Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe
Philips Ac3829 Kv 1100px

Oczyszczacz powietrza i nawilżacz 2w1 z aplikacją mobilną AC3829/10

Philips Ac3829 10 Opis 1100px

Zdrowsze powietrze w Twoim domu

Philips Sprawdz Jak Dziala Ac3829 Lifestyle

Oczyszczacz wykorzystuje w pełni naturalne metody oczyszczania i nawilżania, nie jonizuje powietrza i nie stosuje szkodliwych środków chemicznych. Jest także bezpieczny dla zwierząt. Usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona (800 razy mniejszych niż cząsteczki PM2,5). Oznacza to, że usunie z powietrza szkodliwe cząsteczki PM2,5 i PM10, alergeny takie jak: kurz, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni, sierść zwierząt, a nawet bakterie i wirusy.

Oczyszczacze Philips skutecznie usuwają:

Philips Oczyszczacz 333 Oczyszczacze Usuwaja

ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI

Philips Oczyszczacz Ac2887 10 Smog

Światowa Organizacja Zdrowia informuje, że powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*Przez otwarte drzwi i okna do Twojego domu z zewnątrz wpadają zanieczyszczenia powietrza wraz z alergenami. Przedostają się one do pomieszczeń także przez naturalną wentylację.


Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5

Cząsteczka PM2,5

Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu, wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

Philips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

Zanieczyszczone powietrze jest szczególnie niekorzystne dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych i chorych. Może przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać i nasilać objawy alergii i astmy. Oczyszczanie powietrza w domu, pozwoli Ci zadbać o zdrowie oraz komfort życia Twojej rodziny.

* Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie

Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


PYŁKI I ZANIECZYSZCZENIA

Dostają się do domu przez okna, naturalną wentylację lub wnoszone są przez ludzi.

Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


CODZIENNE CZYNNOŚCI

Alergeny generowane są przez wiele codziennych czynności np. sprzątanie, a także poprzez zwierzęta domowe.

Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


PLEŚNIE, BAKTERIE

Są to grzyby, które uwalniają swoje szkodliwe zarodniki do powietrza.

Philips Ac3829 Czy Wiesz Ze 1120px

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Philips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆPhilips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆPhilips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, że oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.*

* Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015.

TECHNOLOGIA  NANOCLOUD

Philips Technologia Filips Nanocloud Ac3829 Lifestyle

O higienicznym działaniu technologii nawilżania i oczyszczania powietrza świadczy przyznany jej certyfikat. Urządzenie utrzymuje powietrze niemal wolne od patogenów pleśni, co jest niezmiernie ważne dla Twojego zdrowia. Powietrze jest nawilżane w sposób naturalny, za pomocą bardzo małych cząsteczek wody, które parując roznoszą o 99% mniej bakterii od nawilżaczy ultradźwiękowych.

Philips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowaniaPhilips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowaniaPhilips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowania

Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowania

Technologia NanoCloud opiera się na naturalnym procesie parowania. Urządzenie pochłania suche powietrze, łączy go z cząsteczkami wody i uwalnia do otoczenia nawilżone powietrze. Dla Twojego komfortu możesz wybrać poziom nawilżania, który Ci najbardziej odpowiada: 40%, 50% 60% lub wybrać tryb automatyczny. Dostępna jest także opcja „samo oczyszczanie”, która wyłącza nawilżanie, gdy nie jest ono konieczne.

Philips Bez ryzyka poparzeniaPhilips Bez ryzyka poparzeniaPhilips Bez ryzyka poparzenia

Bez ryzyka poparzenia

Dzięki technologii NanoCloud, urządzenie nie podgrzewa wody, masz więc pewność, że nie poparzysz się gorącą wodą lub parą.

Philips Zbiornik na wodęPhilips Zbiornik na wodęPhilips Zbiornik na wodę

Zbiornik na wodę

Pojemnik posiada okienko kontroli wody, przez które widać jej aktualny poziom w zbiorniku. Gdy jej poziom opadnie, wskaźnik zacznie migać, informując o konieczności jej uzupełnienia.

DLACZEGO ODPOWIEDNIE NAWILŻENIE POWIETRZA MA ZNACZENIE?

Suche powietrze niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie, wywołuje problemy ze snem, zmniejsza odporność, ale także może podrażniać nasze oczy, nos czy gardło. Dlatego tak ważny jest odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy.

Philips Philips Nawilzanie Powietrza Ac3829

Technologia NanoCloud umożliwia monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym oraz utrzymywanie stałej wilgotności. Wysoka wydajność nawilżania, blisko 600 ml/h, zapewnia czyste i doskonale nawilżone powietrze, dla Twojego zdrowia i komfortu.

Zmniejszone cząsteczki pary wodnej nie zawierają minerałów, wapnia i magnezu. Dlatego nawilżając powietrze, na Twoich meblach, podłodze i ścianach nie pojawią się plamy i osady, tak jak to się dzieje, gdy używa się zwykłych nawilżaczy.

SPRAWDŹ, JAK DZIAŁA

Philips Sprawdz Jak Dziala Ac3829 Lifestyle New
Philips Filtr NanoProtect HEPAPhilips Filtr NanoProtect HEPAPhilips Filtr NanoProtect HEPA

Filtr NanoProtect HEPA

Wychwytuje do 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,003 mikrona. Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów.

Zasięg działania do 37 m2 oraz wygoda użytkowania

Philips Ac3829 10 Zasieg
Philips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistymPhilips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistymPhilips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistym

Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistym

Panel urządzenia posiada wskaźnik, który na bieżąco informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (niski poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonego (wysoki poziom alergenów i cząsteczek).

Philips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeńPhilips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeńPhilips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń

Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń

Pokazuje stan powietrza w czasie rzeczywistym, wyświetlając aktualny poziom szkodliwych cząsteczek PM2,5 oraz wskaźnik IAI monitoruje stężenie alergenów w skali od 1 do 12. Oczyszczacz odnotowuje nawet najmniejsze zmiany w powietrzu.

Philips Tryb ogólny i antyalergenowyPhilips Tryb ogólny i antyalergenowyPhilips Tryb ogólny i antyalergenowy

Tryb ogólny i antyalergenowy

Spersonalizuj i zoptymalizuj proces oczyszczania powietrza, wybierając tryb pracy automatycznej. Ustaw tryb ogólny lub delikatny tryb antyalergenowy, który jest bardzo czuły na obecność alergenów w powietrzu.

Philips Wygodne programowanie czasu pracyPhilips Wygodne programowanie czasu pracyPhilips Wygodne programowanie czasu pracy

Wygodne programowanie czasu pracy

Dodatkowo, dla większego komfortu użytkowania, oczyszczacz 2w1 został wyposażony w zegar, na którym można ustawić czas pracy urządzenia od 1 do 12 h.

Philips 5 trybów prędkości wentylatoraPhilips 5 trybów prędkości wentylatoraPhilips 5 trybów prędkości wentylatora

5 trybów prędkości wentylatora

Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci prędkość pracy wentylatora (do wyboru prędkości 1, 2, 3 oraz tryb snu i tryb turbo). Możesz również ustawić działanie automatyczne.

Philips Tryb nocnyPhilips Tryb nocnyPhilips Tryb nocny

Tryb nocny

Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany tryb, by oczyszczać powietrze także nocą i nie zakłócać snu domownikom. Powietrze zostaje szybko oczyszczone i stale monitorowany jest jego stan. Światła urządzenia zostają przyciemnione lub wyłączone, praca jest cicha.

Philips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygodyPhilips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygodyPhilips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

Blokada uniemożliwi Twojemu dziecku przypadkową zmianę ustawień, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji. Co więcej, oczyszczacz został wyposażony w kółka, dzięki którym wygodnie go przemieścisz.

ZDALNE STEROWANIE DZIĘKI APLIKACJI

Philips Ac3259 Air Matters
Philips Monitorowanie Wewnatrz I Na Zewnatrz

Znasz aktualny poziom zanieczyszczenia
na zewnątrz i w domu.

Philips Optymalizacja Oczyszczania

Możesz ustawić oczyszczanie przed
powrotem do domu.

Philips Sprawdzanie Wsk Zdrowotnych

Wiesz, jakie aktywności danego dnia
nie są zalecane.

Jakość powietrza pod Twoją kontrolą

Philips Ac3259 Air Matters V2

Aktualne informacje o jakości powietrza

WEWNĄTRZ

Monitorowanie mierzonych przez
oczyszczacz zmian jakości powietrza

Philips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZ

Poziomu szkodliwych
cząsteczek PM2,5

Philips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZ

Poziomu alergenów

NA ZEWNĄTRZ

Monitorowanie

Philips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZ

Stężenia pyłków

Philips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZ

Poziomu zanieczyszczenia powietrza

Zbieranie historycznych danych o zanieczyszczeniu powietrza, aby powiązać jego jakość z samopoczuciem (tygodniowo/miesięcznie/rocznie).

Zawsze i wszędzie

Philips Poziom zanieczyszczeniaPhilips Poziom zanieczyszczeniaPhilips Poziom zanieczyszczenia

Poziom 
zanieczyszczenia

Aktualne informacje o natężeniu pylenia i zanieczyszczeniu powietrza.

Philips Prognoza zanieczyszczeniaPhilips Prognoza zanieczyszczeniaPhilips Prognoza zanieczyszczenia

Prognoza 
zanieczyszczenia

Dane historyczne oraz prognozowanie zanieczyszczenia powietrza i pylenia.

Philips Sterowanie oczyszczaczemPhilips Sterowanie oczyszczaczemPhilips Sterowanie oczyszczaczem

Sterowanie oczyszczaczem

Zdalne sterowanie oczyszczaczem, zawsze i wszędzie.

Philips WskazówkiPhilips WskazówkiPhilips Wskazówki

Wskazówki

Wskazówki, które pomagają zmniejszyć ryzyko narażenia
na zanieczyszczenia.

Technologia AeraSense

Philips Technologia AeraSense

AeraSense to innowacyjna, inteligentna i automatyczna technologia zapewniająca precyzję i wydajność porównywalną do profesjonalnych czujników. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i tak dostosowuje parametry pracy urządzenia, by w jak najszybszym czasie zapewnić zdrowsze powietrze.

Philips Ikony Oczyszczacz Aera Sense

Precyzyjny czujnik
Najlepszy w swojej klasie czujnik, monitorujący jakość powietrza w Twoim domu

Philips Ikony Oczyszczacz Kurz

Reakcja na zanieczyszczenia
W razie ich wykrycia, automatycznie pobudza oczyszczacz do intensywniejszej pracy

Philips Ikony Oczyszczacz Wskanik Led

Wskaźniki LED
4 kolorowy system wskaźników informuje o jakości powietrza

VITASHIELD IPS. SYSTEM WIELOETAPOWEJ FILTRACJI

Philips Ac 3829 Vita Shield Ips

System inteligentnego oczyszczania VitaShield IPS skutecznie oczyszcza powietrze z prędkością wynoszącą nawet 310 m3/godz. Usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń. Sprawdza się w pomieszczeniach o maksymalnej wielkości do 37 m2.

Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Wstepny

Filtr wstępny
Odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści

Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Węglowy

Filtr z aktywnym węglem
Usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy

Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Nano

Filtr NanoProtect HEPA
Filtruje cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM2,5

HEALTHY AIR PROTECT. NIEUSTAJĄCA KONTROLA CZYSTOŚCI FILTRÓW

Philips Ac3829 Health Air Protect

Healthy Air Protect. Dla Twojej wygody, specjalny alarm przypomni Ci, że trzeba wyczyścić filtr wstępny lub wymienić pozostałe. W przypadku, gdy filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ nie byłoby skuteczne. To rozwiązanie daje Ci pewność, że oczyszczasz zawsze spełnia swoją rolę.

Philips Ac3829 Filtry V2

Filtry wymienne. Należy pamiętać, że im bardziej zanieczyszczone filtry, tym mniejsza efektywność oczyszczania. Dlatego wymiana filtrów jest bardzo ważna, aby skutecznie oczyszczać powietrze.

W OPAKOWANIU

Philips W Opakowaniu 3829
  • Oczyszczacz powietrza
  • Filtr NanoProtect HEPA (FY2422) do 2 lat użytkowania
  • Filtr z aktywnym węglem (FY2420) do 1 roku użytkowania
  • Filtr NanoCloud (FY3435) do 1 roku użytkowania
  • Instrukcja obsługi

PORÓWNAJ PRODUKTY


Philips Ac3829 10

Philips Ac2889 10

Philips Ac1214 10 Tabelka

Philips Ac6608 10

Philips Ac3259 10 Tabelka
Oczyszczacz 
i nawilżacz powietrza
2w1 AC3829/10
z aplikacją
Oczyszczacz powietrza
AC2889/10
z aplikacją
Oczyszczacz powietrza
AC1214/10 
z aplikacją

Oczyszczacz powietrza
AC6608/10

Oczyszczacz powietrza
AC3259/10
z aplikacją

Czystsze powietrze i optymalne nawilżenie, zasięg do 37 m2
Efektywny oczyszczacz, doskonały do powierzchni do 39 m2
Kompaktowy rozmiar, idealny do sypialni, zasięg do 32 m2
Bardzo wydajny oczyszczacz do dużych pomieszczeń, zasięg do 78 m2
Wydajny oczyszczacz, zasięg do 47 m2
Zastosowana technologia
Wieloetapowa filtracja VitaShield
Wieloetapowa filtracja VitaShield
Wieloetapowa filtracja VitaShield
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
Tak
Tak
Philips Phi Minus Icon
Tak
Tak
Tryb antyalergenowy
Tryb antyalergenowy
Tryb antyalergenowy
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nawilżenie NanoCloud
Nawilżenie NanoCloud
Nawilżenie NanoCloud
Tak
Philips Phi Minus Icon
Philips Phi Minus Icon
Philips Phi Minus Icon
Philips Phi Minus Icon
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
PM2,5, alergenów, poziomu nawilżenia 
PM2,5, alergenów

alergenów, PM2,5 (poprzez aplikację)
PM2,5, alergenów
PM2,5, alergenów
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
4
4
4
4
4
Prędkości wentylatora
Prędkości wentylatora
Prędkości wentylatora
5
4
4
5
5
Tryb automatyczny
Tryb automatyczny
Tryb automatyczny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Głośność w trybie cichym/nocnym
Głośność w trybie cichym/nocnym
Głośność w trybie cichym/nocnym
32 dB
23 dB
32 dB
36 dB
33 dB
Programowanie czasu pracy
Programowanie czasu pracy
Programowanie czasu pracy
1-12h
1-12h
Philips Phi Minus Icon
1-24h
Czujnik Healthy Air Protect
Czujnik Healthy Air Protect
Czujnik Healthy Air Protect
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Blokada Healthy Air Protect
Blokada Healthy Air Protect
Blokada Healthy Air Protect
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Blokada rodzicielska
Blokada rodzicielska
Blokada rodzicielska
Tak
Tak
Tak
Kółka
Kółka
Kółka
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wydajność filtracji
Wydajność oczyszczania CADR
Wydajność oczyszczania CADR
Wydajność oczyszczania CADR
310 m3/h
333 m3/h
270 m3/h
657 m3/h
397 m3/h
Bakterie
Bakterie
Bakterie
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
Cząsteczki PM2,5
Cząsteczki PM2,5
Cząsteczki PM2,5
99%
99%
99%
99%
99%
Wirusy
Wirusy
Wirusy
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
99,90%
Przepływ powietrza
Przepływ powietrza
Przepływ powietrza
390 m3/h
380 m3/h
280 m3/h
690 m3/h
401 m3/h
Maksymalny zasięg działania
Maksymalny zasięg działania
Maksymalny zasięg działania
37 m2
39 m2
32 m2
78 m2
47 m2
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna
Tak
Tak
Philips Phi Minus Icon
Tak
Tak
Akcesoria i szacowana żywotność
Filtr I
Filtr I
Filtr I
do 2 lat (FY2422)
do 2 lat (FY2422)
do 2 lat (FY1410)
do 2 lat (FY6172)
do 2 lat (FY3433)
Filtr II

Filtr II

Filtr II

do 1 roku (FY2420)
do 1 roku (FY2420)
do 1 roku (FY1413)
do 1 roku (FY6171)
do 1 roku (FY3432)
Filtr III
Filtr III
Filtr III
do 1 roku (FY3435)
Philips Phi Minus Icon
Philips Phi Minus Icon
Philips Phi Minus Icon
Philips Phi Minus Icon
Parametry
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
295 x 424 x 693
359 x 240 x 558
325 × 211 × 541
365 x 350 x 530
366 × 251 × 698
Moc
Moc
Moc
45 W
56 W
50 W
82 W
60 W
Techniczne

Rodzaj produktu

Oczyszczacz powietrza

Moc [W]

40