Porównywarka (0)
PLN

Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean

nr kat.: 1446696
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
Odkurzacz pionowy VILEDA JetClean
 • Moc silnika [W]: 400
 • Rodzaj zasilania: Sieciowe
 • Pojemność worka/pojemnika [l]: 0.64
 • Dysze/szczotki: Elektroszczotka z podświetleniem powierzchni twardych
 • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacjaJetClean - odkurzacz myjący – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu.Oszczędzaj czas na sprzątaniu, żeby przeznaczyć go na to, co najbardziej lubisz!
JetClean - Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!
Z nowym Vileda JetClean możesz dokładnie wyczyścić podłogi. Ten poręczny elektryczny odkurzacz myjący zbiera kurz i drobiny, myje podłogi na mokro i osusza  je za jednym zamachem.
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi JetClean!
 


JetClean - jakie to proste!


Wlej wodę i włączCzyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia.Odkurz i umyj
Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, aby odkurzyć a jednocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.Osusz podłogę
Przesuń do tyłu, by zassać płyny i usunąć resztki wody, aby podłoga była czysta i sucha.

Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu, aby jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.
Skutecznie czyściUsuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy.
JetClean może być używany do różnego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 3000 obr/min. usuwa nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając doskonałe efekty czyszczenia.
 Usuwa ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu.
Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wykonana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek. Podczas czyszczenia mikro włókna całkowicie zbierają brud. W ten sposób usuwane są również bakterie w ponad 99ciu %.
*Test przeprowadzony przez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.
 
System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro. Dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro.Prosty i wygodny system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda wyposażony jest w podstawkę, która umożliwia jego łatwe czyszczenie. Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca  służy również do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.
System podwójnego filtrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący efektywnie wychwytuje drobiny i kurz.Czyści do 70 m² / poręczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!
Przewód zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i efektywne czyszczenie dużych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami.
Kształt urządzenia umożliwia łatwe czyszczenie podłóg nawet pod meblami.
 
Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z prędkością 3000 obrotów na minutę wykonany jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power”, co gwarantuje skuteczność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.
Wyróżniony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał bardzo dobre noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody

 
Dane techniczne
 • Pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml
 • Pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml
 • Długość przewodu 7 m
 • Całkowite wymiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)
 • Moc: 400 W
 • Obroty wałka na minutę 3000 obrotów/min
 • Waga (bez wody): 4,7 kg
 • Zestaw zawiera: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do dokładnego czyszczeniaKurz zbierany jest do specjalnego pojemnika, który po zapełnieniu wystarczy opróżnić, a w razie konieczności można umyć pod bieżącą wodą. Dzięki temu, że odkurzacz jest bezworkowy nie generuje dodatkowych kosztów wynikających z wymiany zapełnionych worków.

Warto zwrócić uwagę na pojemność zbiornika. Im wyższa, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać.Filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) służy do dezynfekcji powietrza. Zatrzymuje większość zanieczyszczeń mechanicznych, a także komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz wirusów. Dzięki filtrowi HEPA wydmuchiwane powietrze z odkurzacza jest oczyszczone w 99%. Filtr HEPA oznaczony jest cyfrą, która informuje o tym, jaka jest skuteczność filtra. Im wyższa cyfra, tym lepiej zatrzymywane są drobiny zanieczyszczeń tj. pyłki, kurz, odchody roztoczy.

Techniczne

Moc silnika [W]

400

Rodzaj odkurzacza

Pionowy

Odkurzacz bezworkowy

Tak

Konstrukcja

Długość przewodu [m] : 7, Ergonomiczna obudowa, Ergonomiczny uchwyt,