Odkamieniacz DE LONGHI EcoDecalk 2x100 ml

nr kat.: 1280186

Opis i specyfikacja

ECODECALK MINI

EcoDecalk to nowy ekologiczny odkamieniacz produkcji De’Longhi. Jego formuła jest w 100% przyjazna środowisku, ale również skuteczniejsza w zwalczaniu osadu z wapnia gromadzącego się wewnątrz ekspresów do kawy.

Płyn do odkamieniania EcoDecalk stosowany może być zarówno w automatycznych, jak i manualnych (np. kolbowych) ekspresach do kawy. Szybko i skutecznie usuwa resztki nieorganiczne i twarde osady. Wykorzystano w nim wysokiej jakości surowce pochodzenia roślinnego, bezpieczne dla środkowiska i ulegające biodegradacji.

Regularne stosowanie odkamieniacza EcoDecalk produkcji De’Longhi zapewnia dłuższą żywotność ekspresu do kawy i zwiększa wydajność energetyczną (nagromadzony osad z wapnia prowadzi bowiem do wzrostu zużycia energii nawet do 30%).

Opakowanie zawiera 2 saszetki – każda wystarcza na przeprowadzenie jednokrotnego procesu odkamieniania.

Opakowanie wykonano z surowców wtórnych i materiałów przyjaznych środowisku – papier, z którego wykonano pudełko i etykietę, posiada certyfikat FSC®.

Testy laboratoryjne dowiodły, że EcoDecalk jest do 3 razy efektywniejszy i szybciej rozpuszcza osad z wapnia w porównaniu do tradycyjnych odkamieniaczy, dlatego idealnie przywraca optymalne warunki higieniczne ekspresu do kawy.

  Techniczne

 • Rodzaj
  Odkamieniacz
 • Działanie
  Redukcja kamienia
 • Inne
  2 szt. po 100 ml

  Fizyczne

 • Pojemność [ml]
  200

  Charakterystyka

 • Skład zestawu
  2 butelki odkamieniacza
 • Przeznaczenie
  Czyszczenie ekspresów do kawy

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.43
Opinie potwierdzone zakupem (7)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.43
Opinie potwierdzone zakupem (7)