MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 2499

Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon

nr kat.: 1403815 PHILIPS

Outlet

2499,-

Zaoszczędzisz 625,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Oczyszczacz powietrza PHILIPS Seria 4500i AC4558/50 z aplikacją z telefon
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność


           Zawsze zdrowsze powietrze
           Udekoruj swój dom czystym, zdrowym powietrzem
  • Usuwa 99,9% cząsteczek o wielkości 3 nm
  • Wielkość pomieszczenia: 28–48 m²
  • Info o stężeniu PM2,5, gazów, alergenów

Inteligentne wyczuwanie i inteligentne automatyczne oczyszczanie powietrza

Inteligentne wyczuwanie i inteligentne automatyczne oczyszczanie powietrzaInteligentny czujnik wykrywa nawet najmniejsze zmiany w powietrzu i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora w celu uzyskania optymalnej wydajności oczyszczania. Oczyszczacz ma 4 specjalnie opracowane tryby automatyczne, aby dostosować powietrze do Twoich potrzeb: tryb ogólny, tryb usuwania zanieczyszczeń, tryb usuwania gazów i tryb antyalergenowy. Dzięki nim Twój dom zmieni się w bezpieczną przystań.Doskonała wydajność usuwania cząsteczek


Doskonała wydajność usuwania cząsteczekDzięki zastosowaniu ulepszonej technologii VitaShield oczyszczacz powietrza skutecznie usuwa 99,97% cząsteczek wielkości od 0,003 um (800 razy mniejszych niż PM2,5), w tym PM2,5, wirusy, bakterie, pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych*. Gwarantuje to oddychanie zdrowym powietrzem nawet w okresie silnego zanieczyszczenia.


Doskonała wydajność usuwania gazów


Doskonała wydajność usuwania gazówDzięki zastosowaniu ulepszonej technologii VitaShield oczyszczacz powietrza skutecznie ogranicza stężenie szkodliwych gazów (w tym formaldehydu, lotnych związków organicznych i nieprzyjemnych zapachów), utrzymując je na bezpiecznym poziomie*. Pory z węglem aktywnym o nanowymiarowych rozmiarach tworzą powierzchnię absorpcyjną o wielkości 28 boisk piłkarskich, co zapewnia wysoką wydajność i trwałość oczyszczania TVOC*.Produkt przyjazny alergikom


Produkt przyjazny alergikomDziałając w specjalnie opracowanym, wyjątkowo czułym trybie antyalergenowym, skutecznie wykrywa i usuwa alergeny, takie jak pyłki. Otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny alergikom.Informacje zwrotne o jakości powietrza w czasie rzeczywistym


Informacje zwrotne o jakości powietrza w czasie rzeczywistymWyświetlacz numeryczny pokazuje w czasie rzeczywistym poziom PM2,5 i wskaźnik stężenia szkodliwych gazów i alergenów w pomieszczeniu. To dlatego, że oczyszczacz jest wyposażony w profesjonalny czujnik PM2,5 oraz w precyzyjny i zaawansowany czujnik stężenia gazów. Teraz możesz na bieżąco sprawdzać i kontrolować jakość powietrza.

Prosty, 4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza w kształcie pierścienia ułatwia jej monitorowanie


Prosty, 4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza w kształcie pierścienia ułatwia jej monitorowanieWskaźnik kolorów zapewnia dodatkową informację wizualną dotyczącą jakości powietrza w pomieszczeniu w kolorach od niebieskiego (w normie) do czerwonego (przekraczające dopuszczalną normę).

Śledzenie, monitorowanie i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej


Śledzenie, monitorowanie i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnejDzięki tej aplikacji możesz sterować oczyszczaczem powietrza w dowolnym miejscu i czasie. Możesz sprawdzać jakość powietrza w aplikacji, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo bez względu na to, gdzie jesteś, oraz aby porównywać jakość powietrza w pomieszczeniu z jakością powietrza na zewnątrz. Aplikacja pozwala również zmieniać prędkość wentylatora i sprawdzać stan filtra.


Bardzo ciche działanie


Bardzo ciche działanieW trybie snu światła wyświetlacza są przyciemnione, a oczyszczacz pracuje w ciszy, zapewniając czyste powietrze podczas snu – potwierdza to certyfikat Quietmark.
Szybkie wyniki oczyszczaniaWspółczynnik dostarczania czystego powietrza (CADR) na poziomie 400 m³/h sprawia, że w pomieszczeniu o powierzchni 20 m² powietrze oczyszczane jest w niespełna 8 minut*.
Klasyczny minimalistyczny designKlasyczny minimalistyczny design pasujący do stylowych wnętrz. Doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni domowej. Zadbaj o zdrowie, zachowaj styl.

Techniczne

Rodzaj produktu

Oczyszczacz powietrza

Moc [W]

65

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Montaż

Na podłodze

Poziom hałasu [dB]

64

Funkcje

Ilość stopni oczyszczania

Auto, 4

Wyświetlacz

Elektroniczny, Tryb pracy, Wskaźnik jakości powietrza, Wskaźnik wymiany filtra HEPA, Wskaźnik wymiany filtra węglowego, Wskaźnik zanieczyszczenia pyłami zawieszonymi PM 2,5

Inne

Śledzenie, monitorowanie i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, Tryb pracy nocnej, Funkcja Turbo, Zabezpieczenie przed dziećmi.

Oczyszczanie

Rodzaj filtrów

HEPA, Węglowy, Wstępny

Ilość filtrów

3

Max powierzchnia pomieszczenia [m2]

48

Wydajność CADR [m3/h]

400

Czujniki

Brzydkich zapachów, Gazu, Jakości powietrza

Zastosowane technologie

Filtr wstępny

Fizyczne

Wysokość [cm]

67.2

Szerokość [cm]

25.3

Głębokość [cm]

35.8

Waga [kg]

7.1

Ogólne

Producent

Philips

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Paulinka

Na alegie i na dobre powietrze.

Oczyszczacz sprawdzałam ja i moi rodzice Oboje są bardzo zadowoleni, a tata podwójnie bo oprócz smogu męczy go alergia. Powietrze jest o wiele lepszej jakości. Ból głowy ustąpił, nos odetkany. Wszyscy troje polecamy! Obsługa prosta, intuicyjna.

5 na 5

Poul

Polecam

Skuteczny. Posiada wiele dobrych rozwiązań. Dla tych, którzy lubią oddychać czystym powietrzem, bez przykrych zapachów oraz alergenów. Obsługa oczyszczacza nie sprawia problemu. Zmienił moje zdanie jeśli chodzi o zastosowanie takich urządzeń w domu.

5 na 5

Kriss

Zaskoczony i zadowolony.

Podoba mi się, że urządzenie dosyć szybko radzi sobie z filtracją powietrza i usuwa brzydkie zapachy, co przy życiu w mieście jest ważne, gdzie spaliny dochodzą do mieszkań. Również w nocy możemy go używać, więc komfort oddychania zapewniony przez 24h. Plusem jest: aplikacja mobilna, blokada rodzicielska, dotykowy panel.