Porównywarka (0)
PLN

Odkurzacz bezprzewodowy DREAME Dreame V11

nr kat.: 1446679
Odkurzacz bezprzewodowy DREAME Dreame V11
Odkurzacz bezprzewodowy DREAME Dreame V11
Odkurzacz bezprzewodowy DREAME Dreame V11
Odkurzacz bezprzewodowy DREAME Dreame V11
Odkurzacz bezprzewodowy DREAME Dreame V11
Odkurzacz bezprzewodowy DREAME Dreame V11
  • Moc silnika [W]: 450
  • Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
  • Czas działania [min]: 90
  • Pojemność worka/pojemnika [l]: 0.5
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacja

Wysprzątanie mieszkania, domu lub samochodu jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie dzięki rewolucyjnemu odkurzaczowi Dreame V11. Mocny silnik bezszczotkowy zamknięty w urządzeniu daje ogromną siłę ssania, dzięki czemu odkurzacz poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Nieduża waga (zaledwie 1,6 kg) oraz nowoczesny wyświetlacz OLED powodują, że sprzątanie staje się jeszcze łatwiejsze. Dreame V11 jest wyjątkowo cichym odkurzaczem, w trybie ECO emituje jedynie 73 dB. To możliwe dzięki 7-stopniowemu systemowi wydajności, na który składa się między innymi wygłuszająca pianka, dokładne łączenie części, zoptymalizowany przepływ powietrza czy ulepszona wentylacja. Specjalny uchwyt montowany na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce przy przechowywaniu, a pojemnik na kurz oraz filtry można bez problemu wyczyścić pod bieżącą wodą, aby zachować rewelacyjną skuteczność czyszczenia i przedłużyć żywotność pracy odkurzacza. Niezwykle mocny silnik bezszczotkowy Dreame SPACE 4.0 rozkręca się aż do 125000 obrotów na minutę co daje wysoką moc ssania na poziomie 140 AW i pozwala wysprzątać nawet najbardziej zabrudzone miejsca. Nowoczesny system chłodzenia pozwala na stabilną pracę silnika bez przerw oraz bez obawy o przegrzanie. Dodatkowo 12-stożkowy cyklonowy system filtracji poradzi sobie z kurzem, pyłkami, sierścią zwierząt i wszelkimi cząsteczkami do 0,3 mikrona. 5-stopniowy system filtrowania pozwala na przechwycenie 99,7% cząsteczek kurzu, brudu czy drobnoustrojów, pozostawiając za sobą o wiele czystsze powietrze. To idealne rozwiązanie dla alergików.
Odkurzacz pionowy to idealne rozwiązanie do każdego domu. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że sprzątanie niewielkich powierzchni czy trudno dostępnych zakamarków (pod kanapą czy pomiędzy meblami) stanie się o wiele łatwiejsze i szybsze, a zasilanie akumulatorowe ma tą zaletę, że w trakcie odkurzania nie plącze się kabel pod nogami oraz nie jesteśmy ograniczeni jego długością.
Kurz zbierany jest do specjalnego pojemnika, który po zapełnieniu wystarczy opróżnić, a w razie konieczności można umyć pod bieżącą wodą. Dzięki temu, że odkurzacz jest bezworkowy nie generuje dodatkowych kosztów wynikających z wymiany zapełnionych worków.

Warto zwrócić uwagę na pojemność zbiornika. Im wyższa, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać.Filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) służy do dezynfekcji powietrza. Zatrzymuje większość zanieczyszczeń mechanicznych, a także komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz wirusów. Dzięki filtrowi HEPA wydmuchiwane powietrze z odkurzacza jest oczyszczone w 99%. Filtr HEPA oznaczony jest cyfrą, która informuje o tym, jaka jest skuteczność filtra. Im wyższa cyfra, tym lepiej zatrzymywane są drobiny zanieczyszczeń tj. pyłki, kurz, odchody roztoczy.
Funkcja 2w1 


Funkcja 2w1 to połączenie odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego

Odkurzacz wyposażony jest w moduł ręczny, który umożliwia łatwe sprzątanie niewielkich powierzchni czy trudno dostępnych zakamarków np. w samochodzie.

Techniczne

Moc silnika [W]

450

Moc ssania [W]

140

Rodzaj odkurzacza

Pionowy

Odłączany odkurzacz ręczny

Tak

Poziom hałasu [dB]

73

Tryb Turbo

Tak

Odkurzacz bezworkowy

Tak

Konstrukcja

Ergonomiczna obudowa, Ergonomiczna rączka, Ergonomiczny uchwyt, Łatwe manewrowanie odkurzaczem, Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz, Łatwy do wyjęcia i wymiany akumulator, Przezroczysty pojemnik na kurz, Wyjmowany akumulator , Wyświetlacz cyfrowy informujący o ustawieniach mocy, Zatrzaskowy system mocowania szczotek, 2w1: odkurzacz pionowy i odkurzacz ręczny, 12-stopniowy cyklon samoczyszczący

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed przeładowaniem

Zastosowane technologie

Technologia multicyklonowa

Inne

Napięcie akumulatora 25.2 V, Pojemność akumulatora: 3200mAh, Zoptymalizowany przepływ powietrza, 3 tryby mocy: ECO, Normal i Turbo, 5-stopniowy system filtrowania, 7 stopniowy system wydajności

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Czas ładowania [min]

240

Czas działania [min]

90

Ładowarka

Akumulator Li-Ion, Do montażu na podłodze lub ścianie

Funkcje

Komunikacja

Elektroniczny wyświetlacz , Wskaźnik konieczności naładowania, Wskaźnik ładowania

Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika

Przezroczysty zbiornik

Regulacja mocy

Elektroniczna na rączce

Parkowanie

Pionowe

Odkurzanie

Zbieranie kurzu

Pojemnik

Pojemność worka/pojemnika [l]

0.5

Wykładzina podłogowa

Różne rodzaje podłóg