PLN 999

TOP

Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY

nr kat.: 1354032 ELECTROLUX
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Konstrukcja
2w1
Ssawka
BedPro Power™
Do 45 min
pracy
Klips na
akcesoria
Kolor
satynowa biel
Ssawka
Performance Pro™
Odkurzacz Ergorapido® EER7ALLRGY
Ergorapido® z ssawką Bed Pro™ - pogromca kurzu i alergenów!
Ergorapido® EER7ALLRGY zaopatrzony został w specjalną ssawkę Bed Pro™ zaprojektowaną z myślą o alergikach. Funkcja oświetlenia odkurzanej powierzchni promieniami UV, umożliwia dokładne usuwanie kurzu i bakterii. Jest to szczególnie przydatne w przypadku sprzątania miejsc, które mogą być trudne do czyszczenia jak meble oraz tkaniny. Ergorapido® EER7ALLRGY posiada certyfikat BAF - Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej. Stwórz bezpieczny dom bez alergenów!
POZNAJ Ergorapido® EER7ALLRGY
Turboszczotka Bed Pro™ ze światłem UV
Specjalna ssawka Bed Pro™ została zaprojektowana z myślą o alergikach. Dzięki promieniom UV, można dokładnie usunąć kurz, a także bakterie z mebli oraz tkanin.
Konstrukcja typu 2 w 1
Odkurzacz Ergorapido równie dobrze sprawdza się w odkurzaniu dużych powierzchni, jak i trudno dostępnych miejsc. Łatwo odłączana jednostka ręczna pozwala bez wysiłku odkurzyć blat kuchenny, powierzchnie mebli lub wnętrze samochodu.
Obracający się w zakresie 180° przegub EasySteer™
Obracający się z zakresie 180° przegub EasySteer™, ergonomiczna konstrukcja, wydajna ssawka i duże tylne kółka zapewniają swobodę i płynność manewrowania odkurzaczem na wszystkich rodzajach podłóg. Dwustopniowa regulacja mocy umożliwia dostosowanie siły ssania do różnych powierzchni, a po zakończeniu odkurzania wystarczy umieścić odkurzacz w stacji ładującej.
Technologia samoczynnego czyszczenia szczotki BrushRollClean™
Zapomnij o konieczności usuwania włosów i włókien ze szczotki odkurzacza. W nowym odkurzaczu Ergorapido za naciśnięciem przycisku wyręczy Cię w tym opatentowana technologia czyszczenia szczotki BrushrollClean™!
Wydajny akumulator litowy TurboPower
Więcej mocy na dłużej dzięki wysokowydajnemu akumulatorowi litowemu TurboPower, który działa dwa razy dłużej niż akumulator niklowy i jest od niego lżejszy i wygodniejszy w obsłudze. Łatwy do wymiany i szybki w ładowaniu akumulator zapewnia do 30 minut pracy urządzenia, a specjalny wskaźnik informuje o potrzebie jego ponownego naładowania.
Electrolux

Galeria filmów

 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo

Techniczne

Rodzaj odkurzacza

Pionowy

Odłączany odkurzacz ręczny

Tak

Poziom hałasu [dB]

79

Odkurzacz bezworkowy

Tak

Konstrukcja

Akumulator litowy TurboPower, Łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, Obrotowy przegub, Odłączana raczka umożliwiająca czyszczenie mebli i samochodu, Oświetlenie LED w dyszy, Samostojąca konstrukcja, System filtra cyklonicznego

Zastosowane technologie

BrushRollClean, Easysteer, Filtr cykloniczny, LED DustSpotter™

Inne

Wysokość części ręcznej [cm] 45; Długość części ręcznej [cm] 12; Szerokość części ręcznej [cm] 12

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulatorowe

Czas ładowania [min]

240

Czas działania [min]

45

Ładowarka

Akumulator Li-Ion, Stacja dokująca

Czas działania w trybie Turbo [min]

16

Funkcje

Komunikacja

Oświetlenie LED, Wskaźnik ładowania

Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika

Przezroczysty zbiornik

Parkowanie

Pionowe

Dodatkowe funkcje

Przechowywanie : stacja bazowa

Odkurzanie

Zbieranie kurzu

Pojemnik

Pojemność worka/pojemnika [l]

0.5

Wykładzina podłogowa

Różne rodzaje podłóg

Filtry

Filtr wylotowy

Zmywalny

Wymagania higieniczne

Do codziennych zadań

Fizyczne

Wysokość [cm]

114.5

Szerokość [cm]

14.5

Długość [cm]

26.5

Waga [kg]

3.52

Wyposażenie

Dysze/szczotki

Elektroszczotka Ssawka Bed Pro™

Szczotki (Filtry)

Ssawko-szczotka uniwersalna

Schowek na akcesoria

TAK

Ogólne

Producent

Electrolux

Linia

Ergorapido

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

3 na 5

M.Z.

Jestem nieco zawiedziona. Spodziewałam się naprawdę świetnego sprzętu. Niestety siła wciągania śmieci jest dość słaba - drobny piasek zamiast wciągać to podmiata pod nogi. Żeby zabrać paprochy trzeba się nieźle namachać, kilka razy w tym samym miejscu i nie zawsze jest wciągniety. To samo z częścią wyjmowaną,czyli tym mniejszym odkurzaczem nie ma szans ,żeby dobrze posprzątać w samochodzie. Jedynie odkurzanie kanapy czy poduszek z końcówką do tego przeznaczoną okazuje się świetne. No i wygoda w prowadzeniu odkurzacza bez kabla. Tu duży plus.

5 na 5

Edytka

Trzy kwadranse bez kabla, nerwów i ograniczeń

Decydując się na zakup nowego odkurzacza, postawiliśmy na jeden z najnowocześniejszych modeli aktualnie dostępnych na rynku. Posiada on wiele rozwiązań technologicznych, o których - przyznam szczerze - dotąd nawet nie słyszałam. Znamy się krótko, ale praktyczność tego urządzenia skradła moje serce już na dzień dobry. Jestem fanką opcji "wiele w jednym", stąd też mój zachwyt nad jego ultra wygodną i pomysłową konstrukcją 2w1. Możliwość odłączenia jednostki ręcznej jest nieoceniona w przypadku częstych w domu pełnym zwierząt i dzieci sytuacji awaryjnych typu rozsypane płatki na dywanie albo doniczka strącona z parapetu. Idealnym doraźnym rozwiązaniem jest wówczas wręczenie sprawcy zamieszania (zwierzęta reprezentowane są w tym przypadku przez ich małoletnich opiekunów :D) lekkiego, sprytnego sprzętu, który pomoże mu samodzielnie uporać się z popełnionym bałaganem. Dzięki Electroluxowi ja rzadziej interweniuję, a domownicy uczą się samodzielności i dbania o porządek w domu. I muszę przyznać, wychodzi im to nie najgorzej! A co najważniejsze - robią to z uśmiechem i szczerą chęcią. W domu pełnym mebli i sprzętów wszelakich, szczególnie doceniam kompaktowe rozmiary nowego odkurzacza, który sam zajmuje niewielką przestrzeń, ale za to żaden, nawet najmniejszy zakamarek, nie umknie jego uwadze. Zwinnie prześlizguje się pomiędzy licznymi nogami wielu krzeseł, taborecików, kwietników i stołów. Manewruje się nim łatwo i płynnie. Dzięki oświetleniu promieniami UV powierzchni odkurzanej, czuje się w swoim domu niczym detektyw z profesjonalnym sprzętem do tropienia niewidzialnego brudu. Nie wiem, jak sytuacja wygląda w przypadku prawdziwych detektywów, ale moje urządzenie potrafi wyczyścić się praktycznie bez mojego udziału! Akt samooczyszczenia się szczotki jest idealnym zwieńczeniem naszej współpracy, która, gdy mam wyjątkowo dobry flow, trwa nawet do 45 minut. Trzy kwadranse bez kabla, bez nerwów i bez ograniczeń ❤

5 na 5

Marek

Elektrolux, czyli dobra cena i wysoki poziom

Zacznę od tego, że jestem facetem.
Znacie chyba ten ból, przy sprzątaniu, albo możecie śmiało się domyślić jak to wygląda.
Kupiłem ten odkurzacz na święta gdy to żona poprosiła o pomoc w porządkach. Zawsze denerwowało mnie użeranie się z kablem i przepinanie odkurzacza co chwila. Dom jest dosyć duży i chcąc wysprzątać całość faktycznie trzeba się namęczyć.
Jak jest teraz?
Zabrzmi to głupio i wyda się naciągane, ale serio wszystko się zmieniło.
Znaczy się… kochanie, jeśli to czytasz to nie, dalej nie pokochałem sprzątać, ale ten odkurzacz na pewno sprawia, że to sprzątanie staje się mniej męczące.
Co prawda sprzątania nie lubię, ale życie w domu, gdzie panuje porządek to coś co uwielbiam.
Nie muszę co chwile szukać wolnego kontaktu, targać za sobą odkurzacza, a samo sprzątanie jest błyskawiczne. Szybko pozbywamy się brudu, a dzięki temu, że jest bezworkowy mamy także komfort opróżniania.
Warto dodać, że ten odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY, jest super pod wieloma kwestiami, m.in. pozwala dbać o porządek w samochodzie, co na pewno zainteresuje resztę mężczyzn.
Wygląd także nie odstaje od reszty, prezentuje się niesamowicie i sprawia wrażenie produktu luksusowego, jakim poniekąd jest, pomimo ceny, która jest w zasięgu większości ludzi szukających wyposażenia do domu :)

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Jak wyczyścić maszynkę do golenia?
Jak wyczyścić maszynkę do golenia?

Utrzymanie golarki (zarówno takiej z trymerem, jak i bez) w czystości zapewni jej długie i niezawodne działanie. Jak czyścić elektryczną maszynkę do golenia, żeby służyła nam jak najdłużej? Zobacz nasz poradnik.

Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY ×
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY
Odkurzacz ELECTROLUX EER7ALLRGY

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]