oraz alergenów. Mieszkam w mieście, które ma ogromny smog. Jestem też alergikiem i wiosna oraz lato to dla mnie masakra – wszystko pyli, a moje oczy łzawią. Teraz jestem uzbrojony w oczyszczacz, który usuwa pyłki.
Kiedy oglądałem różne oczyszczacz przed zakupem to żaden nie spodobał mi się tak jak ten. Powiem szczerze, że najczęściej oczyszczacze są brzydki – duża, biała skrzynka niepasująca do mieszkania. Oczyszczacz Philips jest inny. Naprawdę pięknie wykonany. Ta biel z połączeniu ze złotą obwódką sprawia, że pasuje do mieszkania w stylu tradycyjnym jak i nowoczesnym. Kto mnie nie odwiedził, od razu zwracał uwagę na niego.
Obecnie oczyszczacz pracuje u mnie całą dobę. Nie widzę wielkiej różnicy w zużyciu prądu. Nocą włączam tryb nocny – jest cichy, pracuje na najmniejszej prędkości i prawie wszystkie światełka są wtedy wyłączone. Przyjemnie się śpi, a przede wszystkim, można oddychać pełną piersią.
Oczyszczacz ma 3 filtry. Wstępny co jakiś czas trzeba umyć pod prysznice, pozostałe dwa wymienia się co około dwa lat, ale ja nie mam jeszcze tak długo tego oczyszczacza. Użytkuję go prawie rok. Przez ten czas nie było żadnej awarii, a sam sprzęt wygląda jak nowy.
Aplikacja na telefon z androidem jest bardzo pomocna. Kiedyś gorzej działała, nie łączyła. Obecnie nie ma żadnego problemu. Ta aplikacja jest jak pilot – siedząc na kanapie ( i będąc leniwym z natury) to moim telefonem włączam/wyłączam oczyszczacz. Można poprzez aplikację kierować różnymi parametrami np. zmieniać tryb. Aplikacja to też możliwość śledzenia zużycia filtrów – pokazane jest w niej za ile godzin trzeba filtry wymienić. Prędko to nie nastanie, bo jak pisałem, średnio wymienia się je co dwa lata, ale lubię mieć nad tym kontrolę, aby mieć pewność, że oczyszczacz daje z siebie wszystko.
Dobrze mieć ten sprzęt w domu, bo jest skuteczny i ładnie wygląda. Ma dużą wydajność i dzięki filtrowi hepa wyłapuje alergeny, wirusy i wszystko co zagraża naszej cywilizacji!

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są trzy propozycje ratalne:


20x0% + odroczona płatność do 3 miesięcy przy zakupie Gwarancji Plus -> Sprawdź szczegóły

Do 55 rat + odroczona płatność do 3 miesięcy -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon ×
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]