Oczyszczacz powietrza TOSHIBA CAF-X116XPL

nr kat.: 1460391
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 84
 • Rodzaj filtrów: Aktywny filtr węglowy, Filtr True HEPA, Wstępny
 • Czujniki: Jakości powietrza, Kurzu
 • Wydajność CADR [m3/h]: 700
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny

Opis i specyfikacjaTOSHIBA CAF-X116XPL


 • TECHNOLOGIA PLAZMOWA, JONIZACJA DODATNIA I UJEMNA ORAZ 2 FILTRY HEPA 5W1!

 • STWORZONY DO OCZYSZCZANIA DUŻYCH POWIERZCHNI 
Usuń zanieczyszczenia, alergeny i bakterie z powietrza w całym domu. Urządzenie oczyści powietrze nawet na 84 m2.

 • OCZYSZCZA WYDAJNIE – AŻ 700 M3 POWIETRZA NA GODZINĘ 
W mgnieniu oka przefiltrujesz powietrze w całym mieszkaniu. CADR oczyszczacza Toshiba ma wartość 700 m3/godz., czyli średnio ponad 200 m3 więcej niż pozostałe oczyszczacze dostępne na rynku.

 • CICHY JAK SZEPT 
Ciśnienie akustyczne o wartości 21 dB i moc akustyczna 35 dB (dla trybu nocnego i auto) – tak dyskretnego oczyszczacza jeszcze nie było! Tryb turbo to niewiele więcej – 48 dB i superszybkie oczyszczanie.


DOKŁADNE OCZYSZCZANIE MA ZNACZENIE

Pozbądź się z powietrza nawet 99,9% szkodliwych cząsteczek i odetchnij swobodnie! Dzięki precyzyjnej filtracji przez 5-warstwowy innowacyjny filtr True HEPA pozbędziesz się zarówno dużych cząstek zanieczyszczeń, jak i pyłków, bakterii, wirusów czy kurzu.

 POWIETRZE, KTÓRE NIE UCZULA MA ZNACZENIE

Wykorzystaj technologię jonowej sterylizacji, by usunąć z powietrza wirusy, bakterie i pleśń, a także zapobiegać rozprzestrzenianiu się przykrych zapachów. Technologia jonów plazmowych sprawi, że w Twoim domu znów zapanuje zdrowa atmosfera.

ULTRACICHA PRACA MA ZNACZENIE

Technologia Microsound sprawia, że oczyszczacz powietrza Toshiba pracuje niezwykle cicho. Nawet jeśli postawisz go w sypialni lub pokoju dziecka, cała Twoja rodzina będzie nadal spokojnie spać i oddychać czystym powietrzem.

 MONITORING JAKOŚCI POWIETRZA MA ZNACZENIE

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X116XPL mierzy ilość miniaturowych cząsteczek pyłów PM 2,5 na wlocie i wylocie. Dzięki temu jakość powietrza, którym oddychasz, jest pod Twoją kontrolą.Czym wyróżnia się oczyszczacz powietrza Toshiba?


Posiada innowacyjny filtr 5w1POSIADA INNOWACYJNY FILTR 5W1 
Precyzyjna filtracja powietrza wraz z jonami ujemnymi aż w 99,9% – dla zdrowego powietrza w Twoim domu!

Urządzenie jest wyposażone w innowacyjny filtr 5w1, który przyniesie ulgę alergikom i całej Twojej rodzinie. Filtr główny zbiera sierść i duże zanieczyszczenia, warstwa PET usuwa aerozole o średnicy nie większej niż 2,5 μm, a filtr węglowy adsorbuje formaldehyd i LZO. Kolejne warstwy to filtr HEPA, który gwarantuje podwójny efekt filtracji i adsorpcji – skutecznie usuwa cząsteczki PM0.1, bakterie i alergeny. Ostatnia warstwa PET przedłuża żywotność całego filtra, dzięki czemu starczy on na dłużej.


Pomoże zwalczyć infekcje i uczucie zmęczeniaPOMOŻE ZWALCZYĆ INFEKCJE I UCZUCIE ZMĘCZENIA

Pozbądź się niewidzialnego wroga – oczyszczasz powietrza Toshiba CAF-X116XPL wyeliminuje z powietrza szkodliwe cząstki, których Ty nie jesteś w stanie zobaczyć
Oczyszczacz powietrza wyłapuje cząstki o średnicy nawet 0,3 mikrona – czyli mniejsze niż bakterie gronkowca! Efektywnie i błyskawicznie usuń z powietrza przyczyny podrażnionego gardła, nawracającego kaszlu czy zapchanego nosa.

Sam informuje, kiedy trzeba wymienić filtr
SAM INFORMUJE, KIEDY TRZEBA WYMIENIĆ FILTR

Sprawdź, czy przyszła pora na wymianę filtra dzięki intuicyjnemu wskaźnikowi i miej zawsze pewność, że oddychasz maksymalnie czystym powietrzem
Masz wrażenie, że proces filtracji powietrza nie przebiega z maksymalną sprawnością? A może czas już na nowy filtr? Specjalny wskaźnik żywotności zasygnalizuje Ci konieczność jego wymiany. Dodatkowo prosta budowa oczyszczacza sprawia, że wymiana filtra na nowy pójdzie Ci błyskawicznie!


Ma kilka przydatnych trybów i prędkości pracy
MA KILKA PRZYDATNYCH TRYBÓW I PRĘDKOŚCI PRACY

Ustaw żądaną prędkość i tryb pracy dzięki wygodnemu ekranowi dotykowemu, który ułatwi Ci dostosowanie procesu oczyszczania do Twoich potrzeb
Wybieraj spośród 3 dostępnych prędkości pracy lub skorzystaj z trybów – automatycznego, nocnego lub turbo. Tryb automatyczny wyręczy Cię z decyzji, czy oczyszczanie jest w danej chwili potrzebne. Pracuje bowiem wtedy, kiedy wykryje zanieczyszczenia.Dostarcza czyste powietrze wszędzie dookoła Ciebie

DOSTARCZA CZYSTE POWIETRZE WSZĘDZIE DOOKOŁA CIEBIE

Ciesz się zdrowym powietrzem w całym domu, bez względu na lokalizację urządzenia
Oczyszczacz Toshiba pobiera powietrze ze wszystkich stron i sprawnie je filtruje. To oznacza, że nie musisz przejmować się, czy oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X116XPL jest odwrócony w stronę źródła zanieczyszczonego powietrza – urządzenie doskonale radzi sobie z tym samo.

Jest przyjazny dzieciom i bezpieczny
JEST PRZYJAZNY DZIECIOM I BEZPIECZNY

Miej pewność, że Twoje dziecko przypadkowo nie zmieni ustawień oczyszczacza
Dzieci uczą się przez zabawę, jednak czasem na pewno wolisz powstrzymać nieco zapędy młodych odkrywców. Dlatego nasz oczyszczacz jest wyposażony w specjalną blokadę nastawień – nikt niechcący nie zmieni trybu czy prędkości pracy urządzenia. Funkcjonalność i bezpieczeństwo w jednym!
Ma kółka, które ułatwiają transport

MA KÓŁKA, KTÓRE UŁATWIAJĄ TRANSPORT

Koniec oczyszczania na dziś? Przestaw urządzenie w miejsce, w którym nikomu nie będzie przeszkodą
Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X116XPL posiada specjalne kółka, dzięki którym wygodnie przeturlasz go w dowolne miejsce w mieszkaniu bez konieczności podnoszenia – jest poręczny jak podróżna walizka!

Zanieczyszczenie powietrza jest niewidzialnym zabójcą

Powietrze w pomieszczeniu jest gorsze niż myślisz Ponad 90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniu. Zła wiadomość jest taka, że powietrze w pomieszczeniu jest często do 10 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Powody zgonów spowodowane zanieczyszczeniem powietrza wewnątrz pomieszczeń:Źródło: World Health Organization (WHO), 2018
Co zanieczyszcza powietrze wewnątrz?

DYM. Dym z kominków, pieców opalanych drewnem i papierosów.
VOCS - LZOLZO to toksyczne opary, które są odgazowywane z materiałów wytworzonych przez człowieka i przedmiotów codziennego użytku domowego, takich jak meble, pościel i dywany.
ŚWIECE I ELEKTRONIKA. Świece, zapachy i elektronika to duże zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach. Uwalniają toksyny, które tworzą niezdrowe środowisko i mogą powodować ból głowy, zmęczenie i inne objawy.
PRODUKTY TOALETOWE. Od aerozoli po płyny, łazienka jest wypełniona chemikaliami w powietrzu. Kosmetyki i przybory toaletowe, a także winylowe zasłony prysznicowe mogą powodować szkodliwe powietrze w pomieszczeniu.
SŁABA CYRKULACJA. Nowsze domy są szczelne. To hamuje właściwą wentylację i powoduje potencjalne zagrożenia dla zdrowia. Brudne powietrze w systemach HVAC, na strychach i w piwnicach pozostaje w domu.
ŚRODKI CZYSZCZĄCE I DETERGENTY. Chemikalia, spraye i środki czyszczące mogą uwalniać toksyczne LZO do naszych domów.
PLEŚŃ. Łazienki i kuchnie są bardzo podatne na rozwój pleśni z powodu wilgoci. Sprawdzaj, czy nie gromadzi się pleśń, szczególnie jeśli masz alergie lub niewyjaśnione problemy zdrowotne.
GOTOWANIE. Gotowanie generuje wysoki poziom cząstek, które mogą pozostawać w powietrzu i są łatwo wdychane. Należy używać wentylatora kuchennego i wentylatora wyciągowego, aby zapobiec złej jakości powietrza w pomieszczeniu.


Co robi oczyszczacz powietrza

Zabija bakterie, wirusy oraz eliminuje wszelkie szkodliwe substancje z powietrza po to, abyś żył zdrowiej, dłużej i przyjemniej. TOSHIBA – technologia i design  Techniczne

 • Rodzaj produktu
  Oczyszczacz powietrza
 • Moc [W]
  39
 • Rodzaj zasilania
  Sieciowe
 • Montaż
  Na podłodze
 • Poziom hałasu [dB]
  48
 • Minimalny poziom hałasu [dB]
  21
 • Inne
  Zabezpieczenie przed dziećmi, funkcja pracy noc oraz turbo.

  Funkcje

 • Wyświetlacz
  Elektroniczny Timer Tryb pracy Wskaźnik jakości powietrza Wskaźnik jonizatora Wskaźnik prędkości Wskaźnik wymiany filtra Wskaźnik zanieczyszczenia pyłami zawieszonymi PM 2,5
 • Tryby pracy
  Nocny
 • Dodatkowe funkcje
  Jonizator
 • Zastosowane technologie
  Filtr True HEPA
  Filtr wstępny
  Technologia PlasmaTrue

  Oczyszczanie

 • Rodzaj filtrów
  Aktywny filtr węglowy Filtr True HEPA Wstępny
 • Ilość stopni oczyszczania
  Auto 3
 • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
  84
 • Wydajność CADR [m3/h]
  700
 • Czujniki
  Jakości powietrza Kurzu

  Fizyczne

 • Wymiary
  (szer. x wys. x gł.): 36x71x36 cm

  Ogólne

 • Kolor
  Biało-czarny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)